PDA

Zobrazit normální verzi : HVD - koho a kde lze zabít?



Indian0
07-08-14, 01:28
Mohli by sa urobiť pravidlá pre HVD pretože boli viac krát zmenené a viacerí hráči v tom majú zmätok (včetne mňa) alebo ak sú nech sa hodia do /menu. Hlavne to mám na mysli že keď sú nehľadané T pred zbrojkou a stoja tam jak puci a za nimi je hladane T stane sa že sa zabiju aj nehľadané T ktoré potom spamuju že to bol FK. A teraz neviem ci bol a ci nie. Ja sa ale priklanam k tomu pravidlu čo bolo predtým že T ktoré bráni k zabitiu hľadaného T by nemalo za prípadný kill dostat VD.

KeYo
07-08-14, 01:36
http://csko.cz/forum/showthread.php?27862-HVD-anketa tuna to mas

SGP_
07-08-14, 01:38
Při módu HVD si mají všichni vězni zkoušet atrakce, hrát si..

Dozorci nesmí vycházet z CT ZÓNY.
Dozorci nesmí zabíjet mimo CT ZÓNU.
Pokud dozorce vidí, že je vězeň hledaný - může ho zabít jenom když je v CT ZÓNĚ.
Pokud dozorce vidí, že má vězeň zbraň - může ho zabít jenom když je v CT ZÓNĚ.
Pokud dozorce zabije vězně (i kdyby by vězeň hledaný, měl zbraň..) mimo CT ZÓNU tak to je FK.

Vězni si mají hrát, takže pokud jsi v CT ZÓNĚ zabiješ hledaného a omylem i obyčejného vězně, tak to FK není.
( - neměl před CT ZÓNOU co dělat, měl si hrát ! )
Pokud vězni stojí při HVD před zbrojkou, tak tam stojí na vlastní nebezpečí.

Bohužel někteří lidi to nechápou a pokud si budou trvat za svým, vysvětli to podle tohoto nebo jim pošli odkaz.

Indian0
07-08-14, 01:50
Ďakujem už to len naučiť ostatných.

KeYo
07-08-14, 01:53
Při módu HVD si mají všichni vězni zkoušet atrakce, hrát si..

Dozorci nesmí vycházet z CT ZÓNY.
Dozorci nesmí zabíjet mimo CT ZÓNU.
Pokud dozorce vidí, že je vězeň hledaný - může ho zabít jenom když je v CT ZÓNĚ.
Pokud dozorce vidí, že má vězeň zbraň - může ho zabít jenom když je v CT ZÓNĚ.
Pokud dozorce zabije vězně (i kdyby by vězeň hledaný, měl zbraň..) mimo CT ZÓNU tak to je FK.

Vězni si mají hrát, takže pokud jsi v CT ZÓNĚ zabiješ hledaného a omylem i obyčejného vězně, tak to FK není.
( - neměl před CT ZÓNOU co dělat, měl si hrát ! )
Pokud vězni stojí při HVD před zbrojkou, tak tam stojí na vlastní nebezpečí.

Bohužel někteří lidi to nechápou a pokud si budou trvat za svým, vysvětli to podle tohoto nebo jim pošli odkaz.

Prave si napisal uplnu kktinu:) pozri si ten topic co som poslal.. a poslednu stranu a napisane od Charona:) dik.. ked si pred zbrojkou a daju ti Fk.. FK to je.. nestojis tam na vlastne riziko..

Volume
07-08-14, 01:54
Při módu HVD si mají všichni vězni zkoušet atrakce, hrát si..

Dozorci nesmí vycházet z CT ZÓNY.
Dozorci nesmí zabíjet mimo CT ZÓNU.
Pokud dozorce vidí, že je vězeň hledaný - může ho zabít jenom když je v CT ZÓNĚ.
Pokud dozorce vidí, že má vězeň zbraň - může ho zabít jenom když je v CT ZÓNĚ.
Pokud dozorce zabije vězně (i kdyby by vězeň hledaný, měl zbraň..) mimo CT ZÓNU tak to je FK.

Vězni si mají hrát, takže pokud jsi v CT ZÓNĚ zabiješ hledaného a omylem i obyčejného vězně, tak to FK není.
( - neměl před CT ZÓNOU co dělat, měl si hrát ! )
Pokud vězni stojí při HVD před zbrojkou, tak tam stojí na vlastní nebezpečí.

Bohužel někteří lidi to nechápou a pokud si budou trvat za svým, vysvětli to podle tohoto nebo jim pošli odkaz.

Když T stojí před ct zone, úmyslně kryje hledaného a leze mi do rány, tak mu na vd sere pes. Ale pokud se to T snaží nějak uhnout, nebo aby tam nestálo, tak mu to vd dám a nemám problém.

KeYo
07-08-14, 01:56
Když T stojí před ct zone, úmyslně kryje hledaného a leze mi do rány, tak mu na vd sere pes. Ale pokud se to T snaží nějak uhnout, nebo aby tam nestálo, tak mu to vd dám a nemám problém.

je uplne jedno ci sado striel hadze alebo ne.. ked nemas aim.. alebo nevies hledaneho zabit.. zalez.. a pockaj az dojdu dnu..

Indian0
07-08-14, 11:02
Tak tak, zas v tom je zmatok :D.

Grakon2702
07-08-14, 11:40
12. Vězni mají zakázáno se pohybovat ve zbrojnici (pokud to sám Simon nepřikáže), nebo v šachtách, které k nim vedou. Toto pravidlo se vztahuje i na mod HVD.

Stání před zbrojkou beru jako pokus udělat vzpouru a vběhnout do zbrojky. Ct mají za úkol vzpouře zabránit. To však neznamená, že to budu úmyslně fragovat. Pokud budu střílet po někom, kdo mě chce zabít a omylem zabiju někoho jiného, tak to jako FK neberu. Proboha lidi užívejte zdravý rozum a neříďte se byrokraticky jenom pravidly.

KeYo
07-08-14, 11:59
12. Vězni mají zakázáno se pohybovat ve zbrojnici (pokud to sám Simon nepřikáže), nebo v šachtách, které k nim vedou. Toto pravidlo se vztahuje i na mod HVD.

Stání před zbrojkou beru jako pokus udělat vzpouru a vběhnout do zbrojky. Ct mají za úkol vzpouře zabránit. To však neznamená, že to budu úmyslně fragovat. Pokud budu střílet po někom, kdo mě chce zabít a omylem zabiju někoho jiného, tak to jako FK neberu. Proboha lidi užívejte zdravý rozum a neříďte se byrokraticky jenom pravidly.

Tak pravidla tu na to su.. je to FK uz to pochopte dpce.. v tom topicu co som poslal to CHaron vysvetluje.. tak sa riadte pravidlami na to tam su dpci.. ked je niekto hladany pred zbrojkou.. zalez.. a ked vojde dnu.. pusti fullout..

Grakon2702
07-08-14, 12:25
Pokud dáváš přednost byrokracii než zdravému rozumu, tak se tím klidně řiď. Já ti to neberu :smile:

KeYo
07-08-14, 12:34
Pokud dáváš přednost byrokracii než zdravému rozumu, tak se tím klidně řiď. Já ti to neberu :smile:

Tak potom asi medzi speslami nams co robit.. ked neberes pravidla.. a ked das niekomu Fk v takomto pripade a nedas mu VD.. :)

Grakon2702
07-08-14, 12:46
To je věc názoru a taky o tom jak kdo daný mód bere. Nikdy se nestalo, že bych nedal VD tomu, kterému jsem dal jednoznačný FK. Pokud ale vím, že jeho prvotní záměr bylo dostat se do zbrojky a všechny postřílet, proč bych mu za to měl ještě k tomu dávat volný den?

KeYo
07-08-14, 12:47
To je věc názoru a taky o tom jak kdo daný mód bere. Nikdy se nestalo, že bych nedal VD tomu, kterému jsem dal jednoznačný FK. Pokud ale vím, že jeho prvotní záměr bylo dostat se do zbrojky a všechny postřílet, proč bych mu za to měl ještě k tomu dávat volný den?

Myslim ze vsetkych ludi pred zbrojkou je prvotny zamer rozstrielat CT.. ty mas proste dat vsetkym VD ktorym si dal FK ked neboli haldani alebo nemali gunu..

Grakon2702
07-08-14, 12:53
Co si teda myslíš, že je záměrem hráče, co stojí u dveří a čumi do zbrojky? Nebuď najivní... Tym by se normálně hodila animace, jak jim ještě z huby kapou sliny :D.

KeYo
07-08-14, 12:54
Vśak som napisal ze vsetci ludia co stoja pred zbrojkou maju zamer zabit CT.. ale za to ich snad nebudem zabijat ne?

Ridik :D
07-08-14, 12:55
vy mate problemy :D z jakeho duvodu by nemohl vezen afkovat pred zbrojkou ?

pokud se hledanej schovava za nehledaneho tak je to fk nehledany za to nemuze ze si z nej hledanej dela zivej stit

Grakon2702
07-08-14, 13:00
Myslim ze vsetkych ludi pred zbrojkou je prvotny zamer rozstrielat CT...
No, vyznělo to celkem ironicky.

To však ale neznamená, že budu zabíjet úmyslně. Já to beru tak pouze, když chcu zabít hledaného a přitom omylem zabiju někoho jiného, co stojí před zbrojkou a hltá nad gunama položenýma na stolech nebo v dávkovačích. Zatím jsem se ale s takovou situací vlastně ani nesetkal.

KeYo
07-08-14, 13:02
Ridik vynimocne musim s tebou suhlasit:D proste FK pred zbrojkou je normalne FK.. a HOTOVO.. nic viac.. proste HVD.. CT v zborjke.. T mimo zbrojku.. ak CT zabije T nehledane co je mimo zbrojku.. tak VD dalsie kolo.. hotovo.. moseme lock

Tensa Zangetsu
07-08-14, 18:51
Reseni je jednoduche. jestli T kempi pred zbrojkou, nema na VD pravo. Je tam na vlastni nebezpeci. Jestli se nza nej hledany schova, tak je to hjeho problem. Ma si hrat a ne kempit pred zbrojkou. Pokud CT nezabiji nehledane umyslne, ale to bych taky zrusil. Proste pred zbrojkou nemaji co delat.
=> Jakykovil neumyslny (snad jen docasne) kill nehledaneho pred zbrojkou neni FK.

KeYo
07-08-14, 19:20
reseni je jednoduche. Jestli t kempi pred zbrojkou, nema na vd pravo. Je tam na vlastni nebezpeci. Jestli se nza nej hledany schova, tak je to hjeho problem. Ma si hrat a ne kempit pred zbrojkou. Pokud ct nezabiji nehledane umyslne, ale to bych taky zrusil. Proste pred zbrojkou nemaji co delat.
=> jakykovil neumyslny (snad jen docasne) kill nehledaneho pred zbrojkou neni fk.

uz by sa to tu mohlo locknut lebo sa sem pisu len pi****.. T ktore nie je hladane a je pred zbrojkou a ct ho zabije ma pravo na vd!! Ziadne take ze sa mal hrat!

Indian0
07-08-14, 21:02
Ano, ale nehladany sa postavi pred hladaneho aby si ho zabil doslavo ti tam skoci a potom spamuje ze chce VD.

Indian0
07-08-14, 21:05
uz by sa to tu mohlo locknut lebo sa sem pisu len pi****.. T ktore nie je hladane a je pred zbrojkou a ct ho zabije ma pravo na vd!! Ziadne take ze sa mal hrat!

Žiadny lock dokial nebudem mat iste ci je to FK a ci nie. Je je to slovo proti slovu. Jedný vravia to, druhý to.

KeYo
07-08-14, 21:06
Žiadny lock dokial nebudem mat iste ci je to FK a ci nie. Je je to slovo proti slovu. Jedný vravia to, druhý to.

Charon.. hlavny admin.. pozri si v topicu.. co som ti poslal na zaciatku.. daj poslednu stranu.. a citaj posledny post..

Britny
07-08-14, 21:24
Prostě vždy bylo HVD takové, že každej kdo nebyl hledaný, byť stál před zbrojkou a dostal kill měl nárok na VD. Ale bohužel se to stalo raritou, tak klidně bylo i 5 HVD po sobě, což se přestalo líbit adminům, tak se dalo pravidlo na "vlastní nebezpečí" .. Bohužel toho značně začali zneužívat CT, že tam killovali koho se dalo. Pak bylo hvd for all, že si každý mohl dělat co chce. To se zase nelíbilo, protože T chtěli při HVD dělat vzpouru. Tak se hlasovalo: Bud úplně staré HVD, nebo HVD na vlastní triko. Toto pravidlo bych změnila a dala bych HVD na vlastní pěst. Pokud T tam bude stát a nebude se nějak hýbat a jen čekat a omylem dostane kill = VD. Pokud však bude se hýbat a úmyslně krýt hledaného a dostane kill = žádné VD. Ono je krásný, že si při hvd či vd mají hrát, ale taky nikde není zakázáno, že nesmí stepovat před zbrojkou.

UNHCZ
07-08-14, 21:27
Resi se tu sracky, stare HVD, proste kdyz te zajebou kdyz nemaj-FK, CT kdyz zajebou te mimo zbrojku - FK, dalsi picoviny tu resite..Kdyz nekoho omylem zajebu tak je to srozumitelne FK.. CO JE NA TO SAKRA TAK NEJASNY

KeYo
07-08-14, 21:30
Resi se tu sracky, stare HVD, proste kdyz te zajebou kdyz nemaj-FK, CT kdyz zajebou te mimo zbrojku - FK, dalsi picoviny tu resite..Kdyz nekoho omylem zajebu tak je to srozumitelne FK.. CO JE NA TO SAKRA TAK NEJASNY

Nemiesaj sa sem.. enhras to.. pises len kokotiny.. (sry za nadavku).. proste nevis o cem.. rpavidla su jasne.. tak sem nepis blbosti a precti si post britny

Giussepe
07-08-14, 21:39
Co tu sakra řešíte? Když má někdo VD (volný den) tak si může dělat co chce. Když je HVD (hromadný volný den), tak si snad taky každej může dělat co chce ne? Čili i stepovat před zbrojkou nebo i krýt hledaného jako normální VD. A pokud nevstoupí do zbrojky, CT nemá právo nikoho s označením VD zabít.

SGP_
08-08-14, 00:16
Kdyby tam zůstalo takové HVD, že všichni byli nesmrtelný a hráli si, zkoušeli nové atrakce.. tak by to bylo nejlepší.
To ''nesmrtelné'' HVD bylo nejlepší. Žádný FK tam být nemohli a nebral bych ani za FK to, že CT přejede T.
Tak si prostě hrajou všichni na autičkách.. nebo já nevím, to se mi prostě zdálo nejlepší.

Indian0
08-08-14, 00:19
Co tu sakra řešíte? Když má někdo VD (volný den) tak si může dělat co chce. Když je HVD (hromadný volný den), tak si snad taky každej může dělat co chce ne? Čili i stepovat před zbrojkou nebo i krýt hledaného jako normální VD. A pokud nevstoupí do zbrojky, CT nemá právo nikoho s označením VD zabít.
Pýtal som sa lebo je v tom zmatok. Jedný píšu tak a druhý zas tak. Jedny robia tak druhý tak. Je to rozdelené na 2 polky: tí co zabijajú nehladaných pred zbrojkov lebo za nimi je hladany a nedajú VD alebo tí ktorí potom dajú zvyčajne MFK a dávajú dalsie HVD a niekedy sa to opakuje viackrát. Súhlasím s britny ale zakázal by som stát pred zbrojkou a celé by sa to doriesilo. Giuseppe niektorí hráči majú taký aim že zabijú 6 nehladabých pri snahe zabit hladaného. A Unihoci prosím ta nekomentuj moje príspevky. Trepe s tebou puberta, a mna to fakt nezaujíma.

KeYo
08-08-14, 00:24
Pýtal som sa lebo je v tom zmatok. Jedný píšu tak a druhý zas tak. Jedny robia tak druhý tak. Je to rozdelené na 2 polky: tí co zabijajú nehladaných pred zbrojkov lebo za nimi je hladany a nedajú VD alebo tí ktorí potom dajú zvyčajne MFK a dávajú dalsie HVD a niekedy sa to opakuje viackrát. Súhlasím s britny ale zakázal by som stát pred zbrojkou a celé by sa to doriesilo. Giuseppe niektorí hráči majú taký aim že zabijú 6 nehladabých pri snahe zabit hladaného. A Unihoci prosím ta nekomentuj moje príspevky. Trepe s tebou puberta, a mna to fakt nezaujíma.

Preto ams byt v zbrojke v kute.. a cakat az dojdu T dnu.. ked nemas aim.. proste ja to trestam rpesunom ked je MFK pri HVD.. ono Charon jasne napisal.. fk pred zbrojkou je FK.. a VD za to sa am davat.. a tym to konci.. co pisu ostatni ti moze byt u prdele.. kedze su to neni admini ale obycajni hraci..

Indian0
08-08-14, 00:33
Preto ams byt v zbrojke v kute.. a cakat az dojdu T dnu.. ked nemas aim.. proste ja to trestam rpesunom ked je MFK pri HVD.. ono Charon jasne napisal.. fk pred zbrojkou je FK.. a VD za to sa am davat.. a tym to konci.. co pisu ostatni ti moze byt u prdele.. kedze su to neni admini ale obycajni hraci..

Nepochybuj o mojom aime :D. Tak jak nemozes zakazat stat T pred zbrojkou tak nemozes prikazat CT nech su v kute zbrojky.

KeYo
08-08-14, 00:35
Nepochybuj o mojom aime :D. Tak jak nemozes zakazat stat T pred zbrojkou tak nemozes prikazat CT nech su v kute zbrojky.

ja im to neprikazujem.. ja davam riesienie proti tomu aby nedavali MFK:) porkial daju MFK.. presun ----> ban.. a hotovo.. ja to nemienim riesit dalej.. a da sa HVD.. alebo VD ludom co dostali FK..

A este sem dam Charonove slova.. lebo ludia su dost lenivy aby si to pozreli v tom topicu co som posielal.. :)

Pri dementnosti niektorých CT môžu byť pravidlá aké chcete, aj tak bude bordel. Dneska snow, pripojím sa, HVD. Spectoval som CTčka a samozrejme klasikááááááá. Dementi uvideli 1 T na boxe a hneď polovica z nich spustila splašený neriadený fullout s rozprskom striel na 2 metre. Padli ďalšie FK, tak som napísal, aby zaliezli do rohov. Odozva nastala hneď "a načo?!" a pálili ďalej. K tomu sa pridal nejaký kar, ktorý vybehol zo zbrojky a veselo fragoval hľadaného hráča, pričom trafil pár ďalších. viz.: http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=108921

Takže kľudne si dajte HVD bez VD, ale pokiaľ budú u CT také jelita, tak priberte ďalších 50 spešlov a 10 adminov, lebo inak sa to nebude dať ustrážiť. A ja na tie sračkoidné hlásenia nebudem chodiť vôbec, lebo tam bude bordel jak čip. Z HVD sa stanú jatky a raj fragerov.

Indian0
08-08-14, 01:03
ja im to neprikazujem.. ja davam riesienie proti tomu aby nedavali MFK:) porkial daju MFK.. presun ----> ban.. a hotovo.. ja to nemienim riesit dalej.. a da sa HVD.. alebo VD ludom co dostali FK..

A este sem dam Charonove slova.. lebo ludia su dost lenivy aby si to pozreli v tom topicu co som posielal.. :)

Tak je jak napisal charon lež ako si videl aj niektori speslovia nepovazuju za fk ked sa zabije niekto tak pred zbrojkou a charon sam napisal ze "moze osra*" a ze viac na take hlasenia chodiť nebude. Ale zas 6 HVD po sebe alebo 3 kilometrove spamy hracov ze dostali FK a nedostanu vd to ide na nervy. Preto som zato aby T nemohli stat pred zbrojkou alebo ma este napadlo ze ct nemoze zabit hladane T aj ked je mimo zbrojky moze ho zabit len pri vstupe do zbrojky- to by prinutilo ct zaliest do tych rohov. To je len moj hlupy napad ako by napisal unihoc ale urobit s tým niečo treba.

ZeMi7
08-08-14, 01:08
Co se bude řešit jako další? Jen jestli si mam udělat popcorn, nebo už to takový hovadiny nebudou...

HVD=hromadný volný den
tudíž CT se chovají jako když má VD jeden člověk...nijak nehitujou nebo nezabíjí, jen protože stojí u dveří
Jediný rozdíl, že nesmí ze zbrojky

Indian0
08-08-14, 02:24
Co se bude řešit jako další? Jen jestli si mam udělat popcorn, nebo už to takový hovadiny nebudou...

HVD=hromadný volný den
tudíž CT se chovají jako když má VD jeden člověk...nijak nehitujou nebo nezabíjí, jen protože stojí u dveří
Jediný rozdíl, že nesmí ze zbrojky
Ja som sa len spýtal pretože som nevedel ako to je, potom som napísal svoj názor, potom návrh, prečítaj si všetko a pochopíš.

ZeMi7
08-08-14, 09:07
Jen píšu, že zas zbytečně tu jsou 3 stránky.

Je to tak jak napsal KeYo.

Grakon2702
08-08-14, 09:48
Stalo se vám někdy, že nějaký CT střílelo při HVD do hledanýho a zabil nevinýho? Za celé dva nebo tři roky, co tu hraju jsem to ve hře viděl tak max 10x. Prej, že CT nemají aim. Nikdy jsem při HVD neviděl CT, co nemá aim, které by se hrnulo dopředu. Vždy byli u dveří ti, co to uměli. Nedávno se tu to HVD řešilo. Nějaký admin (nevím už kdo), tu napsal, že stání před zbrojkou je na vlastní nebezpečí. Tak jsem to začal respektovat. A vždy pokud se něco takového opravdu stalo, tak jsem jeho slova ve hře zopakoval. Ikdyž byli admini na serveru, nikdo s tím doteď neměl problémy a dokonce nejsem ani jediný, který tak dělá. Hlavně, že se tu odkazujete na Charona, kterého na jb vidím tak max 5x za měsíc.

Tensa Zangetsu
08-08-14, 18:22
Proste kdo je pred zbrojkou, at nebreci o VD. Nema tam co dealt.

SGP_
08-08-14, 18:35
Souhlasím s Grakonem2702.
Přesně tak jsem to taky na serveru slyšel.
Já vím, že HVD je pro vězně a že si můžou dělat co chtějí.
Ale když jak tupci stojí před zbrojkou, ať omylem či neomylem kryjou hledaný, a my je zabijeme také omylem a potom začně hádka: BYL TO FK CHCI VD !!! Nebyl to FK, neměl si stát před zbrojkou. JÁ JSEM TAM NESTÁL !!! JÁ JSEM TAM NESTÁL !!! ..
Co na to říct, nesmrtelné HVD bylo podle mého nejlepší.

Tupelko
08-08-14, 18:47
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/t1.0-9/10363984_339773172865540_8071380138729807364_n.jpg

KeYo
08-08-14, 18:48
chapete ze tu sa riesi ake pravidlo pri hvd plati? A nie to co by ste vy chceli?

TEX
08-08-14, 22:04
Maji volný den - smí si dělat cokoliv chtěji
ale když střílím po hledaném a nějáký chytrák se snaží chytit každou kulku kterou pošlu tak co??
To jako bych rozdával VD a říkal: "Chyťte si ho!!" ...

Grakon2702
08-08-14, 22:13
Na jednom zahraničním portálu v cs:go bylo něco podobného jako tady HVD. Stání před zbrojkou -> provokace = instant kill. A vůbec se s tím nesrali a nikomu to tam nevadilo. Ne jak tady...

TEX
08-08-14, 22:18
Na jednom zahraničním portálu v cs:go bylo něco podobného jako tady HVD. Stání před zbrojkou -> provokace = instant kill. A vůbec se s tím nesrali a nikomu to tam nevadilo. Ne jak tady...
Ono celkově tady bylo dříve víc příkazů který nebyl problém plnit.. ale lidi něják zlenivěli či zpohodlněli.. Na JB už to moch nevypadá jako vězení pro T :D :D

Grakon2702
08-08-14, 22:23
Je to fun mód. Lidé by se měli bavit, ale to by k tomu potřebovali zdravý rozum. Ten kdo zná pravidla do písmenka a dodržuje je, ok, nic v tom nemám, ale to pak není sranda, to je strach o to, jestli někdo něco udělá špatně. Kdyby lidi užívali zdravý rozum a neřídili by se striktně jenom pravidlama, byla by ta hra na kotelně o úplně něčem jiném, všichni by se bavili a byli by spokojení.


Pravým cílem jailbreaku je BAVIT SE!

A ne řešit pičoviny, jestli kill před zbrojkou je při HVD FK nebo ne.

Giussepe
09-08-14, 00:10
Češtine, braň se !!!!

edit: mehehehe, už to opravil.

Tensa Zangetsu
09-08-14, 00:46
Na jednom zahraničním portálu v cs:go bylo něco podobného jako tady HVD. Stání před zbrojkou -> provokace = instant kill. A vůbec se s tím nesrali a nikomu to tam nevadilo. Ne jak tady...

Zavest, kdo je pred zbrojkou, kill ihned,

Madunax
09-08-14, 04:21
Zavest, kdo je pred zbrojkou, kill ihned,

Tenso prosimtě nekomentuj to nikdo tady na tebe nereaguje a píšeš tu s prominutím hovna..

Co se týče toho HVD tak Téčka si můžou dělat co chcou...Tudiž mužou stát před zbrojkou a dělat "Megakrutopřisnej živej štít"

A co se týče toho procvičovaní atrakcí.. Jestli vám nestačí 1,30 minuty na procvičení atrakce tak si běžte hrát do singu sami tam si můžete procvičit trampolínu ,kz,dr a podobne blbosti.

Tensa Zangetsu
09-08-14, 11:29
Co se týče toho HVD tak Téčka si můžou dělat co chcou...Tudiž mužou stát před zbrojkou a dělat "Megakrutopřisnej živej štít"

Maji si hrat a ne kempit pred zbrojkou. Jestli chcou delat zivy stit, tak na jejich vlastni zodpovednost. Navic jestli po tom HVD nekdo breci o FK? tak se mu proste neda.

Giussepe
09-08-14, 12:00
Maji si hrat a ne kempit pred zbrojkou. Jestli chcou delat zivy stit, tak na jejich vlastni zodpovednost. Navic jestli po tom HVD nekdo breci o FK? tak se mu proste neda.

To jako myslíš vážně? Furt chcete na JB naky posraný pravidla páč furt vymejšlíte píčoviny a když už ty pravidla máte tak se podle nich zas neřídíte a vymejšlíte pičoviny znova? Ukaž mi kde v pravidlech je napsáno že "T SI MAJÍ PO ČAS HVD HRÁT". Já jsem to tam nikde nenašel, tudíž z toho logicky dedukuju, že při hvd vězni můžou dělat to samy jako normální vdčko. A vdčko nesmí pouze narušovat sajmona a lízt do CT zón, což se vztahuje i na HVD, jinak si můžou dělat CO CHTĚJÍ ! Tudíž můžou stát i před zbrojkou i krýt hledané vězně. A žádný na vlastní zodpovědnost. Jednou to prostě je takhle daný v pravidlech, tak se toho drž. A žádnej zmatek v tom není. Zmatek v tom děláte akorát vy, těma vašima výmyslama, místo abyste se prostě drželi pravidel.

KeYo
09-08-14, 12:53
To jako myslíš vážně? Furt chcete na JB naky posraný pravidla páč furt vymejšlíte píčoviny a když už ty pravidla máte tak se podle nich zas neřídíte a vymejšlíte pičoviny znova? Ukaž mi kde v pravidlech je napsáno že "T SI MAJÍ PO ČAS HVD HRÁT". Já jsem to tam nikde nenašel, tudíž z toho logicky dedukuju, že při hvd vězni můžou dělat to samy jako normální vdčko. A vdčko nesmí pouze narušovat sajmona a lízt do CT zón, což se vztahuje i na HVD, jinak si můžou dělat CO CHTĚJÍ ! Tudíž můžou stát i před zbrojkou i krýt hledané vězně. A žádný na vlastní zodpovědnost. Jednou to prostě je takhle daný v pravidlech, tak se toho drž. A žádnej zmatek v tom není. Zmatek v tom děláte akorát vy, těma vašima výmyslama, místo abyste se prostě drželi pravidel.

+1
Stale nechapem co sa tu riesi.. viac adminov tu napisalo ako to je.. a oni furt riesia blbosti.. malo by sa to tu premazat.. dat sem jeden prispevok o tom ake je pravidlo a locknut.. a nic viac neriesit a hotovo

Grakon2702
09-08-14, 13:47
Vyřešené to není. Polovina to bere jako FK a polovina zase ne. Nejlepší způsob jak to vyřešit mě napadá anketa.

KeYo
09-08-14, 13:51
Vyřešené to není. Polovina to bere jako FK a polovina zase ne. Nejlepší způsob jak to vyřešit mě napadá anketa.

Vyriesene to je.. pravidla su jasne dane.. a kazdy kto ich dodrziavat nebude sa tresta banom.. ja tam ziadnu anketu nepotrebujem

Grakon2702
09-08-14, 13:56
Dneska ve hře se to stalo. HVD, Simon střílel po hledaným, ale netrefil se a zabil jiného. Já, admin (nebudu jmenovat) a spousta dalších na serveru tam tvrdilo, že stání před zbrojkou je na vlastní nebezpečí. Vyřešené to rozhodně není.

KeYo
09-08-14, 13:57
ANKETA UZ DAVNO BOLA.. TAKZE JE ZBYTOCNA DALSIA.. A Z TEJ ANKETY VZNIKLO TOTO.. A PRECO VLATNE TY TVRDIS HENTO KED TU SA PISE UPLNE NIECO INE? MOZNO SI TEN ADMIN TU ANKETU NEVSIMOL ALEBO NEVIM A RIADI SA STALE STARYMI PRAVIDLAMII AJ KED SA POMYLIL MOZES HO OPRAVIT.. dpce

Grakon2702
09-08-14, 14:06
http://csko.cz/forum/showthread.php?27862-HVD-anketa

Podívej se znova na výsledky té ankety. Nerozhodně.

KeYo
09-08-14, 14:07
a potom Charon napisal ze sa zhodli na tom HVD kde tie VD platia.. precitaj si aj komentare prosiiiiiiiiiiiiiiim

E: HVD je staré. Čiže jelito, ktoré nevie mieriť, tak nech ide od CT radšej preč. Je to totiž FK. CT pokiaľ má aim zfetovaného slona, nech je radšej zalezené niekde v rohu v zbrojke, nie čumí jak struna z gauča na dvere a pustí fullout, lebo tam vidí červenú farbu.

Grakon2702
09-08-14, 14:11
To se teda hezky zhodli, když půlka celkové komunity JB tvrdí to a druhá půlka něco jiného. A když píšu celková komunita, myslím tím jak adminy, spešly, tak i hráče.

Trey
09-08-14, 14:17
To by nebol thread o JB keby tu nie sú 4 strany kokotín :D
Inak neviem fakt čo sa tu rieši. V pravidlách neni napísané, že kto stojí pred zbrojkou nemá nárok na VD ak dostane FK a pokiaľ to tam nebude tak by to VD proste mal dostať.
V tomto pravidle tiež nie je napísané, že je zakázane aj SH, knifebot atď - Používání cheatů nebo reklama na cheaty (automatické zaměřování, vidění skrz zdi) - perm ban - a aj tak sa o tom nezakladá 30 threadov...

KeYo
09-08-14, 14:30
To by nebol thread o JB keby tu nie sú 4 strany kokotín :D
Inak neviem fakt čo sa tu rieši. V pravidlách neni napísané, že kto stojí pred zbrojkou nemá nárok na VD ak dostane FK a pokiaľ to tam nebude tak by to VD proste mal dostať.
V tomto pravidle tiež nie je napísané, že je zakázane aj SH, knifebot atď - Používání cheatů nebo reklama na cheaty (automatické zaměřování, vidění skrz zdi) - perm ban - a aj tak sa o tom nezakladá 30 threadov...

tak tak.. proste je to FK a za to sa dava VD.. ziadne ze tam nema stat.. nechapem co sa tu riesi..

a Polka JB komunity su decka alebo hraci co na forko nechodia.. cize to nevidia.. a od toho si tu ty grakon aby si im to vysvetlil kedze si spesl.. a ked to nejaky admin nevie tak aj jemu alebo mu poslat odkaz.. a hotovo..

Tensa Zangetsu
09-08-14, 14:42
Nevim co tu tento maly problem resite tak dlouho. Proste mam jednoduche reseni. jakykoliv kill hrace, ktery kempi pred CT zonouneni FK. Zopakujito znovu. MA SI HRAT A NE KEMPIT PRED ZBROJKOU.

The Frisco
09-08-14, 14:43
Bože, co furt řešíte. Zítra mají zas poradu tak už ustálí nějaká pravidla, která budou platit a budou vypsaná jak na fóru, tak v menu.

KeYo
09-08-14, 14:44
Nevim co tu tento maly problem resite tak dlouho. Proste mam jednoduche reseni. jakykoliv kill hrace, ktery kempi pred CT zonouneni FK. Zopakujito znovu. MA SI HRAT A NE KEMPIT PRED ZBROJKOU.

nema ten hrac VD nahodou pri HVD? a nema si robit co chce? takze aj rped zbrojkou ja nechapem co riesite..

Trey
09-08-14, 14:50
nema ten hrac VD nahodou pri HVD? a nema si robit co chce? takze aj rped zbrojkou ja nechapem co riesite..

Definuj, čo znamená pred zbrojkou.

Grakon2702
09-08-14, 14:52
Nemohu přesvědčovat lidi o něčem, o čem sám nevím jak to vlastně je. Nejdříve jsem se vždy řídil podle pravidel v /menu. Ty ale nebyly aktualizované a byly v rozporu s pravidly na fóru. Admini se tu jasně dohodli, že platí pravidla ta, která jsou na fóru, tak jsem je začal respektovat. Pak se tu řešilo to HVD. Nakonec tu jeden admin napsal, že bylo dohonuto, že stání před zbrojkou je na vlastní nebezpečí a toho jsem začal držet a nebyl jsem to jen já. Držel jsem se toho hlavně kvůli tomu, že jsem si osobně taky myslel, že stání před zbrojkou na náhodný FK je demence. Když jsem byl na servru, tak se mi však málokdy stalo, že by někoho zabili omylem, když stál u dveří. Vždy jsem se snažil CT přesvědčit, aby šli spíše dozadu (teda nesnažil, spíše jsem jim jen dal radu). Když byl někdo i tak omylem zabit, tak přišlo na vysvětlení, že před zbrojkou je pobyt pouze na vlastní nebezpečí. Ikdyž na serveru byli admini, tak nic proti tomu neměli, spíše byli i pro. To mě ještě více utvrdilo, že to tak už prostě je. Jak se to tu teď ale začalo řešit, tak sám nevím, co mám na to říct. Jenda skupina lidí tvrdi to a druhá něco jiného. Neměj mi to prosím za zlé.

KeYo
09-08-14, 15:06
Definuj, čo znamená pred zbrojkou.

ja hovorim ze T moze byt kde chce.. okrem CT zony.. cize aj stat pred dverami do zbrojky a pdoobne.. moze si robit co chce.. a nei to ze je tam na vlastne riziko..

KeYo
09-08-14, 15:08
Nemohu přesvědčovat lidi o něčem, o čem sám nevím jak to vlastně je. Nejdříve jsem se vždy řídil podle pravidel v /menu. Ty ale nebyly aktualizované a byly v rozporu s pravidly na fóru. Admini se tu jasně dohodli, že platí pravidla ta, která jsou na fóru, tak jsem je začal respektovat. Pak se tu řešilo to HVD. Nakonec tu jeden admin napsal, že bylo dohonuto, že stání před zbrojkou je na vlastní nebezpečí a toho jsem začal držet a nebyl jsem to jen já. Držel jsem se toho hlavně kvůli tomu, že jsem si osobně taky myslel, že stání před zbrojkou na náhodný FK je demence. Když jsem byl na servru, tak se mi však málokdy stalo, že by někoho zabili omylem, když stál u dveří. Vždy jsem se snažil CT přesvědčit, aby šli spíše dozadu (teda nesnažil, spíše jsem jim jen dal radu). Když byl někdo i tak omylem zabit, tak přišlo na vysvětlení, že před zbrojkou je pobyt pouze na vlastní nebezpečí. Ikdyž na serveru byli admini, tak nic proti tomu neměli, spíše byli i pro. To mě ještě více utvrdilo, že to tak už prostě je. Jak se to tu teď ale začalo řešit, tak sám nevím, co mám na to říct. Jenda skupina lidí tvrdi to a druhá něco jiného. Neměj mi to prosím za zlé.

ani som to necital.. uz nemam vobec chut toto riesit.. stale nechapete ako to je.. normalne ma zacina bolet srdce ze si furt melete to svoje.. a nie tak ako to ma byt.. uplne ja nechapem ako moze byt niekto takto blby:(

Britny
09-08-14, 15:16
V tom /menu pár pravidel chybí, ale je pravda, že by se to mělo dořešit. Teď nově Tupelko dává na forko, co se dělo na poradě, tak je taky potřeba si to číst, aby ste byli v obraze. Pokud se to tam zítra vyřeší, tak se to určo dozvíte :)

Grakon2702
09-08-14, 17:54
ani som to necital.. uz nemam vobec chut toto riesit.. stale nechapete ako to je.. normalne ma zacina bolet srdce ze si furt melete to svoje.. a nie tak ako to ma byt.. uplne ja nechapem ako moze byt niekto takto blby:(

Tak teď jsi mě fakt nasral, víš jakou jsem si s tím dal práci :D :(?!!! Ale ne vážně, já to chci řešit, protože se jedná o důležitou věc, o které si jedni myslí to a druzí to.

Tupelko
09-08-14, 17:59
Bude se to řešit na poradě, výsledek bude zase ZDE. (http://csko.cz/forum/showthread.php?30685-Co-se-d%C4%9Bje-na-porad%C3%A1ch)

MrJack
10-08-14, 23:06
Ak aspoň trochu čítate detailnejšie fórum, zistíte že sa to bude riešiť, bude sa o tom polemizovať a diskutovať.
Výsledok zistíte v topicu "čo sa deje na poradách", no zasa treba založiť tému o HVD a pravidlách. Všetci admini ktorých poznám; počujem len o tom, ako sa bude na porade riešiť HVD už asi týždeň.
Čo tak niekedy trochu pozisťovať predtým, než zasa naložíte už do tak plného záchoda ďalšiu zbytočnú tému?

Grakon2702
10-08-14, 23:12
Podle toho, na čem se admini dohodli na poradě si myslím, že tohle téma už je vyřešené. Podle mě nejlepší řešení :). Už od začátku to bylo nejlepší řešení...

MrJack
10-08-14, 23:24
Nie, nič nie je podľa nikoho dosť dobré - furt sa niekto sere nad tým aký kto FK dostal. Keby sa všetci nevzťahovali na nejaké posraté pravidlá, JB by bol miesto, kde je všetko vyriešené. Až ma prekvapuje, ako si hráči dokážu nadávať kvôli tomu, že ich niekto zabil. Všetci odkazujú na nejaké zasrané pravidlá. Z JB sa stal najriešenejší mód len a len kvôli tomu, že niekto je nespokojný s pravidlami, ktoré sa xkrát prerábajú lebo Ferkovi dali FK za to, že stál pred zbrojkou. Kebyže si niekto dokáže hru užiť, mať v riti FK a podobné kopy hnoja, Jb by bolo miesto, kde chodia ľudia dobre naladení a tiež z neho dobre naladení odchádzajú.
Keď chcete tie posraté pravidlá furt meniť, nedivte sa, keď vám; Ferkovi dajú pred zbrojkou Fk.