PDA

Zobrazit normální verzi : Gangster - team | Mód



TEX
08-08-14, 01:06
Když jsem dneska přišel na JB tak hned padl Gangster, co si budeme povídat.. hrači si tvoří "tým".
Tak bych udělal to, že Gang je v podstatě skupina hráčů, takže by se náhodně vybrali hráči kteří by byli spolu.
Příklad:
Na serveru je 12 veznu.. vytvori se 3 týmy po 4 nebo 4týmy po 3, to už je jedno.
Týmy by se mezi sebou vraždili a tým který by vyhrál, by se opět rozdělil takže ze 4členého týmu vznikou 2hráči vs. 2 hráči, v případě že budou 3zbylí hráči tak to bude každý sám za sebe.
Winer má PP.
Mód bude možno spustit pouze pokud bude sudý počet vězňů!!
Každý tým by hned po náhodném výběru měl jinou barvu, tzn. modrý tým, zelený tým, žlutý tým....

Tensa Zangetsu
08-08-14, 17:17
Když jsem dneska přišel na JB tak hned padl Gangster, co si budeme povídat.. hrači si tvoří "tým".
Tak bych udělal to, že Gang je v podstatě skupina hráčů, takže by se náhodně vybrali hráči kteří by byli spolu.
Příklad:
Na serveru je 12 veznu.. vytvori se 3 týmy po 4 nebo 4týmy po 3, to už je jedno.
Týmy by se mezi sebou vraždili a tým který by vyhrál, by se opět rozdělil takže ze 4členého týmu vznikou 2hráči vs. 2 hráči, v případě že budou 3zbylí hráči tak to bude každý sám za sebe.
Winer má PP.
Mód bude možno spustit pouze pokud bude sudý počet vězňů!!
Každý tým by hned po náhodném výběru měl jinou barvu, tzn. modrý tým, zelený tým, žlutý tým....

NOT BAD, ale celkove je gangster napicu. Tpri tom jen kempi a CT prejizdeji vse co vidi. Ja bych ten mod i celkove zrusil.
Navic ho davaji jen CTcka ktera neumi vyhrat kolo (simonovat)

Grakon2702
08-08-14, 21:15
Gangster je v pohodě. Problém je v tom, že tu borci mají 200 HP. Klidně bych nechal těch 100. A ať je větší sranda, tak ztrojnásobit rychlost. Spíše mě nejvíce sere schovka.

SGP_
08-08-14, 21:19
Ganster sám o sobě je pěkně k ničemu.
Dávají ho CT, které neumí simonovat a nejlepší je, když jsou 3 vězni, kteří jsou tupci a neví co je radar.
Protože, a to mi věřtě, se čekalo i 15 minut, než se tyto vězni pozabíjí..

TEX
08-08-14, 21:22
Souhlasím, též se mi gangster moc nelíbí a vím že to dávají hlavně lidi co neumí simona, ano občas je skore CT=5 | T=0 a Tcka pisou ze chteji Gangster ale to je vyjimečně... Mě zajímá Váš názor na tento mód.

Tensa Zangetsu
08-08-14, 23:49
Schovku davaji jen Kinderi nebo CTcka co neumi simonovat. Stejne ti je i u gangsteru. Lidi se jen divi ze je jen perstrelka, ale tam nic poradneho krome prestrelky a sharka neni.
Do toho gangsteru by se mel pridatcampmeter, nebo aespon CT at jsou pri nem jen ve zbrojce. Navic drive jak to ubralo i penize, tak to hodne lidi povazovalo i za zabranovani vzpoure. Ten mod by se mel mozna i uplne odstranit a nahratittemi hratkamy, jak tu uz nekdo uvefl.

Mr.ADIO
09-08-14, 16:19
Jako nápad by to špatný nebyl. Bylo by to docela i zajímavé. Většinou, když někdo při gangsteru spolupracuje, tak jim dá spešl / admin kill.

ImGustak
09-08-14, 16:40
Schovku davaji jen Kinderi nebo CTcka co neumi simonovat. Stejne ti je i u gangsteru. Lidi se jen divi ze je jen perstrelka, ale tam nic poradneho krome prestrelky a sharka neni.
Do toho gangsteru by se mel pridatcampmeter, nebo aespon CT at jsou pri nem jen ve zbrojce. Navic drive jak to ubralo i penize, tak to hodne lidi povazovalo i za zabranovani vzpoure. Ten mod by se mel mozna i uplne odstranit a nahratittemi hratkamy, jak tu uz nekdo uvefl.

Proč by měli být CT ve zbrojce ? Když se navzájem nemohou hitnout.. A jinak k tématu: Do teďka ten mod takhle šlapal a nebyli žádné problémy .. Proč najednou višchni máte to nucení něco měnit? Když se poslední třeba nechtějí zabijet a prodlužují to tak není nic těžkého napsat nějakému spešlovi nebo napsat přes "!". A schovka a gangster je mod jako každý jiný .. Gangster si mnohokrát vězni přejí, protože je baví a schovka to samé .. Lidé si při tom mohou zjistit nové místa na schování a dost často je i při té schovce zábava. Můj názor..

TEX
09-08-14, 17:15
Proč by měli být CT ve zbrojce ? Když se navzájem nemohou hitnout.. A jinak k tématu: Do teďka ten mod takhle šlapal a nebyli žádné problémy .. Proč najednou višchni máte to nucení něco měnit? Když se poslední třeba nechtějí zabijet a prodlužují to tak není nic těžkého napsat nějakému spešlovi nebo napsat přes "!". A schovka a gangster je mod jako každý jiný .. Gangster si mnohokrát vězni přejí, protože je baví a schovka to samé .. Lidé si při tom mohou zjistit nové místa na schování a dost často je i při té schovce zábava. Můj názor..
Mě nejde o to měnit nebo mazat tento mód!!! Je mi jedno KDO A PROČ tenhle mód dává! Schovku sem vůbec netahejte!!
Je to návrh na Nový mód, popřípadě vylepšení tohoto módu.
Gusťáku není to že "řvu" na tebe, jde o to že navrhuju vylepšení módu a ostatní do toho tahají schovku a neschopnost CT, což s tím nemá co dělat :-)
Byl bych rád kdyby se zde objevilo jesli by ste to chtěli zkusit :-)
Peace.

Toreto
10-08-14, 14:08
Mne sa ten napad velmi pači. Hlavnym problemom tohto modu je kemp a ten proste ustražiť nejde, ale tym, že by sa spravili teamy, tak by sa to nejak dalo eliminovať. Čo zmože jeden ukempenec s 250hp proti dvom trom hráčom, ktorí ho budu hitovať zo všetkych strán ..aj keby mali 20 hp tak ukempenec nemá šancu.
Takže tento nápad je momentálne top.

3k a Jerry
17-08-14, 19:39
Takže chápu správně že chete, aby se při zapnutí gangstru rozdělily T na 3, 4 týmy podle, delitelného počtu a napsalo barvu v jakym jste teamu a krom vlastního týmu, tak jsou all enemy..
Jinak ten camp meter je dobrej nápad a ješte bych navrhoval za kill
A/ pro jednotlivce + 35 hp
B/ pro team + 20 hp (pro každýho)
Možná by bylo i fajn i třeba dávat random zbraně z těch horších, TMP, M3, fiveseven :)
Jinak jsem pro ..

Tupelko
17-08-14, 20:17
Libí se mě to co napsal Jerry :happy:

Toreto
17-08-14, 21:56
Tiež dobré, proste to zmeniť tak, aby žiadny hráč nato nebol sám. Momentálne to je nastavené, že neznámy hráč nemá šancu proti ľudom, čo tam hraju dlhšie, pretože tí sa spoja. Eliminuje to aj kemperov. Ako som písal hore, aj keby mal 350 hp, tak proti dvom ľudom nemá šancu. Pri rozdelení do teamov to ako-tak vyrovná šance. Ct by mohli vytvoriť tiež team alebo ich normálne priradiť k nejakým T. Na začiatku kola by bolo pár sekund na opustenie ciel a následne by to hráčov hodilo do teamov.

kono159
18-08-14, 10:09
ja by som navrhol ked vyhra jeden ten tym, o tych troch, styroch ludoch, aby sa mod ukoncil a ct by to dosimonovali, ako u schovky
(menej roboty pre kotla)

SGP_
20-08-14, 00:28
To je super nápad, ale aby potom zmizeli zbraně, protože když čistě náhodou přežije jedno CT, tak ho v poho sestřelí.

Tensa Zangetsu
20-08-14, 01:42
No celkove nejhorsi na gangsterovi, je kdyz ted jste treba posledni 3 a 2 se proti vam spolci a jeden z tech 2 si pak napise kill (nejcasteji dela britny a jedna kamocska jeji).
Rozhodne to co napsal kono je dobry napad jen jaka bude sance, ze traba na beachu jsou v cele i 5 lidi a vsechny to hodi do jinych tymu.

3k a Jerry
20-08-14, 08:29
nebo třeba minikule, každopádně aspon to bude živější :)
hlavně to chce campetr a nějak se shodnout na ukončení modu..

Tensa Zangetsu
20-08-14, 21:47
Cemp meter je jednoznacne nutnyp ro tento mod. treba na oasisu( a podobnych mapach) se vzdy zakempi posledni 3-5 v celach a nevyllezaji.