PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva - Zombie Escape



NextOne
28-07-14, 19:13
Zdravím,
chtělo by to už konečně nějaké adminy na zombie escape. Po 3 letech jsem stáhl CSko (je mi 20) a hned jsem začal hrát pouze jen schovku a hlavně escape. Escape hraju tak týden a jsem tam skoro každý den, cca. 2-3hod. denně. Vadí mi děti, co tam naschvál vše ničí pro ostatní hráče, aby neměli šanci nebo to jak za zombie všechny předbíhají a běží přivolat vrtulník. Pár lidí už mě tam zná celkem dost, bude to tím že tam chodím asi jako nejstarší hráč, co tak občas koukám. Chovám se ke všem slušně i když se občas rozčílím nad demencí určitých jedinců. Před 3 lety jsem dělal admina a rád bych ho zde na serveru dělal znova, bohužel mám jen nonsteam, takže s tím rovnou nepočítám. Jen chci říct, že by se měli naverbovat admini, aby se to tam občas dalo pod kontrolu. Díky NextOne

Fhacker
28-07-14, 19:16
Ahoj, najskôr si prečítaj toto --> http://csko.cz/forum/showthread.php?954-Pravidla-%9E%E1dost%ED-!!! a až potom žiadaj o práva! To že hráš týždeň je málo, nemáš nič nahlásené! Takže PROTI

E: A to že sa majú naverbevovať admini je otázka podľa uhlu pohľadu...

NextOne
28-07-14, 19:18
Píšu, že s právy rovnou nepočítám :) je to hlavně o tom, aby se tam někdo adminem už stal, nikdo tam nechodí a často je tam opravdu bordel.

Chemo
29-07-14, 09:06
Zombie Escape 28-07-2014 22:05:58 VALVE_0:0:1262703102 89.177.19.117 NextOne

Ak si to ty, tak nesplňuješ hlavný bod žiadosti a to vlastníctvo originálnej hry na steame, takže sa môže asi lock a prečítaj si toto :

http://csko.cz/forum/showthread.php?...%9E%E1dost%ED-!!!

Toreto
29-07-14, 09:14
Ma tam nato davat pozor halelujah.

halelujah
29-07-14, 11:01
Ma tam nato davat pozor halelujah.

Konkrétne teraz som asi cca týždeň , preč a ku počitaču chodim len zriedka . Ale určite veci neustražim ani keď som na serveri (ničenie mostov ) kedže sa to ani nedá napr. minule na plnom serveri sme to ani z pepom nedokazali vysledovať kto niči tie mosty kedže pomocou terajšieho systemu spec to nejde .A u teba je týždeň určite málo daj tomu pár mesiacov a hlavne ten steam ...

Nihilia
30-07-14, 07:55
- aktivita
- steam
- hlášení

Kdyby sis prošel pár žádostí tak bys věděl jak to tu chodí.

"Vadí mi děti" - bohužel na všech serverech hraje 80% (možná i víc) dětiček a tak to prostě je. Koneckonců nebyt jich, tak portály už dávny zanikly, protože "staří" to nezaplní.

Toreto
31-08-14, 10:32
Proti, viz nihilia hore.

hofy
31-08-14, 18:54
Nesplňuješ podmínky přijetí, takže zavírám. Pro udělení práv je nutné vlastnit originální hru.