PDA

Zobrazit normální verzi : Lucky13 --> Mr.Chemistry.



Lucky13
30-07-14, 15:36
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 115837)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Lucky13 >
[AMXBANS] Tvuj nick: Lucky13
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:692021546
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:692021546
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 217.196.217.3
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 217.196.217.3
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Mr.Chemistry. >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Deathmatch
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
*** LudoKolman killed StepiQ with a headshot from sg552 ***
sinter killed @[KOSTOTRAS]@ with knife
*** Limba killed sinter with a headshot from elite ***
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontrol





Poznamka:






Zdravim, nechapu duvod proc jsem dostal ban. Cheaty nepouzivam a ban mi byl udelen v dobe 1:33, tedy v dobe kdy jsem spal. Jedine veci co by mozna ve hre nemely co delat, jsou v mem pripade skiny zbrani a postav. Predem diky za odpoved a doufam ze se vse bez problemu vyresi. PS: Mam strasnou chut si zahrat, prosim o rychlou odpoved.

Britny
30-07-14, 15:46
ZDE (http://csko.cz/forum/showthread.php?30516-Lucky13-WH-DeathMatch) si byl nahlášený, ban ti byl dán z webu. Mrknu a editnu.

E:

WH potvrzuju.

Lucky13
30-07-14, 15:54
Dobře, moc tomu nerozumím, ale díky ;) a chci se zeptat, to demo je video záznam? Pokud ano zajímalo by mě, jak se na něj můžu podívat, díky. A v případě že mi ban zůstane, jak si mohu opět hru zahrát na servrech csko.cz? I z důvodů abych teda tomu člověku, nebo těm dokázal že nic nemám, díky. (popřípadě s podobným nickem, ať ví o koho jde)

Lucky13
30-07-14, 15:56
Opravdu to nechápu, v té době jsem nehrál. Ale budiž, asi si promluvím s mladším bratrem, tím by se to mohlo vysvětlit.
Mockrát děkuji

Lucky13
30-07-14, 16:06
Prosím o radu, jak si teda můžu zahrát na servrech csko.cz s podobným nickem, abych dokázal svou nevinu. díky

Britny
30-07-14, 16:10
Prosím o radu, jak si teda můžu zahrát na servrech csko.cz s podobným nickem, abych dokázal svou nevinu. díky

Dobře, budeme brát v potaz, že to byl "bratr" :D No na demu je jasný cheating. Když si hrál, tak tě jiný hráč točil a potom to hodil sem na forko, kde sem dala odkaz. Admin se na to podíval a následně udělil ban. Takže si nemusel nikde hrát.

Jediná možnost, jak si opět jít zahrát je zakoupit si originální hru 1.6 více se dočteš ZDE (http://csko.cz/forum/showthread.php?18942-Sd%EDlen%E1-IP) kde neber v potaz, že se u tebe jedná o sdílenou IP, jen je tam návod, jak si hru pořídit.

Lucky13
30-07-14, 16:33
Dobře, takže si pouze zaplatím hru a to má být vše? Chápu váš postoj, při čekání na odpověď jsem si projel fórum a opravdu výmluv s bratry bylo mnoho. V mém případě to nebyla výmluva, je to můj problém že jsem si to nepohlídal, pouze jsem hledal odůvodnění, jak se to mohlo stát, když chaty ani hacky nepoužívám. Beru to a mám z toho aspoň ponaučení. Ale chci se tedy zeptat, takhle to máte podchyceno, pouze si cheater zakoupí novou hru a jede dál?! Tudiž s prominutím malý prachatý rozmazlený fracek si může cheatovat a pořád dokola kupovat hru a to je pr něj ponaučení? Existují lidi co jim tady tento způsob "hry" bude přinášet ukojení a svým způsobem je to bude naplňovat, ale pro ostatní hráče je to odrazující, když uvidí zase a opět stejný nick (a každý už bude vědět že cheatuje) a zase dostane ban, zakoupí si hru a nanovo?! Díky za trpělivost a snahu s vysvětlením, aspoň už vím jak to chodí. "GG" :D

Britny
30-07-14, 16:48
Pokud je vás doma na jeden PC více, je lepší mít steam s originální hrou, protože tam si vytvoříš svůj vlastní účet a budeš mít na něm heslo. Takže se ti tam nikdo nedostane, pokud nebude znát tvé heslo a ty nebudeš mít v přihlašování na steam vyplněno, že se automaticky spustí při zapnutí PC, nebo automaticky uložené heslo - to ti vůbec nedoporučuju.
Steam je tvá jediná, druhá a poslední možnost jak si zde zahrát i pod svým nickem. Jinak ban na NS se maže po dvou letech automaticky.
Bohužel i to se stává, že se někdo připojuje pod více steam ID a na všech cheatuje, ale to se stává ojediněle. 1.6 přeci jenom něco stojí. Ale vždy dostanou ti hráči ban. Jakmile se prokáže cheating.

Lucky13
30-07-14, 16:53
Dobrá, radost z toho nemám, ale děkuji za vysvětlení i za Váš čas ;)