PDA

Zobrazit normální verzi : SWAT stit



Trey
02-08-14, 18:09
Nemohlo by sa spravit, ze Swat stit by zastavil autodestrukciu? Po odobrani nano vesty proti AD nie je ziadna obrana a na mape ako je napr huntic mozem dat destrukciou aj 5+ hracov za kolo bez namahy...

shootradar
03-08-14, 19:24
Chtělo by to item proti destrukci, ale přijde mě, že swat by byl až moc silnej item potom, i když na co jiného to dát že :)

LumP
03-08-14, 21:18
No tak jen přece už blokuje miny,rakety,dynamit tak proč mu nedát i proti autodestrukci :D

Rail
03-08-14, 22:00
Podle mě dobrý nápad.. A osobně SWAT dropuju kromě mapy Aztec, kde ho používám hlavně proti raketám při Sniperovi na mostku.. :)

Belinko12
04-08-14, 10:37
suhlas, uz som to dakedy navrhol, ale nezalozil som kvoli tomu temu ;-)
a ked sme uz pri tom, proti commandos knife, by mal byt samostatny item, nie ze kevlar znese zasah, a notes tiez. To je blbost podla mna, co vy na to?

Flemch
04-08-14, 10:55
Určite dobrý nápad, proti deštrukcii nie je žiadna obrana...

Belik pravdu mas, commando je teraz dosť oslabené keď to vykryje aj kevlar =D

LumP
05-08-14, 00:17
a ked sme uz pri tom, proti commandos knife, by mal byt samostatny item, nie ze kevlar znese zasah, a notes tiez. To je blbost podla mna, co vy na to?

No tak taky by stacil 1 item a né 2 .....
a když už jsme u toho co tak u dema upravit dynamit?aby ubíral i demovi aspoň 50%hp? Protože Sapp miny uberou a FS rakety taky tak proč u dema ne?Přitom dynamit je pomalu jak autodestrukce

slender
05-08-14, 07:22
No tak taky by stacil 1 item a né 2 .....
a když už jsme u toho co tak u dema upravit dynamit?aby ubíral i demovi aspoň 50%hp? Protože Sapp miny uberou a FS rakety taky tak proč u dema ne?Přitom dynamit je pomalu jak autodestrukce souhlas


Nemohlo by sa spravit, ze Swat stit by zastavil autodestrukciu? Po odobrani nano vesty proti AD nie je ziadna obrana a na mape ako je napr huntic mozem dat destrukciou aj 5+ hracov za kolo bez namahy... souhlas


suhlas, uz som to dakedy navrhol, ale nezalozil som kvoli tomu temu ;-)
a ked sme uz pri tom, proti commandos knife, by mal byt samostatny item, nie ze kevlar znese zasah, a notes tiez. To je blbost podla mna, co vy na to? souhlas
E: úprava barev

shootradar
05-08-14, 18:48
No tak taky by stacil 1 item a né 2 .....
a když už jsme u toho co tak u dema upravit dynamit?aby ubíral i demovi aspoň 50%hp? Protože Sapp miny uberou a FS rakety taky tak proč u dema ne?Přitom dynamit je pomalu jak autodestrukce

Už tak dema skoro nikdo nehraje a kdyb jsi mu "podělal" i dynamit aby mu ubíral hp tak by ho nehrál nikdo :p
Navíc blbost sapera, když stojí u svých min a rakeťák taky to samé, i když tam málokdy ovlivníš, když ti tvůj skočí do rány.

LumP
07-08-14, 11:08
Už tak dema skoro nikdo nehraje a kdyb jsi mu "podělal" i dynamit aby mu ubíral hp tak by ho nehrál nikdo :p
Navíc blbost sapera, když stojí u svých min a rakeťák taky to samé, i když tam málokdy ovlivníš, když ti tvůj skočí do rány.

Dobrá tak bych mu aspoň nastavil nějaký čas mezi položením a odpálením(2-3s) stejně jako to má FS.

Grakon2702
07-08-14, 11:23
Aha, takže vám příjde normální, že se tam borec s demem a s full int a kon rozeběhne proti nepřátelům, dá na zem dynamit a odpálí ho, zabije několi lidí, ale jeho se to vůbec nedotkne? Však je to větší OP než autodestrukce. Určitě to udělat tak, aby to ubíralo i jemu. Argument, že by ho kvůli tomu nikdo nehrál, je směšný. Bodejď by ho někdo hrál, když nebude OP. A nebojte se, až to lidi zjistí, tak ho začnou hrát.

shootradar
08-08-14, 18:19
Tak to má výhodu classy, a ten dynamit bere bez obrany člověka kolem 180 na maxu takže je to znát, ale i rakety berou takhle podobně a miny, jen demo má takovou schopnost, že má takovej osobní štít na blízko, ale o tom ta classa je jako ostatní, každá je nějaká.
Podle mě zbytečné tu řešit dema, když jméno topicu je SWAT štít.

Busox4ever
09-08-14, 13:31
Aha, takže vám příjde normální, že se tam borec s demem a s full int a kon rozeběhne proti nepřátelům, dá na zem dynamit a odpálí ho, zabije několi lidí, ale jeho se to vůbec nedotkne? Však je to větší OP než autodestrukce. Určitě to udělat tak, aby to ubíralo i jemu. Argument, že by ho kvůli tomu nikdo nehrál, je směšný. Bodejď by ho někdo hrál, když nebude OP. A nebojte se, až to lidi zjistí, tak ho začnou hrát.

OP... už mi tá skratka leze na nervy... Dema skoro nikto nehrá, a ked ho hrá, tak nemá na to gule spraviť to, čo ty tu vravíš, že sa rozbehne oproti súperom a urobí trošku rush a vybúcha polku teamu (svetlý jedinci sú tu taký, ale iba pár a to veľké lvl) . To je ako comm s jet a autom. Dema prosím ťa neriešte nehajte ho tak. A to že by mi mal uberať dmg mne, keď podomňu vybuchne je hovadina, už by sa nehral vonkoncom.

LumP
09-08-14, 23:21
Ok tak at mu to neubira HP ale at ma nejakou prodlevu jako FS mezi vystrelenim rakety.

Rejko
10-08-14, 23:45
Pripojím sa aj ja do konverzácie:
Demolitions je podľa mňa taká zabudnutá class, alebo, posunutá do "úzadia"
Je to trochu nereálne, že ten dynamit neubere aj jemu, ale je to jeho jediná obrana proti commandovi a rusherovi, aspoň myslím.
Dema nehrám, mám ho na dosť nízkej úrovni a musím povedať, bez dynamitu to je stratený prípad.
Takže aby som to zhrnul:
Je to 50 : 50 u mňa aby mu to uberalo HP alebo to nechať tak, ako to je.
E: Možno sa prikloním k Lu-ovmu nápadu, nebolo by to odveci.
E2: Zabudol som sa vyjadriť k téme, bol by som rád, ak by fungoval swat štít proti destrukcii, takže súhlasím

paloteli
13-08-14, 20:36
po prve: suhlas s itemom proti autodestrukcii......
po druhe: Demolitions je najlepsia class aka tam je na vyber ( podla mna :D ) + odoberat mu HP ked odbucha dynamit je uplna blbost..... ako tu uz niekto spomenul je to taky osobny stit
dalsie + ten dynamit sice vezme 180 hp ale dajte si trochu do obrany a nic nezmoze.....dynamit vezme niekomu s full obranou ledva 80hp......

LumP
14-08-14, 09:35
po prve: suhlas s itemom proti autodestrukcii......
po druhe: Demolitions je najlepsia class aka tam je na vyber ( podla mna :D ) + odoberat mu HP ked odbucha dynamit je uplna blbost..... ako tu uz niekto spomenul je to taky osobny stit
dalsie + ten dynamit sice vezme 180 hp ale dajte si trochu do obrany a nic nezmoze.....dynamit vezme niekomu s full obranou ledva 80hp......

No tak atˇ Kotel nastaví prodlemu mezi položením a odpálením 2s a je to

shootradar
14-08-14, 20:27
No tak atˇ Kotel nastaví prodlemu mezi položením a odpálením 2s a je to

Lu ty to tu budeš psát dokola dokud s tebou nebudou souhlasit všichni? :D
BTW. je to docela rozumnej nápad, ale za ty roky mně demolitions nepřišel nikdy problémový než jinačí classy, takže je to podle mě zase plk jednoho člověka, kdo s tím začal :)

LumP
17-08-14, 23:53
Lu ty to tu budeš psát dokola dokud s tebou nebudou souhlasit všichni? :D

Semnou nikdo souhlasit nemusí mě to je jedno :D Jen jsem něco navrhl tod' vše ;)

BraIn
18-08-14, 00:59
Súhlasím s nápadom o SWAT. Bude aspoň viac používaný ako doteraz...