PDA

Zobrazit normální verzi : Boyband (WH) --> Byznis



Boyband
04-08-14, 16:50
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 116501)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Boyband >
[AMXBANS] Tvuj nick: Boyband
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:54771709
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:54771709
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 94.113.232.141
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 94.113.232.141
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < ceeskobodkacezet >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 2 (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ==================================





Poznamka:






Zdarec, chci pozadat o unban, admin je totalni panic, ze mi dal ban za wh... Asi nepozna dobry sluchatka :/ kazdopadne vam odpoustim, ale dejte mi unbn! aspon na par servru, ne ze dostanu ban na zebracky shit kde hraje 6 lidi a nakonec to ban na vsechno. Navic mam stahnuty vase cs. Pokazdy kdyz smazu ty vase servery, tak se mi z niceho nic kurva objevi znova po restartu hry, dafuq? dik za unban!

Byznis
04-08-14, 17:19
predmierujes si cez steny a ty povies ze to su sluchatka ? dalsie carovne sluchatka asi ktore nemam ... ty si panic s wh akurat tak :D
MOJE DEMO : http://csko.cz/dema?UPD=z4IXerQ2
ak by bolo kratke este je tu demo od toho co tocil baGEr258 - ktory ta aj nahlasil ttp://csko.cz/dema?UPD=8YflkVqG

A ak cheatujes na 1 zo serverov CSKO.CZ - ban mas automaticky na vsetky ostatne

Boyband
04-08-14, 22:47
Neber si osobně to, že jsi panic. pro mě je každej admin jen obyčejnej panic co sedí od rána do večera nad kompem.

LumP
04-08-14, 23:01
Neber si osobně to, že jsi panic. pro mě je každej admin jen obyčejnej panic co sedí od rána do večera nad kompem.

Tak to víš o adminech asi kulový....jinak panic budeš asi ty když si musiš zvyšovat své malé ego kodama a hrát si na velkého pána


jinak potvrzuju WH

Maaaaaaaaaaja
05-08-14, 09:25
Jasné WH