PDA

Zobrazit normální verzi : Dreamhack (WH) --> Maaaaaaaaaaja



erikson090x
09-08-14, 13:42
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Dreamhack >
[AMXBANS] Tvuj nick: DreamHack
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:763592656
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:763592656
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 188.120.4.157
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 188.120.4.157
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Maaaaaaaaaaja >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Mega Pub 2





Poznamka:






Chcel by som sa spytat ako ste k tomu prisli ze mam WH .. spectovalo ma vela adminov a sami posudili ze nemam nic .. vsetko bolo hrane IBA zo zvukom !!!!! hrajem na tomto portali 2 roky a NIKDY som ban nemal a odrazu mam WH ? poprosim o posudenie lebo ja som ziadne WH nemal a hral som cisto. Tristvrtina ludi co hraje na tomto portali su ”boti” ktorych precita kazdy dobry hrac. Moje meno pod krorym hrajem často je Marshal Largo

Maaaaaaaaaaja
09-08-14, 16:57
http://csko.cz/dema?UPD=UrSiUUSJ

Čas v demu cca. 2:00 - 15:15

erikson090x
09-08-14, 18:28
okey a teraz si zapni konečne zvuk a pozarej že najprv zabili hrača a s prepačenim každy debil vie kde bude CT .. neviem od kedy si adminka ale vidim že maš malo praxe s hranim keď nerozpoznaš WH od strategie. takže ja si počkam na posudenie skusenych adminov ktory ma videli hrať veľa krat na servery.

Maaaaaaaaaaja
09-08-14, 20:23
1) Nevím, o které situaci tu točíš, jelikož jsi tam byl 13 minut, za tu dobu tam bylo hodně kol.
2) Nejsem holka. Admini ženského pohlaví mají nick růžovou barvou jen pro tvé info.
3) Nezajímá mě, kolik lidí tě spectovalo, kdo jseš a ani to, jak dlouho hraješ na kotelně. Ban jsem dal na základě tohoto jediného dema.

erikson090x
09-08-14, 20:54
Ak sa mozem spytat kolko hrajes csko ? Nemyslim s botmi ale na servery s ludmi ktory pouzivaju hlavu pri hrani .. Skus to dakedy aj ty a uvidis ze rozoznas cheatera od hranim zo zvukom .. Alebo si kup poriadne sluchadla a uvidis ze je to lepsie .. Ale ako hovorim pockam si na nazor skusenych adminov ktory maju daco za sebou.

Maaaaaaaaaaja
09-08-14, 23:47
CSko hraju 10 let. Používám ve hře hlavu lépe než ty, vnímám zvuky lépe než ty a hraju lépe než ty. Navíc nepotřebuju wallhack na public, abych si huntil ego. Ty jseš s tím tak marný, že např. v čase 4:35 zoomuješ hráče, který stojí za dveřma za zdí. A že ti to trvalo, než ti to došlo. Tvoje movementy jsou naprosto trapné, "rushování" jakbysmet, dále máš kosmické sluhátka, které slyší hráče, kteří vůbec slyšet nejdou, a intuici, co nemají ani 3 top hráči světa dohromady.
Namátkově časy 4:35, 7:35, 14:00, 14:35
Debila zkus dělat z někoho jiného, já na tvoje blbé kidy nemám náladu.

metriox
10-08-14, 00:09
potvrdzujem WH.