PDA

Zobrazit normální verzi : Admini na dust2only 2



sypex
10-08-14, 09:08
čau, na serveru d2only2 není žádnej stálej admin, možná na večír jen AxessCZE, chodura na to víceméně sere. Cheater je tam snad furt, kdy to napojím ... Už mě to nebaví furt jenom lézt do specu a 5min koukat na zasraného cheatera vím, že na tom serveru nehraje moc lidí, ale aspon nějakej admin, který by to tam zkontroval třeba kolem 16.00 by nebyl na škodu .. Na tom serveru fakt někdy jsem i 10 hodin, ale jak sem psal výše jen na večer tam de AxessCZE a to třeba až kolem osmé hodiny večer .. Polovina adminů, který měli střílecí servery, ted od rána tvrdnou na jb a banujou cipoviny, kotle ten server půjde hodně rychle do háje, pokud se tam nenajde nějakej admin co tam bude aspon 4hodky denně ... Zeptej se kohokoli na serveru kdo tam chodí za adminy a vážně uslyšíš jen Axess ..

human
10-08-14, 09:18
Vsetci ostatni admini budu dostavat mensie porcie na obedoch, o 2 dni menej dovolenky, skratenu prestavku na kavu a zabezpecime "pichacie hodiny", aby pan Pixie a ostatni pani na dust2only2 mali spokojne srdiecko. Vdaka tomuto vlaknu si vsetci admini vstupia do svedomia a budu tam 25 hodin denne. AxessCZE dostane ako darcek 3 tyzdnovu dovolenku na Malte.


E: Nejaky si po rane drsny. Spravil si si silne kakavko? Ked tam je cheatar, tak ho nahlas a admin po vacsine pride.

sypex
10-08-14, 09:25
Vsetci ostatni admini budu dostavat mensie porcie na obedoch, o 2 dni menej dovolenky, skratenu prestavku na kavu a zabezpecime "pichacie hodiny", aby pan Pixie a ostatni pani na dust2only2 mali spokojne srdiecko. Vdaka tomuto vlaknu si vsetci admini vstupia do svedomia a budu tam 25 hodin denne. AxessCZE dostane ako darcek 3 tyzdnovu dovolenku na Malte.

Čteš co píšu? Já snad kurva psal, aby tam byl admin 24\7? Ne nepsal.. To, že tobě je to u prdele a asi ti je uplně jedno, že tam za chvilu nebude nikdo hrát.. Tento dotaz je odkázán na adminy, kteří majou jen aim práva zda by pro ně byl takový problém zajít chvilku omrknout d2only2 a udělat tam aspon trochu pořádek ...

Fhacker
10-08-14, 09:53
Však neviem čo je za problém napísať cez "!" a admin príde. Nie raz sme boli asi traja na dust2only, ale aj ty pochop že sú prázdniny a o tom čase čo ty píšeš sa niektorý zabávajú s kamošmi vonka a nesedia doma. Úplne zbytočný thread v ktorom sa nič nevyrieší!!!

AxessCZE
10-08-14, 10:25
Jolo přimluvíš se u kotla? aby mě poslal na maltu? :D:D:D

Větší problem je že když jde od tamtud hlašení tak si ho ani nevšimnu když tam hraju :D jak jsem do toho zažranej.

ZeMi7
10-08-14, 10:35
Admini tam tolik nehrají, protože je zpravidla více lidí na jedničce, tudíž pro ně je to lákavější, než hrat na dvojce proti 3 botům.

E: *admini výjma Assexe

AxessCZE
10-08-14, 10:36
pravě proto tam hraju na D2o 1 je tech lidi kolikrat az moc

mirous
10-08-14, 12:41
Za posledni i dny jsem tam sel asi 5x na hlaseni,2x banned, 1x uz tam byl tusim because. Takze nemel blbosti, mas hlasit a pokud je nekdo online,tak na hlaseni nekdo doje. Nikde neni psano,ze tam musi byt admin v tu a tu dobu,aby tam podchytil cheatery zrovna,kdyz ty hrajes.

Sorry za diakritiku,pisu z mobilu.

Tutinko
10-08-14, 14:26
ja tam tiez chodim na hlasenia, obcas si tam zahram..ale k veci: tato tema je uplne zbytocna..

pozn.: vseto dolezite vyjadrili kolegovia vyssie

Eso./digl
10-08-14, 14:43
Aj kebyze tam je admin 4 hodiny denne tak nebude predsa sedet v specte a pozerat kazdeho jedneho.. od toho je ten ! a na ten niekto pride aj z ineho serveru.. je to pixlovina

Charon35
11-08-14, 20:45
Niekomu sa zdá, že je veľa adminov, niekomu, že málo. Na D22 skoro nikto nehrá, lebo je efektívnejšie, mať admina na 28/31 servere, než na 10/31 z toho 5 botov. Navyše z koho tam vybereš admina, keď podľa tvojich slov aj tak všetci zdrhnú na JB? Z tých 20 hráčov za hodinu, z ktorých aj tak každý odíde na D2?

NarutoO
11-08-14, 23:18
To by musel mít někdo dobře vystřílenej mozek, aby hrál celý den jen dust 2. Já občas už ani na classic nemůžu, jak mě některý mapy nuděj. Zkus to pochopit.. :)

J3ZUsSs*
11-08-14, 23:31
čau, na serveru d2only2 není žádnej stálej admin, možná na večír jen AxessCZE, chodura na to víceméně sere. Cheater je tam snad furt, kdy to napojím ... Už mě to nebaví furt jenom lézt do specu a 5min koukat na zasraného cheatera vím, že na tom serveru nehraje moc lidí, ale aspon nějakej admin, který by to tam zkontroval třeba kolem 16.00 by nebyl na škodu .. Na tom serveru fakt někdy jsem i 10 hodin, ale jak sem psal výše jen na večer tam de AxessCZE a to třeba až kolem osmé hodiny večer .. Polovina adminů, který měli střílecí servery, ted od rána tvrdnou na jb a banujou cipoviny, kotle ten server půjde hodně rychle do háje, pokud se tam nenajde nějakej admin co tam bude aspon 4hodky denně ... Zeptej se kohokoli na serveru kdo tam chodí za adminy a vážně uslyšíš jen Axess ..

A to si chcel práva. Ok dám si pripomienku.Jeden server Kotla nezabije.

ZeMi7
11-08-14, 23:36
lock

E:
Pixie, nemůžeš nikomu přikázat kde má hrát, ani nevidím důvod, proč by na každém serveru muselo být hafo adminů kteří tam hrají, když na hlášení admini dojdou.

Vem si HnS...taky tam moc adminů nehraje třeba 4 hodiny denně a furt pravidelně, ale když je hlášení, tak se na něj v 99% případů jde. Ikdyž třeba jdou banovat ti, co nemají primární na jump servery, ale mají globalko, nebo aim.
Zlatým příkladem Does.

Zoyer
12-08-14, 00:16
delší dobu pozoruju, že se na hlášení do ! chodí víc a víc. Je jasné, že na všechny se nepříjde, protože si admini chtějí také zahrát a jsou jen lidé, ale když to hlášení má hlavu a patu, tak se tam kolikrát sejdou i 2 admini.
dust2 only 2 je server, který je poloprázdný a to je jeden z hlavních důvodů, proč tam admini nehrají.
tímhle tématem nic nezměníš. takových tu bylo XX a ničemu to nepomohlo

Kureci Pho :3
14-08-14, 11:11
No jako občas napíšu do ! a žádný admin nepřijde, i když jsou online na jiných serverech, takže musím psát na steam a tam samozřejmě nemám všechny adminy.
A to, že je tam málo lidí, co to je za argument? Furt je to jeden ze serverů Kotelny a cheateři by se měli huntit na každém serveru :-)

Zoyer
14-08-14, 12:30
admini nemají za úkol huntit cheatry. admini nemají za úkol chodit na hlášení ze serveru, na který nežádali o práva. Pokud admin chodí na všechny hlášení které stihne, tak to dělá jen ze své vlastní vůle
Máte cheatra na serveru ? spamujte vo 106 do !.

E: pokud nebudete vulgarni a hlaseni nebude fail tak by vam dal ban jen dementni admin.

:D Dal Ta Bhoper:D
14-08-14, 12:46
A potom dostaneme ban za spam.

DarwiN
14-08-14, 13:07
Vieš ale ked to tam vyspamuješ a nekukneš si ho a bude to fail lebo si ho nahlasil bo dal 4 hlavy tak ta admin upozorní .

mirous
14-08-14, 13:23
Hlavně spousta hlášeních je naprosto k ničemu, například jen to co tam je teď:

12:36 Knife2 niGe admin kniife 2 prosim
11:14 JailBreak2 .:C4:. David je tu admin

atd. Takže na takové hlášení fakt nikdo nepříjde. Jinak se na většinu hlášení chodí, jen co koukám teď, skoro na každé byla odpověď admina "jdu".

Jarny ^|
01-10-14, 17:30
Zoyer,zdravim, čital som tento thread a zrazu som došiel na tvoju vetu " Máte cheatra na serveru ? spamujte vo 106 do !. "
A tymto by som chcel povedať ,že niektorí admini idete akoby proti sebe,ty napíšeš to a druhý admin mi ide dať ban za spamovanie admin chatu,čo to je toto ?
Vieš mi dať nejake vysvetlenie ? Cez "!" som nikdy ešte fail nenahlasil,a nie že by som počul dakujem ale na oplatku dostanem ban za spam,originalne,dik za odpoved

ZeMi7
01-10-14, 17:35
Pokud "spamuješ" hlášení, které má hlavu a patu tak ti za to ban nikdo nedá. Pokud to spamuješ, když je admin na serveu, tak to akorát otravuje.
Ban je spíše za to, když někdo spamuje do a-chatu pičoviny.

Bager258
01-10-14, 19:35
Zoyer,zdravim, čital som tento thread a zrazu som došiel na tvoju vetu " Máte cheatra na serveru ? spamujte vo 106 do !. "
A tymto by som chcel povedať ,že niektorí admini idete akoby proti sebe,ty napíšeš to a druhý admin mi ide dať ban za spamovanie admin chatu,čo to je toto ?
Vieš mi dať nejake vysvetlenie ? Cez "!" som nikdy ešte fail nenahlasil,a nie že by som počul dakujem ale na oplatku dostanem ban za spam,originalne,dik za odpoved

Ja spamujem cez "!" a nikdy som ban nedostal, no ale niekedy na to admini vôbec neprídu, napíšem 3/4 na steam a niekedy ani neodpisu. Akoze ok berem to, že majú aj svoje veci alebo tak ale keď napíšem cez "!" alebo na steam ta 1 admin s xxx kolko vas tu je určite môže prísť. stáva sa mi dosť často že na "!" neprídete, a niekto mi už aj písal "nespamuj, admin to vidí a príde, ak spamuješ môžeš dostať ban" ale keď spamujem cheatera a nikto nepríde....

Zoyer
02-10-14, 13:12
pokud spamujete a ani nevite jestli to je cheater, tak ban dostat muzete. do hlaseni mas psat kdyz si jsi jisty a videl jsi nejakou jeho akci a ne kdyz dostnes dirku a rozbrecis se. kolikrat ten spam toho admina donuti tam jit, ale zas jsou i admini kteri to totalne ignoruji ikdyz jsou primo na tom serveru..

Jarny ^|
05-10-14, 23:19
Zoyer,zdravim, čital som tento thread a zrazu som došiel na tvoju vetu " Máte cheatra na serveru ? spamujte vo 106 do !. "
A tymto by som chcel povedať ,že niektorí admini idete akoby proti sebe,ty napíšeš to a druhý admin mi ide dať ban za spamovanie admin chatu,čo to je toto ?
Vieš mi dať nejake vysvetlenie ? cez "!" som nikdy fail nenahlasil a niesom ubrecene decko čo dostane jednu dierku a tak spamuje ,a nie že by som počul dakujem ale na oplatku dostanem ban za spam,originalne,dik za odpoved
Mimochodem,posldnú dobu sa mi stáva to,že admin je na servru ,vidí ,že je tam cheater (i když mu to ohlasim cez "! ,aby sa nepovedalo) a ignoruje to :-)
Moje hlasenia maju stale hlavu a pätu,je tam MENO,DOVOD,A SERVER
Hadam nebudem pisat romány do admin chatu :) A ty admini, ktory ma poznaju vedia :-)

ZeMi7
06-10-14, 07:40
Hlášení občas buguje. Zobrazí se adminům na všech serverech, ale na serveru ze kterého šlo hlášení ne.

+ne vždy se to zobrazí všem

mirous
06-10-14, 09:54
Jarny a dostal si ban za spam? Musím říct, že o Tebe jsem ještě fail neměl a hlášení jsou smysluplná. Na duhou stranu, někdo tě znát nemusí, vidí spam a tak to banuje.

Bager: to že píšeš na STEAM a admin nereaguje, není zas tak nic divného. Osobně mám automatické zapínání STEAMU po přihlášení do win, to že je zaplej STEAM neznamená, že člověk sedí u kompu.

NarutoO
06-10-14, 10:02
Pokud "spamuješ" hlášení, které má hlavu a patu tak ti za to ban nikdo nedá. Pokud to spamuješ, když je admin na serveu, tak to akorát otravuje.
Ban je spíše za to, když někdo spamuje do a-chatu pičoviny.

Palec hore!