PDA

Zobrazit normální verzi : Textura?? alebo Nie??



Bujak
01-08-14, 14:11
Caute, seruste. Hral som dneska Zombie apokalipsu a bola mapa nuke. 1 Hrac sa dostal na strechu toho skladiska. Zisil som ako sa tam ide a 1 kolo som tam bol a vsetci nadavaly ze to je textura. Ja si myslim ze to textura nie je lebo to nie je nad mapu ale este pod. Len treba poznat cestu dnu. Samozrejme hraci nevedely tak nadavaly ze to je textura.

Demo: http://csko.cz/dema?UPD=DTh4alpE

Chcem vedciet hlavne nazor adminov.

Kotel
01-08-14, 16:09
Pokud se tam ostatní nemůžou dostat, tak je to porušení pravidel, protože tě nemají, jak zabít.

Bujak
01-08-14, 17:30
Ked som zombie sa tam dostanem a dam si protilatku. To iste mmozu aj ostatni zombie a aj ostatny zmobi sa tam moze dostat. Len nevedia cestu. Preto sa pytam ci je to povolene. Nebugol som sa ani nic take.

Za cloveka sa tam nedostanes ale aj tak ta clovek zabit nemoze.

rIDer
01-08-14, 18:20
Pravidla - Zombie servery (http://csko.cz/forum/showthread.php?23038-Pravidla-Zombie-servery)

Pravidlo 1.: Je zakázáno za lidi lézt na místa,kam se normálně bez dvouskoku nedostanou (neplatí pro vyvýšená místa kempu).

Konkrétně tohle je textura, za kterou bych banoval.

Bujak
01-08-14, 19:52
Ale Zombie apokalipsa je server s omezenym kempom. Takze si myslim ze tu by sa (textura) nemala banovat. KEd som sa tam dostal tak sa tam mozu dostat aj ostatny a nakazit ma moze. Len nevedia jak sa tam ide. A myslim zze to by sa mohlo brat ako kemp. Niektore mapy ani nemaju kempy ktore bhy sa daly udrzat. Napr. de_dust. To je mapa cisto pre expenie zombie. Udrzat kem je makacka. Do kazdeho kempu sa viem dostat aj ked tam su miny.

E: Mozem dodat demo ako sa tam dostat.(ak chcete)

hofy
02-08-14, 00:19
Tohle místo bych už bral jako zakázané, dostat se tam není snadné a hráči by museli vědět, kudy se tam má jít. Je to skoro jako skywalking na dustce. Pokud je nějaké "ohraničení" kempu, tak by mělo být přirozené a ne že tam bude průhledná textura.

Bujak
02-08-14, 10:48
Ok. Lebo s climb zombiem sa tam dostanem lahko. Len treba vediet kde. Ale hraci su lenivy a keby to mali hladat tak napisu ze to je textura ale keby vedely cestu tak tam je cely server.