PDA

Zobrazit normální verzi : Chat-ban



Fighter
04-08-14, 16:58
Caute!Na inom portaly kde som predtym hraval sme zaviedly chat-ban kde to docela dobre fungovalo.Keby ste nahodou o tom uvazovali tu mate uz hotovy clanok.Fajto


Chat-ban

Je to presne to, čo vyplýva z názvu. Možnosť zabanovať hráčovi chat na servery.

Stále sa nám stáva, že spamujete, obchádzate cenzúru, ktorá je na servery a urážate sa navzájom, a aj nás. Preto padali zbytočné bany za správanie, no teraz prišiel tomu koniec. Admin sa môže rozhodnúť podľa závažnosti či vám dá ban za správanie na 6 hodín (aj viac), alebo či vám dá ban len na chat (od 1 minúty až natrvalo) , čo je tá lepšia varianta pre vás, s tým že budete hrať ďalej, ale nebude môcť nič písať.

Taktiež sa takto vyhneme zbytočným polemizáciam tu na webe, čo kto napísal, kto začal a podobne.
Server zachytáva všetko čo napíšete do logov (prípadne aj online v HLstatsX), takže zbytočne bojujete a klamete, že ste anjelici v štýle "ja nič, ja muzikant".

Tento článok je vlastne také upozornenie, aby ste sa potom nečudovali, že vám nejde chat u nás na servery a následne nevypisovali, že ako to máte riešiť. Samozrejme pokiaľ s tým nesúhlasíte a máte pocit že admin pochybil môžete podať opodstatnenú sťažnosť na fóre.

Killer Bee
04-08-14, 17:08
Rovnou řeknu blbost ... když napíšeš sprosté slovo tak pak nemůžeš psát po dobu 1-né minuty nebo jakýkoliv hráč muže napsa /mute a určitého hráče vybrat a nevidí od něj zprávy.

že vám nejde chat u nás na servery - na servery ... jak chápu jsi z jiného portálu ? Jestli ano tak zbytečně píšeš toto ...

R: + ještě Chat ban natrvalo úplna blbost rovnou píšu o.O co třeba na serveru JB tam je atrakce otázky atd. takže chat je potřeba takže ten chat ban bych nezaváděl tady...

Fighter
04-08-14, 19:01
Jo,hraval som na inej servery akurat od vianoc nevieme nic o majitely a forum nefunguje.......a ten chat-ban by bolo v tom zmysle,ze niektory hrac,nadava nekomu do rodiny,rasisticke vyrazi atd.dostava ban tyzden,2 tyzdne,ver mi ked dostane chat ban je horsi nez aby si nezahral vobec,tu hrat moze ale pisat ani slovo,hm,viem z vlastnych skusenosti,raz som cele 4 hodiny nemohol napsat ani sloco a nic dobreho :-) Mimochodom to bol len napad :-)

MAFIAN.
06-08-14, 22:39
Zdravim,

Myslim ze hrac by si takto z toho nezobral ponaucenie.A nebol by dostatocne potrestany.Nadavky v style "kkt" sa myslim ze nebanuju a na toto by to bolo dobre :-).Napr. ked niekto napise Ty kkt po*ebany neblokuj.Tak tam by bolo dobre,keby sa tam daval Ban-Chat asi na 30 minut +/-.Pretoze potom moze vzniknut hadka a vtedy si pourazaju rodinu a BAN na 2 tyzdne.Takto aspon vychladnu.

Fighter
07-08-14, 16:27
Jn,kazdy ma na vec iny nazor a ma to hodne vyhod ale aj nevyhod,my sme dali viacerym 20-30 minutove bany na chat a ked prisly hrat uz boli o viac klidnejsi a aj si davaly pozor.Plati to ale pouze na stalych hracov servera kterym na serveri trochu zalezi,nomadom je jedno :-)

slender
07-08-14, 20:11
Já osobně jsem pro velice tvrdé tresty... Přeci jen když Vám někdo napíše: slender ty kkt b0jebany ty ses pic4 aj. tak to v pořádku není (nemluvě o tom že se proti tomuto slabomyslnému hňupskému člověku ohradíte, což je hádka k ničemu a zkazí vám hru...)a to se ten člověk přece ničeho nedopustil ? No né ? Všecko "cenzuroval" takže nepoužil "hrubá slova"... A jak ban na 5 min. ? To nic není, - na den a na více dnů, týden a víc týdnu a na měsíc a na více měsícu !... to je minimum dle mého střídmého mínění... A jinak SOUHLAS

SGP_
14-08-14, 23:58
Když to bude vysoké nadávání tak dostane ban normální.
Když obyčejné, tak ho admin mutne.

The Keox
15-08-14, 16:21
Navíc jestli máš problémy s "problémovými hráči" viz. já :D tak si jich nevšímej a dej jim /mute :) To je vše co radí každej admin :) Proto ten mute tady od toho je :)