PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva na CLASSIC, D2, DEATHMATCH - jHacko



jHH
30-07-14, 13:28
Čaute,

chtěl bych požádat o práva na Vašich serverech Kotelna a to na serverech Classic, D2 Only, DM z důvodu vysoké návštěvnosti cheaterů z řad NS ale i z řad STEAMERŮ.

Nick : jH
ID : STEAM_0:1:47469495

Jmenuji se Petr Maleník, teď v červnu mne bylo 29 let, jsem zaměstnán jako ředitel pojištění motorových vozidel v nejmenované pojišťovně. CSKO hraji již od 1.5ky takže tuším přes 15 let to bude. Jinak tento steam ůčet mám bohužel cca 2,5 roku, jelikož mě to nějak zase chytlo a zjistil jsem že starý account má nějaký ollafnis z Norska (cca před 6 lety pokradli skrze AC na ESL steam účty). Jinak na kotelně hraji docela často a jsem mezi hráči známý. Zbytečných komentářů se sdržuji, pár cheaterů nahlášených přes ! nebo přes forum. S adminováním zkušenosti mám, ale zjistil jsem že kromě jednoho web portálu všechny zanikly, takže bych rád poslal odkazy ale na neexistující stránky to jde těžko. Tuším rozum mám, dokonce i nově syna, takže rozohodně nepatřím do sfér lidí, kteří se rádi hádájí kvůli zbytečnostem a nadávají.

Tak na to mrkněte a třeba mne k Vám do admin teamu nesměle přijmete. Díky a pěkný zbytek dne.



Petr "jHacko" Maleník

Britny
30-07-14, 14:23
Žádost máš pěknou, vypadáš jako rozumný člověk, ALE máš tu jen 4 hlášení z toho dvě jsou clear. Teda podle kolegů. Takže by to chtělo ještě více být aktivní v tom nahlašování cheaterů na webu.

Joseph
30-07-14, 14:26
Tak riaditel poistenia motorovych vozidiel hovoris :mml:
tusim ze na nejakom hlaseni od neho som bol, ohladne skillu si to dava slusne, vek je len plus, ak potvrdia admini co tam havaju hlasenia a budu pre, nebudem proti :)

jHH
30-07-14, 14:27
Žádost máš pěknou, vypadáš jako rozumný člověk, ALE máš tu jen 4 hlášení z toho dvě jsou clear. Teda podle kolegů. Takže by to chtělo ještě více být aktivní v tom nahlašování cheaterů na webu.

Britney : já toho moc nevyužíval přes ! nebo fórum, jelikož hrajem s fny, Maaajou a Esem v týmu, tak jim píšu na steam. Můžeš se jich přezeptat :)) Ale abych tedy splňoval Vámi dané parametry, tak to budu hlásit přes ! nebo forum.....Tuším že jeden rádoby uzavřený se řeší u Vás v admin fóru...Tuším Brixo

dlxsf
30-07-14, 15:08
1.5 vysla 2002 :P

jHH
30-07-14, 17:18
1.5 vysla 2002 :P


No já to víceméně střelil, bo vím že jsem s tím začal nějak přelom 15/16 roku :) Jinak dle mého teda první engine HALFU vyšel 1998 (kde byla tuším i 1.5)

fnyy
30-07-14, 17:35
Skill,vek a rozum ma.Na steamu mi par haxoru uz napsal.Navrhuji pockat jeste na aktivitu in game,takovych bude uz hodne malo.

dlxsf
30-07-14, 17:42
az do 2000 bylo csko v bete 2001 vysla 1.3 a 2002 1.5 pak 2003 1.6 pokud si to spravne pamatuju

jHH
30-07-14, 17:51
az do 2000 bylo csko v bete 2001 vysla 1.3 a 2002 1.5 pak 2003 1.6 pokud si to spravne pamatuju

Je to možné, už je to nějaký pátek... :bye: a teď k tématu :)

dlxsf
30-07-14, 19:18
:D ok

Eso./digl
30-07-14, 19:23
Na classicu hrava dost dlho, je to rozumny chalan... na steame mi par cheatrov nahlasil a myslim ze by bol len pomocou na serveroch. Ako spominal sme v jednom tyme a mozem sa zarucit ze to nieje ziaden vymet.

jHH
31-07-14, 10:51
Na classicu hrava dost dlho, je to rozumny chalan... na steame mi par cheatrov nahlasil a myslim ze by bol len pomocou na serveroch. Ako spominal sme v jednom tyme a mozem sa zarucit ze to nieje ziaden vymet.

:thanks::thanks:

Maaaaaaaaaaja
31-07-14, 22:17
jelikož hrajem s fny, Maaajou a Esem v týmu, tak jim píšu na steam. Můžeš se jich přezeptat :))

Nějak rychlé závěry z 1 zápasu na sft a 1 turnaje :D

Ale k věci - na steam mi něco hlásil, i přes ! jsem něco postřehl, hrát umí.

jHH
29-08-14, 00:26
Dobrý večer,

chci se zeptat zda-li se má žádost někam pohla. Hlasím co to jde a musím už i říct že mne to pomalu přestává bavit. Jednodušší zabanovat než pořád vypisovat a otravovat adminy. Hodně cheaterů jsem teď nahlásil skrze Maaaaju a Esa (z mého TS) zároveň skrze logů na kotelně. Díky za odpověď.


Petr "jH" Maleník

baf
29-08-14, 15:16
Pro pana Malenika :)

Fhacker
29-08-14, 18:45
Ahoj, tak vyjadrím sa aj ja :)

+ vek
+ rozum
+chatlog

+/- aktivita, máš ju takú že niekedy si tu niekedy zase dva dni nie. Ale to je asi tým že máš aj osobný život.

Na fórum nahlásených 10 "cheaterov" z toho 7 banned a 3 clear. Posledný mesiac len banned, tak ak hlásiš fnymu, majovi a esovi a potrvdia to tak som PRO

fnyy
29-08-14, 23:03
hlasi na steamu,uz mi i kolikrat leze na nervy :) takze jsem jasne pro

human
31-08-14, 09:50
Urcite pre. Skusenosti urcite ma a rozum tak isto.

jHH
31-08-14, 21:05
No teď jsem toho měl docela dost a do toho dovolená a aspoň že jsem stihl turnaj...btw dík za turnaj, zahrál jsem si

Despe
31-08-14, 22:55
S jháčkem sem i pár lidí časoval, hlási, aktivita tam je, špínu sem nenašel, ode mě máš malé bezcenné pro, držím palce:taunt:

piratjo
08-09-14, 17:21
Pro.

ParadoXX
16-09-14, 01:23
update: nemůžeš hrát cs 15 let od verze 1.5,když beta verze cska vyšla v roce 1999 a v1.5 vyšla někdy 2000-2001

Charon35
08-10-14, 18:03
dust2 only 28-09-2014 23:35:54

Last Activity:
02-09-14 15:16

Hrávaš tu ešte?

Eso./digl
08-10-14, 20:20
zacal hrat goucko.. bohvie ci sa este vrati k 1.6tke

jHH
08-10-14, 23:22
dust2 only 28-09-2014 23:35:54

Last Activity:
02-09-14 15:16

Hrávaš tu ešte?


Nějak jsem začal hrát GOčko, tak jsem 1.6ku vysadil na cca měsíc, ale teď se hodlám zase vrátit k 1.6ce. Vím že jsem tady cca měsíc nebyl, ale měl jsem hodně práce a když už byl čas, tak jsme klikl s kamošema GOčko :) Jinak pokud v tom bude motivace např. "práva" nedělá mi problém lobbovat pro Kotelnu v 1.6ce :)

dlxsf
09-10-14, 11:16
aspon tady bude konecne vic lidi starsich nez ja ... sem pro :)

ParadoXX
09-10-14, 16:46
já sem ho na serverech vůbec neviděl.Vůbec nevim,o koho de a jak hraje.Pokuď tma nehraje pod jinym nickem než jhh

Charon35
09-10-14, 18:17
aspon tady bude konecne vic lidi starsich nez ja ... sem pro :)

Aj ho poznáš?

jHH
27-10-14, 10:48
O tuto pozici již zájem nemám, prosím o LOCK této žádosti.

Když to není nikdo schopný vyřešit do 3 měsícu od podání, je to smutné. Na Kotelně hrávám stále, ale pod jiným logem (nové PC i NET) a tuším, hrát tam přestanu. Chováni adminů je těžce zarážející, jejich vystupování proti běžným hráčum je zcela zcestné. Vesměs admin team zde tvoří z 90% lidé mezi 15-18 lety. Chápu že do jisté míry hýbe s chováním hormony a puberta, ale měl by být také admin co kontroluje chování ostatních. Dostat kick ze serveru z důvodu že zabiju admina nožem na D2 je vážně stupidní. Děláte z toho vědu jakoby to bylo výběrové řízení na vedení a majitele Kotelny a táhne se to s odpuštěním jako sopel, ale každá rýma jednou skončí. Pro mě tím, že na Kotelnu jsem si udělal kvůli některým jednicům vlastní obrázek a rozhodně né pozitivní. Tímto chci vzkázat vedení Kotelny ať udělá čistku mezi adminy. Je lepší mít 15 dobrých adminů, kteří ví co dělají a banujou oprávněně než mít 50 adminů kteří dělají prd a jenom využívají práv. Smutné a pokud Vám nestačí můj profil na podání žádosti tak potom nechápu co víc chcete (chápu moc aktivní v poslední době jsem nebyl), ale proč být aktivní když neexistuje zpětná vazba ??.....Mějte se hezky a pěkný zbytek dne přeji :)

S úctou


Petr "jeHacko" Maleník

ZeMi7
27-10-14, 11:05
Tak dlouho se čeká většinou, protože tito "skvěle vypadající kandidáti" dostanou práva dají dva bany a vyserou se na to, nebo je popřípadě zaujme GOčko tudíž proč chodit sem.

To, že sis teď nechal locknout žádost je jen ukazatel toho, že je dobře, že se žádost nechala tak dlouho ležet. Protože je to lepší, než nabrat a pak zas co dělat s neaktivním adminem. Není to jen kvůli tobě, ale stává se to tu velmi často a proto je systém náboru takto nastavený.


Jen můj názor, takže na něj nemusíš reagovat, který jsem chtěl napsat.

jHH
27-10-14, 11:20
Jo GOČKO mě začalo bavit z jistých důvodu (neleftneš bez BANU, o 80% méně cheatingu) a je v tom nějaká motivace což v 1.6 už není 3 roky tak proto. Jo to vím že žádost není na dva dny vyřízení ale sáhni si do hlouby duše a porovnej si počet aktivních a neaktivních adminů nebo CHH věřím že to bude 50/50 (započítávám i ty anální horolezce) kteří to mají protože si to prostě vyprosili.......

Hrál jsem teď 2 týdny pod smurf ACC abych si jenom utvrdil obrázek na "tým adminů" za adminy za kterými si stojím je Charon, Zemi, Maaja, fny, Eso, Despe, Piratjo, Maly Buu, nevím jak fungujou admini na serverech typu knife,JB,surf apod (nehraju tyto módy vůbec)....ale lidi typu Britny, Bee, Fhacker apod. by se na ty práva měli tak akorát dívat na obrázku :) Toť zase můj názor....

matis
27-10-14, 13:00
Jo GOČKO mě začalo bavit z jistých důvodu (neleftneš bez BANU, o 80% méně cheatingu) a je v tom nějaká motivace což v 1.6 už není 3 roky tak proto. Jo to vím že žádost není na dva dny vyřízení ale sáhni si do hlouby duše a porovnej si počet aktivních a neaktivních adminů nebo CHH věřím že to bude 50/50 (započítávám i ty anální horolezce) kteří to mají protože si to prostě vyprosili.......

Hrál jsem teď 2 týdny pod smurf ACC abych si jenom utvrdil obrázek na "tým adminů" za adminy za kterými si stojím je Charon, Zemi, Maaja, fny, Eso, Despe, Piratjo, Maly Buu, nevím jak fungujou admini na serverech typu knife,JB,surf apod (nehraju tyto módy vůbec)....ale lidi typu Britny, Bee, Fhacker apod. by se na ty práva měli tak akorát dívat na obrázku :) Toť zase můj názor....

Vseobecne tvrdenia a reci su pre mna este v norme, su poucne a dokazeme si z nich zobrat ponaucenie do buducna....ale tieto konkretizacie neznasam a su velmi nepresne a niekedy az urazajuce...tak napr. je tu omnoho viac rovnako dobrych adminov a adminiek ako si vymenoval, lenze zial tvoj obzor siaha tak max. po D2 a Mega Pub, preto by som si na tvojom mieste skusil zahrat aj iny server a trosku mat aspon fakta ako prazne slova....

Fhacker
27-10-14, 13:17
Jo GOČKO mě začalo bavit z jistých důvodu (neleftneš bez BANU, o 80% méně cheatingu) a je v tom nějaká motivace což v 1.6 už není 3 roky tak proto. Jo to vím že žádost není na dva dny vyřízení ale sáhni si do hlouby duše a porovnej si počet aktivních a neaktivních adminů nebo CHH věřím že to bude 50/50 (započítávám i ty anální horolezce) kteří to mají protože si to prostě vyprosili.......

Hrál jsem teď 2 týdny pod smurf ACC abych si jenom utvrdil obrázek na "tým adminů" za adminy za kterými si stojím je Charon, Zemi, Maaja, fny, Eso, Despe, Piratjo, Maly Buu, nevím jak fungujou admini na serverech typu knife,JB,surf apod (nehraju tyto módy vůbec)....ale lidi typu Britny, Bee, Fhacker apod. by se na ty práva měli tak akorát dívat na obrázku :) Toť zase můj názor....

Tým že si skončil s 1.6 tu teraz vypíšeš svoje antipatie? Zaujímalo by ma čo máš proti mne keďže momentálne 1.6 nehrávam. Taktiež nechápem čo máš proti Britny? Je to tvoj názor ale zaujímal by ma. Matis to dobre povedal :)

jHH
27-10-14, 15:24
Tým že si skončil s 1.6 tu teraz vypíšeš svoje antipatie? Zaujímalo by ma čo máš proti mne keďže momentálne 1.6 nehrávam. Taktiež nechápem čo máš proti Britny? Je to tvoj názor ale zaujímal by ma. Matis to dobre povedal :)

Kdo se moc ptá, moc se dozví....Takže zrovna ty ? Organizuješ turnaj, který by bez jistých lidí ani neproběhl, organizace 0, ještě to posuneš jen-tak o hodinku když čeká dohromady 90 hráčů. Jinak když ji nehráváš proč děláš turnaj ?
Britny ? Obhájit UNBAN tím že řekne s WH by se nechal zabít zezadu jistě říká své. Nevím jestli to měl být fór nebo co, ale tohle by admin rozhodně nikdy napsat neměl.


Nevylívám si tady srdce, je mi to upřímně, i bylo vždy jedno. Hraju to pro zábavu ve svém volném čase a né proto abych byl za každou cenu adminem. Chtěl jsem pomoc dobré věci, víc jsem od toho nečekal. Já jsem typ člověka kterému když se něco nelíbí tak to řeknu, nepotřebuji vypisovat adminům PM z fake účtů a žalovat jak ve školce. Tak jsem to prostě napsal. Spíše se divím že se nad tím ještě pozastavujete, napsal jsem lock, práva nechci, tím to pro mě končí napsal jsem klady / zápory. Napsal jsem co mě tady "sralo" a ať si o tom každý myslí co chce. Napsal jsem kteří admini jsou fajn a taky ty, kteří by měli trochu otevřít oči. A to, že se toho tady někdo chytá, svědčí možná i o tom, že by se měl někdo naučet snášet také kritiku. Nikdy nemůže být vše 100%.....Mějte se :)

Fhacker
27-10-14, 15:37
Kdo se moc ptá, moc se dozví....Takže zrovna ty ? Organizuješ turnaj, který by bez jistých lidí ani neproběhl, organizace 0, ještě to posuneš jen-tak o hodinku když čeká dohromady 90 hráčů. Jinak když ji nehráváš proč děláš turnaj ?
Britny ? Obhájit UNBAN tím že řekne s WH by se nechal zabít zezadu jistě říká své. Nevím jestli to měl být fór nebo co, ale tohle by admin rozhodně nikdy napsat neměl.


:D :D :D týmto si ma dostal. Ešte mi povedz bez ktorých ľudí by som to nezorganizoval? Vidím že vidíš tak veľký prd do toho. To posunutie o hodinku bol môj fail lebo som mal uvedené dva časy, jeden som zabudol prepísať. Keď bol turnaj som hral aktívne. Ale to je vlastne jedno, lebo nad týmto sa fakt môžem iba zasmiať :D Jediní dvaja bez ktorých by som ten turnaj neurobil bol Kotel ktorý mi to sponzoroval a matis ktorý mi poskytol pravidlá, (a ešte samozrojme dohliadatelia na serveroch, ale to mohol byť hocikto z adminov). Ale ak ti iba toto vadí na mne a týmto nechceš aby som mal adminské práva tak ti len gratulujem a smejem sa :D :D :D :D Vyjadrujem svoj názor a poupravujem tvoje názory takže nepíš že neviem znášať ktritiku :) takto sa dostanú veci na pravú mieru.

E: Aj tak to nemá zmyseľ riešiť. Osobne si myslím že turnaj bol dobrý až na ten ban. Práva aj tak nechceš tak asi by sa to mohlo zatvoriť.

jHH
27-10-14, 15:59
Aneb - tonoucí se stébla chytá :)

human
27-10-14, 16:21
locknite to pre boha

Britny
27-10-14, 16:29
Tak když nevíš jestli to byl for nebo ne, tak o tom raději ani nepiš :) To jak se tu vyjadřují admini ti taky může bejt jedno, každý má svůj styl vyjadřování či smysl pro humor. Pokud sem dojde haxor pro UB a na demu je jasné WH a on se ještě obhajuje, že já nic to pes, tak je třeba se nad tím trošku povznést :33
Asi si čekal, že tu hned bez váhání dostaneš práva, když tu napíšeš své bohaté "zkušenosti"což je opravdu krásné, že je máš, ale trocha snahy by neuškodila.

matis
27-10-14, 16:57
na vlastnu ziadost - lock

Charon35
27-10-14, 19:41
O tuto pozici již zájem nemám, prosím o LOCK této žádosti.

Když to není nikdo schopný vyřešit do 3 měsícu od podání, je to smutné. Na Kotelně hrávám stále, ale pod jiným logem (nové PC i NET) a tuším, hrát tam přestanu. Chováni adminů je těžce zarážející, jejich vystupování proti běžným hráčum je zcela zcestné. Vesměs admin team zde tvoří z 90% lidé mezi 15-18 lety. Chápu že do jisté míry hýbe s chováním hormony a puberta, ale měl by být také admin co kontroluje chování ostatních. Dostat kick ze serveru z důvodu že zabiju admina nožem na D2 je vážně stupidní. Děláte z toho vědu jakoby to bylo výběrové řízení na vedení a majitele Kotelny a táhne se to s odpuštěním jako sopel, ale každá rýma jednou skončí. Pro mě tím, že na Kotelnu jsem si udělal kvůli některým jednicům vlastní obrázek a rozhodně né pozitivní. Tímto chci vzkázat vedení Kotelny ať udělá čistku mezi adminy. Je lepší mít 15 dobrých adminů, kteří ví co dělají a banujou oprávněně než mít 50 adminů kteří dělají prd a jenom využívají práv. Smutné a pokud Vám nestačí můj profil na podání žádosti tak potom nechápu co víc chcete (chápu moc aktivní v poslední době jsem nebyl), ale proč být aktivní když neexistuje zpětná vazba ??.....Mějte se hezky a pěkný zbytek dne přeji :)

S úctou


Petr "jeHacko" Maleník

Tak sory, ale prečítaj si, čo sme písali na začiatku mesiaca. Pýtal som sa, či si ešte aktívny a ty "že si nebol ale znovu budeš". Tak ako ja mám vedieť, že tu hráš s iným PC aj Netom? Pre mňa si bol jasný prípad ako Rifleman, ktorý bol tiež mega skilla, dal tu dva bany a už sa tu neukázal. Takže sory, ale jasnovidec zatiaľ niesom. BTW ani neviem, že spolu hráme na serveroch. O.o