PDA

Zobrazit normální verzi : xXx-S1lv3-xXx je kokot.



Jur0b
22-12-10, 18:28
Hrám na classicu, vidím cheatera, píšem do admin sayu nech ho prídu zabanovať, silve si kľudne ďalej hrá a machruje so score 40:38, tak nemá čas ho zabanovať, tak trochu pospamujem, príde, zabanuje ma na 3 dni za vulgárnosť. Ale o to nejde, ide o to, že nešiel zabanovať cheatera, keď mal, kokot, aby mu skapala celá rodina.

Invite
22-12-10, 18:37
Co je toto za admin hrac sa chcel iba stazovat na cheatera chcel iba dobre kotelne a trocha pospamoval aby hrači mohli v klude hrat bez cheaterov a on mu da tomu co chcel dobre moc toto.

evoLvee
22-12-10, 19:02
sILVE je debil ....

New[ErA]*SmD^^
22-12-10, 19:29
hale uznávám že silv3 to trochu přepísk ale nenadaváme si přece tak se to dá říci slušně

Larodar56
22-12-10, 19:34
Nemám ho rád, myslí si že je největší borec.

New[ErA]*SmD^^
22-12-10, 19:39
jj máš pravdu ale nemusí tady nadávat

Kotel
23-12-10, 00:30
V chatu by melo byt vsechno, je divne, ze tohle tam neni.

Jur0b
23-12-10, 00:54
Proste písal som, písal, on si tam 15 min. pestoval score 40:38 a potom príde ako najväčší pán a dá mi BAN za vulgárnosť, bo som napísal ,,poď ho zabanovať, retard" to je aktivita adminov, nakoniec prišiel a zabanoval jeho aj mňa, asi sa skončila mapa.

morbe
23-12-10, 01:10
Proste písal som, písal, on si tam 15 min. pestoval score 40:38 a potom príde ako najväčší pán a dá mi BAN za vulgárnosť, bo som napísal ,,poď ho zabanovať, retard" to je aktivita adminov, nakoniec prišiel a zabanoval jeho aj mňa, asi sa skončila mapa.

hlavne ze ty si jako admin chodil za bonzama, akorat sis hral sam s bonzem na classicu a spammoval pres to

New[ErA]*SmD^^
23-12-10, 10:34
jurob tak asi něco měl tak to nemohl a nadávat hned někomu toje znak retardace ty jako admin si byl na nic

InVitro
23-12-10, 11:33
Jo to co mě psal přes ! mě stačilo . On mě ani nezná a hned mě tam zničeho nic začne psát samý vulgarismy na mě. Nechápu z něho, co je to za lolka .

Jur0b
23-12-10, 12:26
Môžno preto, že ty ako admin máš povinnosť príjsť zabanovať cheatera, keď Ti píše niekto do admin chatu, že je na serveri cheater, chápeš? Keď sme boli ja a oVE admini, bol classic bez cheaterov, ale teraz tam vládne anarchia.

Jur0b
23-12-10, 12:29
Čo je bonz?

InVitro
23-12-10, 12:45
Jenže to bylo ještě když si byl admin .

Syrius.
23-12-10, 12:56
Keď je niake hlásenie a som na serveri dojdem vždy na 100 percent. Nestalo by sa že by som nedošiel. Dojde vždy aj morbe, Invitro, Lucca, negative a další. Ale napr. taký jurob som nevidel že by došiel. Niektorý admini na to doslova serú. Lebo si myslia že však čo sú tu aj druhý admini na serveroch oni tam určite dojdu.

foxik
23-12-10, 13:20
Keď je niake hlásenie a som na serveri dojdem vždy na 100 percent. Nestalo by sa že by som nedošiel. Dojde vždy aj morbe, Invitro, Lucca, negative a další. Ale napr. taký jurob som nevidel že by došiel. Niektorý admini na to doslova serú. Lebo si myslia že však čo sú tu aj druhý admini na serveroch oni tam určite dojdu.

Maličký detail....Juro není admin.

Jur0b
23-12-10, 13:22
Piče, ale silve nedošiel kurwaaaaaaaa. 15 minút po tom čo som písal, si tam ešte cheatoval. A toto tu píšem, kokot. Prečo tu píšeš takto od veci? Však sa vyjadruj k téme, tá je sťažnosť na silveho!!!! Načo tu takto zbytočne filozofuješ?

Invite
23-12-10, 13:25
Niekedy bola kotelna fantasticky portal a teraz je to uz dementny portal lebo tam chodia sami cheatery a admini s nimi nerobia nic len sa staraju o svoje skore a aby boli v topke nehovorim ze jur0b je najlepsi admin ale ked je tam cheater zabanuje ho a napriklat silve sa staral o svoje skore a nezabanoval ho kotel sa asi zblaznil takym adminom davat prava co nevedia ani s amx

Syrius.
23-12-10, 13:36
Piče, ale silve nedošiel kurwaaaaaaaa. 15 minút po tom čo som písal, si tam ešte cheatoval. A toto tu píšem, kokot. Prečo tu píšeš takto od veci? Však sa vyjadruj k téme, tá je sťažnosť na silveho!!!! Načo tu takto zbytočne filozofuješ?

Máš pravdu Jurob. To je velká chyba keď silve nedošiel.

morbe
23-12-10, 13:38
Piče, ale silve nedošiel kurwaaaaaaaa. 15 minút po tom čo som písal, si tam ešte cheatoval. A toto tu píšem, kokot. Prečo tu píšeš takto od veci? Však sa vyjadruj k téme, tá je sťažnosť na silveho!!!! Načo tu takto zbytočne filozofuješ?

se divis, kdyz akorat spammujes nesmysly, ze si te pak nikdo nevsima?

evoLvee
23-12-10, 14:08
Proste sILVE urobil chybu, ban niekomu kto má WH na 112 dní, tak to som ešte nevidel ...

Jur0b
23-12-10, 14:15
Jeho povinnosť je príjsť, skap.

foxik
23-12-10, 15:21
Proste sILVE urobil chybu, ban niekomu kto má WH na 112 dní, tak to som ešte nevidel ...

Debil. NS dostávajú na 112 dní. Skap!

sILV3
23-12-10, 15:40
No, v prvom rade ma mrzí že ma nemáte radi :D. Ani ja by som sa ale nemal rád, vždy keď prídem na server tak to tam ničím. Takže sa tým (Vami) nejdem zaoberať (larodar, newera). Nesprávam sa absolútne povýšenecky a s hráčmi si rozumiem, aspoň s tými ktorý sa snažia rozumieť si so mnou. Druhá vec je, že musím za nezbedné správanie ("silv3 ty kokot cheatersky" a podobne) hráčov kľudniť hodinovým banom. Dlho si hráči zvykali na war3 ultimate že som jednoducho dobrý a spam tohoto typu ma naozaj unavoval, neviete si to predstaviť.

Čo sa týka pána Juroba, prišiel som na druhé volanie o cheaterovi na server Classic (na prvé nechodím, to býva vždy 99,9% šanca, že to píše niekto len kvôli eufórii z hry). Došiel som na server s tým, že mám zabanovať mistika. Vybral som si spectate, chvíľku som ho predsa pozrieť musel. V tom začal dáky Jurob písať že som KOK*T do admin say. Prvú správu som prehliadol, no ďalších päť som trestal banom na tri dni. Hneď nato som zabanoval aj mistika. Neviem čo tu riešite a čo tu máte za problém, no chlapca s nickom Jurob by som ani nečítal byť Vami - už len kvôli názvu topicu a toho, ako sa vyjadruje.

P.S.: ak ste si mysleli páni, že si sťažnosť nevšimnem, mýlite sa. Som zvedavý, čo sem ešte napíšte Larodar. Evolveho, inviteho a kadekoho ani nepoznám, takže neviem ani odkiaľ poznáte Vy mňa. Mier, páni.

P.S.: ďakujem Valdezovi, vážim si to.

Charon35
23-12-10, 15:55
Čo sa týka pána juroba, prišiel som na druhé volanie o cheaterovi na server classic (na prvé nechodím, to býva vždy 99,9% šanca, že to píše niekto len kvôli eufórii z hry). Došiel som na server s tým, že mám zabanovať mistika. Vybral som si spectate, chvíľku som ho predsa pozrieť musel. V tom začal dáky jurob písať že som kok*t do admin say. Prvú správu som prehliadol, no ďalších päť som trestal banom na tri dni. Hneď nato som zabanoval aj mistika. Neviem čo tu riešite a čo tu máte za problém, no chlapca s nickom jurob by som ani nečítal byť vami - už len kvôli názvu topicu a toho, ako sa vyjadruje.

P.s.: Ak ste si mysleli páni, že si sťažnosť nevšimnem, mýlite sa. Som zvedavý, čo sem ešte napíšte larodar. Evolveho, inviteho a kadekoho ani nepoznám, takže neviem ani odkiaľ poznáte vy mňa. Mier, páni.

P.s.: ďakujem valdezovi, vážim si to.
amen.

Larodar56
23-12-10, 16:27
No, v prvom rade ma mrzí že ma nemáte radi :D. Ani ja by som sa ale nemal rád, vždy keď prídem na server tak to tam ničím. Takže sa tým (Vami) nejdem zaoberať (larodar, newera). Nesprávam sa absolútne povýšenecky a s hráčmi si rozumiem, aspoň s tými ktorý sa snažia rozumieť si so mnou. Druhá vec je, že musím za nezbedné správanie ("silv3 ty kokot cheatersky" a podobne) hráčov kľudniť hodinovým banom. Dlho si hráči zvykali na war3 ultimate že som jednoducho dobrý a spam tohoto typu ma naozaj unavoval, neviete si to predstaviť.

Čo sa týka pána Juroba, prišiel som na druhé volanie o cheaterovi na server Classic (na prvé nechodím, to býva vždy 99,9% šanca, že to píše niekto len kvôli eufórii z hry). Došiel som na server s tým, že mám zabanovať mistika. Vybral som si spectate, chvíľku som ho predsa pozrieť musel. V tom začal dáky Jurob písať že som KOK*T do admin say. Prvú správu som prehliadol, no ďalších päť som trestal banom na tri dni. Hneď nato som zabanoval aj mistika. Neviem čo tu riešite a čo tu máte za problém, no chlapca s nickom Jurob by som ani nečítal byť Vami - už len kvôli názvu topicu a toho, ako sa vyjadruje.

P.S.: ak ste si mysleli páni, že si sťažnosť nevšimnem, mýlite sa. Som zvedavý, čo sem ešte napíšte Larodar. Evolveho, inviteho a kadekoho ani nepoznám, takže neviem ani odkiaľ poznáte Vy mňa. Mier, páni.

P.S.: ďakujem Valdezovi, vážim si to.

To by si měl vědět sám proč tě nemám rád.

18:02:55 <STEAM_0:0:14670660><188.123.104.162> *DEAD*sILV3 : aspon ze valdez a larodar niesu prvy
18:03:06 <STEAM_0:0:36245127><94.74.228.86> EL MATADOR : jj Laro s prominutim lama

sILV3
23-12-10, 16:59
:D Mám sa smiať, alebo plakať? Vytrhnuté z kontextu, že drvíte s botmi. Tio vsio. Preadminoval som si už veľa portálov, ale v CS som "kamarátstvo" nezažil. Súperenie je zdravé, matadorovi som len napísal že musel veľa gembliť aby bol prvý a že ma to teší. Lepšie sa nato pozerá ako na teba. Valdez ale nenahral body proti botom, to som sa pomýlil, to beriem späť.

A zapamätaj si jednu vetu a riad sa jej: "Dôležité nie je byť najlepší a presviedčať o tom ostatných, ale patriť medzi najlepších nech to ostatní vedia bez tvojich slov."

Tak už len preto si zaslúžil obdiv, nech si tie body nahral akokoľvek.

Valdez-9
23-12-10, 17:32
Omg nehadajte sa že kto je prvy podla mňa to je jedno...ja ten server hrajem preto lebo ma bavi...

Jur0b
23-12-10, 17:49
Silve, ty kokot, napísal som asi 40 správ a vôbec si neprichádzal 15 min., ešte som aj zašiel za Tebou na server a ty nič, tak som sa vrátil a pokračoval v písaní, prvých 7 správ som písal asi bez vulgarity, potom som začal nadávať, keď si furt nedochádzal a nebolo to na 2. správu, ale asi na 20., kokot. V zázname chatu to ale není, tak nič...

a ten trápny sloh tu netrebalo písať, aj tak tam máš plno chýb.

Neplníš si povinnosti admina, ale ťažko sa to dokazuje, škoda.

Larodar56
23-12-10, 18:52
:D Mám sa smiať, alebo plakať? Vytrhnuté z kontextu, že drvíte s botmi. Tio vsio. Preadminoval som si už veľa portálov, ale v CS som "kamarátstvo" nezažil. Súperenie je zdravé, matadorovi som len napísal že musel veľa gembliť aby bol prvý a že ma to teší. Lepšie sa nato pozerá ako na teba. Valdez ale nenahral body proti botom, to som sa pomýlil, to beriem späť.

A zapamätaj si jednu vetu a riad sa jej: "Dôležité nie je byť najlepší a presviedčať o tom ostatných, ale patriť medzi najlepších nech to ostatní vedia bez tvojich slov."

Tak už len preto si zaslúžil obdiv, nech si tie body nahral akokoľvek.
Já nemusím být první, ano párkrát sem byl ráno na CSku s normálníma zbraněma, ale nedělal sem si rank jako SANDMAN nožem,
1)Já expil na další level.
2)Nedělám rank, dělám daily awards, jestli víš co to je.
3)S Matadorem jsme se přátelily, díky tobě už tomu tak není.
A tím že si napsal že já s Valdezem nejsme první nás odsuzuješ, přemýšlej, kdybych si dělal rank, seděl bych tam od rána do noci :D, já to matadorovi přál aby byl první..., psal že sem lama, že sem se prý expil na první místo (blbost), a to díky komu? Díky tobě Silv3, někde v záznamu chatu, už nevím kde sem viděl jak si mu psal že se prý expím s botama. Expil sem se na další level, asi nechápeš jak je obtížné dělat 6 000 000 expů. :) Mimochodem, 2x sem ulovil cheatera, jednou přišel Syrius, a ty ses v klídku projížděl na surfu. Lépe řečeno sem s Jurobem, neplníš povinnosti.

Jur0b
23-12-10, 19:15
Neplníš si povinnosti admina a nevieš to.

evoLvee
23-12-10, 19:26
Neplníš si povinnosti admina a nevieš to.

No, veď práve !

znedlob
23-12-10, 19:37
MIslim ze v zajmu Kotelny i hracu samotných by se meli tyhle tema zamykat hned po nejake provokaci ketrá by vyustila v hadku.Proto prosim KOTLA aby toto tema zamkl.

Jur0b
23-12-10, 19:48
Jžš, hádka je presviedčanie skupiny ľudí alebo 1 človeka, že výrok je pravdivý, pričom 2. strana má iný názor. A tu to bez hádky nejde, keď silve si myslí svoje, chápeš? Keby sa zamikala téma pre každú hádku, nedalo by sa presviedčať truhých o svojom názore.

evoLvee
23-12-10, 23:07
Takto, hráč ban dostal, podla mna už nieje čo riešit ...

Charon35
24-12-10, 00:14
SEDLY: Nechaj ich nech sa vykecajú.
Chýbajú tu nejaké pravidlá a niekto, kto by na ne dohliadal. Tak ako na tieto decká čo sú tu. Ako založiť Tému s takýmto názvom na verejnom fóre?!!!!! To je moc! Nietko kompetentný by sa mohol zamyslieť a držať trochu na uzde týchto pubertálnych cvokov.

72 Virgins
24-12-10, 00:50
Doporučuju vlákna který začínaj jurob a larodar nečíst, ušetříte si nervy, první jen nadává, druhý zas lže přesně tak jak se mu to hodí. Se silvem nemam problém, jurob urážel admina ban byl oprváněný. Jestli to Kotel čte i já prosím lock.

Kotel
24-12-10, 00:57
Ban jsem přepsal trochu jiným banem.