PDA

Zobrazit normální verzi : Counter strike 1.6 (STEAM) css hield: v5 error UserMsgBase pointer



twisT
10-08-14, 10:32
Čaute, potřeboval bych poradit ohledně cska. :/
Včera sem zapl counter strike 1.6 a dneska mi to napsalo chybu css hield: v5 error UserMsgBase pointer.
Nevím co to je za chybu takže bych chtěl poradit jak tu chybu odstranit.
Tuto chybu sem odstranil jenom tím že jsem odinstaloval a nainstaloval celý Steam.
Reinstallovat counter strike 1.6 nepomohlo... :/
Tato chyba mi zabraňuje spustit counter strike 1.6 (STEAM) ! :D
Kvůli této chybě sem musel odinstalovat a nainstalovat celý steam 8x a vážně mně to přestalo bavit.. :)
Kdyby někdo věděl jak mi pomoct tak prosím napište. :)
Díky.. :)
:excl:

yeah.^
11-08-14, 10:24
Ahoj tady se koukni na muj thread ja mel uplne tu saou chybu takze ti to muze nejak pomoct no tak se sem podivej kdyztak se ozvy.

http://csko.cz/forum/showthread.php?30674-Counter-strike-1-6-chyba-pri-zapnuti-hry

Fighter
12-08-14, 12:04
Ahoj,ten isty problem som mal.Som klikol na jeden rusky server a stale mi len to naskakoval,vsetky bindy pustali ten samotnej server.Odinstaluj hru,vsetko vymaz z C-> program files -> Steam -> SteamApps ->half life a nova instalacia
2. mozes stiahnut novy cisty config.cfg,stary vymazat a nahradit s novym,mne to pomohol

Bujak
12-08-14, 20:22
Aj mne sa to stalo. Som sa pripojil na zahranicny server a ked som dal bind ma to hodilo k nim. Preinstaloval som CS a prestalo

twisT
16-08-14, 10:53
No ale já sem hrál jenom na kotelně undzwei a v-gamingu mixy atd.. ale na kotelně sem hrál klasické prostě jb, classic atd... vypnul jsem csko další den sem ho zapnul a z ničeho nic mi naskočil error a nemohl sem hrát nic mohl jsem jenom zmáčknout ok a to potvrdit ten error nic víc :/

twisT
16-08-14, 10:54
Při tom odstranění z těch složek nemusím odstraňovat hru cs:go to s tím nemá nic společného ne ? :)

twisT
16-08-14, 10:57
Fighter poslal by jsi mi prosím uplně nový čistý config.cfg nikde ho nemůžu najít na stáhnuti pokáždé už vněm sou nastavené něčí blbosti .. našel jsem jenom cfg na knife a na aim .. :(