PDA

Zobrazit normální verzi : JB Demence



AndreSchurrle
30-07-14, 23:17
Vitajte, práve prichádzam zo sekcie pravidiel, kde som si overil, či náhodou sa nemýlim ja, ale nie. Na Jailbreaku 4 sa mi dnes stala nepríjemná udalosť. Bežala mapa jb_cp_assis. Začala hra, kúpil som si HE, prišiel ku cele chlapec menom Made by Pou (STEAM_0:0:45405318) a začal po mne strielať, ubral mi 64 hp, u môjho spoluväzňa taktiež nešetril a dal mu pár striel, medzitým prebiehala nejaká komunikácia medzi CT-čkami, že v ktorej cele je gun (ako som neskôr zistil - mala byť v mojej) a podobne. Ja som po už spomínanom obdržaní pár guliek začal písať, niečo v zmysle, že prečo po mne strielaš a nech mi Simon doplní HP, "Made by Pou" napísal, že "nie" (nebol Simon), ok, reku, hovorím si, začneš po mne bezdôvodne strielať, tak ja po tebe hodím to HE čo už držím v ruke. Z fyziky Counter Striku je jasné, že jedno HE ťa nezabije v žiadnom prípade a už vôbec nie keď som to len tak hodil do luftu, smerom k nemu. Samozrejme, pár HP mu to ubralo, tak pravdepodobne by tam napísalo, že som "hľadaný väzeň", no to som bol už mŕtvy. Komunikácia prebiehala v chate, kde týpek stále tvrdil, že som bol podozrivý, že mám gun, preto ma hitoval, že "keby" som ju mal, môžem ho zabiť a podobne. VD bol samozrejme zamietnutý. Nemám rád slovo "keby", v chlapcovom zmýšľaní môže vyzabíjať na začiatku kola všetkých väzňov, pretože, čo "keby" ho chcel niekto zabiť. Začne kolo, Made by Pou vyvraždí všetkých väzňov, skončí kolo, začne kolo Made by Pou vyvraždí všetkých väzňov a stále takto dookola. Treba trošku rozmýšlať, keď to už hrám.

PS: Video samozrejme nemám, len tonu svedkov.

KeYo
30-07-14, 23:26
Tak.. ono ked ta zabil ked si bol hladany bolo FK.. VD ti ani dat nemohli.. to ze ta hitoval.. myslim neni nijak zakazane hitovat hracov.. hej mohlo ta to nastvat.. ale nezabil ta.. to ze ta nahitoval bola taka poistka proti vzbure.. myslim ze to nejake zabranovanie vzbury nebolo.. takze podla mna vsetko okey..

Pou
30-07-14, 23:38
Vdaka Keyo za zastání .. i tak Pisal som ti že som ťa nezabil bola to len poistka ako zmínil Keyo ... hovoril som ti to slate dokola .. Pokud si pozrite chatlog myslim ze som to aji pisal... Srozumytelne a vklidu som ti to hovoril a ty si nereagoval a ignoroval si ma... Keby som ta zabil dam Ti VD .. Toť vše z mojej strany. Vďaja za pochopení :)

ZeMi7
30-07-14, 23:58
Nahitovaní vězňů je bráno jako zabraňování vzpouře.
Tím je myšleno to, že jen tak do něj střílíš, aby nemohl (nebo hůře) udělat vzpouru.

Pou
31-07-14, 00:13
Nikdy sem nikoho nehitoval bez duvodu ... Bylo to jen opatreni a kdyz do nej dvakrat strelim do nohy tak to i tak zas tak hrozne neni ne? Tak proc delat z pavouka slona?

KeYo
31-07-14, 00:19
neviem o tom ze by v pravidlach bolo zakazane hitovat hracov.. niesme na GS ze je tu zakazane free attack.. aj tak.. ked o nich vedeli ze su v tej cele.. simon by mi aj tak dal skusku takze by asi vzburu neurobili..

Shinigami
31-07-14, 00:22
Nahitovanie nič nie je? Keby začne hitovať admina tak vieš aký ban dostane? Alebo teba, keby začne teba tak už pištíš cez mikrák nech doplní, alebo ho presunieš. Je to jasne zakázané, keby máš demo tak mu dám zákaz na týždeň. Neznášam keď si tam niekto dovoľuje do normálnych hráčov a toto im robí. Ten granát čo si po ňom hodil bol málo, mal si ho cicinou jebnúť po čele. Ide o to, že admin a spesl tie HP naspäť dostanú, zatiaľ čo normálni hráči môžu písať ako chcú a prd im to je platné. Nabudúce to ale založ s dôkazom, inak ani nezakladaj.

KeYo
31-07-14, 00:27
Takze:) mozno nejaky admin pisti ked do neho 2x strelia.. ale ja taky nejsom:) nemozem za to ze si so mnou Jb este nehral.. a nevis jaky som.. BTW: v pravidlach nic o tom ze hitovanie admina je zabranovanie vzbury.. je tam ze Je Zakazane zabranovat vzbure - brat guny z beden urcene pre T..

ImGustak
31-07-14, 00:34
že som bol podozrivý, že mám gun, preto ma hitoval, že "keby" som ju mal, môžem ho zabiť Toto není zabraňování vzpouře? Vždyť jasně dává najevo, že ho nahitoval aby měl sníženou šanci ho zabít ( Kdyby měl gunu).

Shinigami
31-07-14, 00:36
Takze:) mozno nejaky admin pisti ked do neho 2x strelia.. ale ja taky nejsom:) nemozem za to ze si so mnou Jb este nehral.. a nevis jaky som.. BTW: v pravidlach nic o tom ze hitovanie admina je zabranovanie vzbury.. je tam ze Je Zakazane zabranovat vzbure - brat guny z beden urcene pre T..

Taká sračka toto, vždy sa bralo ako zabraňovanie vzbure keď ťa niekto nahitoval len tak. Ty možno nie, ale už som tam počul iných spešlov pišťať cez mikrák nech im doplnia. Pochybujem že by sa niekomu páčilo keby mu nechá CT 10 hp a on chce to kolo spraviť vzburu, proste trestať. Ešte keď tu napíše na svoju obranu že jednal správne a že chce pochopenie...

KeYo
31-07-14, 00:38
Ja nevim.. vela krat za kolo vidim niekoho ako T hituje.. a nikomu to nijak nevadi.. napisu do chatu ze simon dopln.. a doplni.. alebo to poviem ja.. alebo sa na to vykaslu a simon doplni neskor.. toto by sa aj mozno dalo brat ako zabranovanie.. no ja som sa len vyjadril k tomu ze nikdy som nevidel ze FA sa bralo ako zabranovanie vzbury

Gregyy
31-07-14, 01:21
Shinigami má v tomhle pravdu, když někdo někoho nahituje, je to zabraňování vzpouře.. je něco jiného, když po někom střílíš a omylem někoho jednou hitneš.. fajn, to se může stát, ale ne je nahitovat úmyslně, že mohou mít zbraň.. kdyby takhle nahitoval někoho, kdo může mluvit 90% by se ozvalo, co dělá, nebo ať doplní, když někdo jen píše tak simon to nevnímá a nebo ignoruje a skoro nikdy nedoplní..
Kdyby tu zbraň měl, tak by mu tím snížil možnost na vzpouru = zabraňování vzpouře, takže je to úplně stejné, jako kdyby to tmpčko vzal a vystřílel.


Teď k tématu:
Co se týká stížnosti, tak na tohle vždy potřeba nějaký důkaz.
VD ti dát nemohl, byl si hledaný, to je pravda, ale neměl tě co hitovat, není žádný problém si ty dva označit a potom je vyzkoušet, jestli tu zbraň mají nebo ne.. zabere to 10 vteřin kola a je lepší, než někoho hitovat, aby nemohl udělat plnohodnotnou vzpouru..

Teď je to jedno, není žádný důkaz, ale aby si se někdy nedivil, když ti někdo, komu to vadí dá 3dny až týden k CT.

Tupelko
31-07-14, 08:04
Souhlas s Shinigamim. Ty ho nemáš vůbec co hitovat, když byl v cele s gunou můžeš si ho maximalně označit.

Grakon2702
31-07-14, 10:23
6. Je zakázáno zabraňovat vzpouře - brát zbraně v bednách, které jsou určené pro vězně.

Tak by mě teda zajímalo, jak je to pravidlo myšleno. Tak jak to je totiž napsané teď, to zní tak, že zabraňování vzpouře se počítá pouze braní gun z beden. Celkově je ta první napsaná část pitomost. Víte proč si rozděluji CT po východech v areálu cel? Abych zabránil vzpouře. Víte proč zakazuji vězeňské pomůcky? Abych zabránil vzpouře. Víte proč chráním simona? Abych zabránil vzpouře. Víte proč odhazuji guny od zabitých CT z minule vzpoury? Abych zabránil další vzpouře. Víte proč střílím, do těch, co jsem hledaní a mají gunu? Abych zastavil vzpouru. Víte proč se snažím vymýšlet nové atrakce, které by lidi bavily? Abych zabránil vzpouře...

Tak kde to jsme?

ZeMi7
31-07-14, 10:53
Jaj klasické JB slovíčkaření...použijte mozek a úsudek.
Asi je přirozeně jasné, že nenahituje všechny vězně v cele aby měli 1HP.

Řekl bych, že je to nepsané pravidlo. Ale prostě každý ví že se to nemá dělat. A jen hledáte věci, které nejsou v pravidlech přímo zakázané, abyste se mohli vymlouvat, že to pravidlech není.

Ale myslím, že by nebyl problém do pravidel přidat 5 slov o tomto, když po tom tak toužíte.

AndreSchurrle
31-07-14, 11:09
Áno, video nemám, takže mne touto témou nešlo o to, aby sme sa tu obhadzovali nejakým dodatočným banom, ale nejak si to ujasnili a potvrdili alebo vyvrátili môj názor, že by sa to robiť nemalo. (tá časť do HE, proste to hitovanie).

ZeMi7
31-07-14, 11:15
Áno, video nemám, takže mne touto témou nešlo o to, aby sme sa tu obhadzovali nejakým dodatočným banom, ale nejak si to ujasnili a potvrdili alebo vyvrátili môj názor, že by sa to robiť nemalo. (tá časť do HE, proste to hitovanie).

Ano, určitě by se to nemělo dělat.

Britny
31-07-14, 13:33
Však zde není to demo ani třeba. Pou se sám k tomuto přiznal:


Pisal som ti že som ťa nezabil bola to len poistka ako zmínil Keyo ...


Nikdy sem nikoho nehitoval bez duvodu ... Bylo to jen opatreni

Tady se prostě každý odkazuje jenom na pravidla. Za chvilu díky tomu, budou pravidla tak dlouhá, že se je stejně nebude nikomu chtít číst. Ale jak se praví "co je psáno, to je dáno" Tak snad to kluci na poradě nějak dořeší :))

Pou
31-07-14, 15:52
Ok ok ... Priznavam Hitoval som ho a hej nemal som . Omlouvam se. Pokud To i chcete tak prijmu i trest za hitovanie jednoho hrace.
PS: keby do "!" nekdo napsal ze ho ct hitol pretoze mal gunu ako by ste na toto reagovali? Ciste moj dotaz.

Mocho
31-07-14, 17:33
Nahitovanie nič nie je? Keby začne hitovať admina tak vieš aký ban dostane? Alebo teba, keby začne teba tak už pištíš cez mikrák nech doplní, alebo ho presunieš. Je to jasne zakázané, keby máš demo tak mu dám zákaz na týždeň. Neznášam keď si tam niekto dovoľuje do normálnych hráčov a toto im robí. Ten granát čo si po ňom hodil bol málo, mal si ho cicinou jebnúť po čele. Ide o to, že admin a spesl tie HP naspäť dostanú, zatiaľ čo normálni hráči môžu písať ako chcú a prd im to je platné. Nabudúce to ale založ s dôkazom, inak ani nezakladaj.
Tak to by to někdo měl dopsat do Pravidla pro Dozorce 6. Zabraňovat vzpouře - Bezdůvodný hity,braní zbrání určených pro T.

MrJack
31-07-14, 21:30
Pfu, pár krát sa mi to stalo. V tomto súhlasím s názorom, že hitovať ako poistku je chujské zabraňovanie vzbury, a taktiež súhlasím s tým názorom o spešloch (česť výnimkám).
K tomu prvému sa to stáva každý deń a všetci to riešia, čiže nesúhlasím že to nikto nerieši.
K tomu so spešlami; keď normálny slušný hráč napíše "dopln hp prosim ta :)" nikto si to nevšíma. Ale keď nejaký machrujúci spešlujúci blb začne húkať do mikráku niečo ako: "dopln hp kreten maly kidacky lebo ta presuniem a oprav si mikrak z tesca za 10 korun ty k!!?t maly slaby" (citácia nemenovaného, lebo som zabudol kto to bol). Ale to už zasa odbočujem.


Celkovo; nemal ťa čo hitovať, a mal si mu poriadne natrtkať sekáčom, ale verejne si priznal chybu a ospravedlnil sa ti, preto myslím, že by si mu mal odpustiť.

Charon35
31-07-14, 21:36
Pravidlá sú tu od toho, aby sa dodržovali, nie aby sa nad nimi polemizovalo, rozmýšľalo a špekulovalo!

Hitovať hráčov bezdôvodne môže admin posúdiť ako neschopnosť CT. Ak to je úmyselné a opakované, ja osobne za to minimálne presúvam. A hitovať len tak, lebo zrovna som sa spawnol v cele s gunou je kravina. Označ si ho a stráž si ho, poprípade ďalšie CT. Ak to nedokážete, nemáte u CT co robiť. Zrejme to speje k tomu, že sa zavedie podmienka pre CT "minimálne K:D z Aim-u musí mať 2:1"...