PDA

Zobrazit normální verzi : [Návrh] Úprava /pp



Grakon2702
09-08-14, 20:09
Napadlo mě, jak udělat pp zábavnější jak pro CT tak hlavně pro T.

Hlavní menu
1. Duel
2. Otázky
3. Atrakce
4. Volný den

Duel
První menu - výběr z celého arzenálu zbraní (vždy by se střílelo pouze s jedním nábojem, pak by musel hráč přebít).
Druhé menu - výběr počtu HP (10, 20, 30, 40....100)
Třetí menu - výběr rychlosti pohybu (Normal, 2x rychlejší, 3x, 4x, 5x)
Čtvrté menu - Výběr protivníka u CT

Otázky
První menu - výběr bodů (1, 2, 3)
Druhé menu - Protivník u CT
Třetí menu - Zadavatel otázek u CT.

Ten, kdo prohraje, toho má ho zadavatel zabít.

Atrakce
První menu - protivník

T by si vybralo atrakci, u které může hrát proti CT. Přežije ten, kdo zvítězí. T může do chatu nebo do voicu určit pravidla atrakce. Nemůže pravidla měnit počas atrakce a nikdo nesmí podvádět. CT pak mohou zabít toho, kdo prohrál.

Určitě se toho dá vymyslet více. Kdyžtak pište návrhy :).

TEX
09-08-14, 22:22
Líbí se mi to,hlavně ten duel, ale ty otázky a atrakce.. nikdyy nemáš jistotu že u CT nebude dement co schválně zabije CT jenom proto, aby mohl být taky součástí pp ...

Volume
09-08-14, 22:23
Ten duel s jakoukoliv zbraní bych určitě přidal, na otázky a atrakci žádný menu v /pp nepotřebuješ.

Tensa Zangetsu
10-08-14, 12:47
Ten Duel ma dobrou zivotnost. treba duel s MP5kami. Teen zbytek no nevim.
Ale dalsi grakonuv dobry napad.

ZeMi7
10-08-14, 13:29
Jen ten duel, to se mi líbí...zbytek mi přijde jako zbytečnost a akorát by to zdržovalo hru.

MrJack
10-08-14, 14:27
Duel - Nepáči sa mi možnosť vybrať si zo všetkých zbraní z jedného dôvodu: Keď si hráč listuje PP, čo všetko môže vybrať, zaberie to veľa času a trpezlivosti.
Ale určite by som pridal nejaké tie zbrane, btw: Máme tam: Deagle, Scout, AWP, Box, Granáty. Pridal by som nejakú tú pištoľ, napr. Glock alebo USP, M3 (brokovnicu),
Z rifles by som nepridal asi nič, je mi divné behať s jedným nábojom s útočnou puškou. (Predstavte si to s M4A1...)
Potom je tam guľomet, videl som to na nejakom serveru, ale prišlo mi to... Trápne.
Ale súhlasím s pridaním zbraní.

Počet HP je dobrá vec, ale príde mi ako blbosť mať 10, 20 HP. Skorej by som to spravil na tri možnosti: 100, 150 a 200 HealthPoints.

Tá rýchlosť... To mi príde už zbytočné a zaberajúce čas.


Otázky- Ten výber bodov je samozrejmosť.

Ten protivník u CT môže byť dosť veľký problém - Líbí se mi to,hlavně ten duel, ale ty otázky a atrakce.. nikdyy nemáš jistotu že u CT nebude dement co schválně zabije CT jenom proto, aby mohl být taky součástí pp ... (Napísal TEX) Tam by sa dala urobiť akási ochrana proti tomu, ako je že nemôžem zabíjať, keď si hráč vyberá PP.
No, ono treba myslieť aj na to, že ak tam máš dokopy dvoch dozorcov a jeden je AFK, kto ti bude zadávať otázku?
Celkovo, otázky by som dal preč.

Atrakcia- Tuto je problém s nadržiavaním alebo nesústredenosťou CT - ak ste napríklad na jb_oasis: Veľká mapa, gravity, vy hráte atrakciu a CTčka sa motajú po mape a hrajú sa. Ak sa pozerajú, povedia že vyhral prvý ich kamarát a ak sa nepozerajú, potom čo?

Atrakcia celkovo: Dobrý nápad, ale nedomyslený.


ČO BY SOM PRIDAL: Viac zbraní do duelu a výber HP.
Nejako by som skúsil tie otázky, pri určitom počte dozorcov.
Atrakcie, pričom Tčka a CTčka spectujú svojich ľudí a povedia napr. hrajúcim sa CT (alebo nesústredeným), kto vyhral.



Pekný thread, treba ešte polemizovať o tom.

TEX
10-08-14, 14:33
Dal bych do Duelu položku s názvem Last HIT, duelanti mají 1hp a glocka s klasickým 1 nábojem a nový náboj po výstřelu, klasicky

Koprakek
10-08-14, 15:49
Podle mě by bylo dobré kdyby si hráč vzal třeba AWP nebo scout duel že by se ho to zeptalo na zoom či nozoom nebo obojí a kdyby si vybral no zoom nešlo by zoomovat :D

SGP_
10-08-14, 17:13
No a co když bude 1 CT a T si vybere otázky?
Kdo tu otázku zadá?

MrJack
10-08-14, 17:49
No a co když bude 1 CT a T si vybere otázky?
Kdo tu otázku zadá?
No, nešlo by to spustiť pri 3 a menej živých ct, nie? :-D

Grakon2702
10-08-14, 18:02
Hmm, ten duel tam určitě chci. Byl jsem na jednom zahraničním portálu, kde bylo něco podobného. Borci tam měli 20x větší rychlost a měli knife duel. A lítali si přes celou snow mapu. Byla to fakt sranda. Měl jsem čest si jedno to pp zahrát :).

Volume
10-08-14, 18:37
Hmm, ten duel tam určitě chci. Byl jsem na jednom zahraničním portálu, kde bylo něco podobného. Borci tam měli 20x větší rychlost a měli knife duel. A lítali si přes celou snow mapu. Byla to fakt sranda. Měl jsem čest si jedno to pp zahrát :).

Já hrál vybíjenou, taky sranda. Máš v ruce normální míč, když tě protihráč trefí umíráš :D

E: Jako mód by to taky nemuselo bejt špatný, aspoň by to bylo víc fun než přestřelka.

Grakon2702
10-08-14, 18:40
Já hrál vybíjenou, taky sranda. Máš v ruce normální míč, když tě protihráč trefí umíráš :D

Na to jsem tu navrhoval i mód :).

Mr.ADIO
10-08-14, 19:12
Jak jsme se o tom spolu bavili na JailBreaku, tak bych zavedl jen ty zbraně.. (např Ak, usp, atd..). To jediné se mi zdá jako přijatelný nápad, zbytek je o ničem.