PDA

Zobrazit normální verzi : Axon (WH) --> fnyy



axon
04-08-14, 17:48
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 116508)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Axon >
[AMXBANS] Tvuj nick: Axon
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1188001010
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1188001010
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 95.102.61.51
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 95.102.61.51
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < fnyy >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Awp
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj





Poznamka:






Dobry den, dnes mi dal admin fny ban za vraj wallhack ako som si precital v konzole, ale nechapem ako je to mozne, na vasim servery hram uz dost dlho, som cca 25 v rankingu a dovtedy nemal nikto ziadny problem. Mozem cestne prehlasit ze ziadny wallhack nemam. Hram rad na vasom servery a rad by som hraval aj nadalej lebo sa mi paci, dufam ze to nejako vyriesime. S pozdravom Axon

fnyy
04-08-14, 17:56
http://csko.cz/dema?UPD=LAsbEMqr

banoval jsem na zaklade hltv,hlavne uhybani pred enemy

axon
04-08-14, 18:15
mal som nejake problemy s heslo na tomto ucte tak som ti napisal este aj z ineho nicku, ale uz mi to tu funguje.....tak este raz, za prve ani neviem co je to hltv :D a to uhybanie neviem vysvetlit jedine nahoda, neviem ako mam dokazat ze nemam ziadny wallhack, mate nejaky navrhy ako to vyriesit? lebo ako som ti uz pisal, keby som bol vinny tak by som to neriesil a nasiel si iny server, ale takto, citim sa ukrivdeny kedze nic nemam :(

fnyy
04-08-14, 18:19
musis pockat,kouknou na to jini admini a reknou svuj nazor.

E:Somarina to mozna je,a ze si 25 v ranku nic neznamena,ja te tam videl poprve :)
tezko rict jak dlouho,proste az budou mit admini cas.Mesic urcite ne,nechci nic slibovat,ale verdikt tu budes mit max do zitra :)

axon
04-08-14, 18:22
aha, no tak to si ma moc nepotesil, kolko to bude asi trvat? btw, som na servery asi 25. v rebricku, co znamena ze tam hram uz dost dlho a dovtedy nemal nikto ziadny problem reps. podozrenie ze by som cheatoval , ci myslite ze som si zrazu stiahol wallhack a zacal hrat s nim? ved uznajte ze je to somarina

a ten cas mi vies povedat dokedy mam cakat na to rozhodnutie? ci to bude hodina,den,mesiac aspon orientacne ....a ja som ta tam videl druhykrat, prvykrat dnes poobede na aim_awp mape, si to este pamatam :D

fajn tak cakam, verdikt sa dozviem tu?

Britny
04-08-14, 18:56
Za mě máš WH. Však to jak už koukáš přes ty zdi a předměřuješ si na enemy. Navíc ta mapa je tak malá a zoomuješ na max, to dělá jen ten co opravdu ví.

axon
04-08-14, 19:00
coze :D boze, ja vas pozyvam ku mne domov sa normalne pozret ako hram :D
a ked som ho videl ze tam zaliezol tak jasne ze si predzoomujem a pockam, ach boze, resp. ked viem kde vychadzaju, nehram to prvykrat

Maaaaaaaaaaja
04-08-14, 20:01
Tím, že budeš hrát pod jinou IP, když máš ban (aspoň zatím), si to jen zhoršuješ.

E: Co se týče dema, tak podle mě WH nemá.

axon
04-08-14, 20:22
a co mam robit ked som obvineny nepravom a chcem hrat? :) aspon ma dalsi admin, ako ocividne aj ty, moze specnut.....ale dik

3necky
04-08-14, 21:33
a co mam robit ked som obvineny nepravom a chcem hrat? :) aspon ma dalsi admin, ako ocividne aj ty, moze specnut.....ale dik

Vím, že se ti to nemusí zdát spravedlivé, ale doufám, že ten jeden den než se to dořeší vydržíš. Obcházet ban nesmíš.

Za mě tam taky WH není.

fnyy
05-08-14, 06:30
mas unban,nejspis jsem se spletl to neznamena ze si na tebe nedam pozor :)

axon
05-08-14, 10:07
dakujem :) a tesim sa na teba na servery :D