PDA

Zobrazit normální verzi : STIžNOST Na Virginse



Lukatu
31-10-11, 19:31
Jsem tu novej nevedel jsem že se odstava za tohle BAn že napišu že dostane BAN,fakt vbc se mnevedel a date mi hend ban mno diki


Už jsem se ponaučil...

ZEUS
31-10-11, 19:34
Tohle mě jako stížnost nepřipadá...

Lukatu
31-10-11, 19:36
tak jako dava bany,když jsem tu novaček ¨!ani nevim o co go , koupil jsem si zrovna VIP a si jako ani nezahraju už ...a ješte mi to dal na tejden tak nevim proč ostatnim dava na 1 den a me 7DNI "(

ZEUS
31-10-11, 19:37
Přemýšlej, proč Ti dal ban na týden.....

Lukatu
31-10-11, 19:39
už vim proč mi to dal ale tak jako ja sem nevedel:/(( a prosim dejte mi UNBAN budu vam vděčnej :( VIRGINS PROMIN ˇ!!!! VIRGINS PROMIN ˇ!!!! VIRGINS PROMIN ˇ!!!! VIRGINS PROMIN ˇ!!!! VIRGINS PROMIN ˇ!!!! VIRGINS PROMIN ˇ!!!! VIRGINS PROMIN ˇ!!!! VIRGINS PROMIN ˇ!!!! VIRGINS PROMIN ˇ!!!! VIRGINS PROMIN ˇ!!!! VIRGINS PROMIN ˇ!!!! VIRGINS PROMIN ˇ!!!! VIRGINS PROMIN ˇ!!!! VIRGINS PROMIN ˇ!!!! VIRGINS PROMIN ˇ!!!! VIRGINS PROMIN ˇ!!!! VIRGINS PROMIN ˇ!!!! VIRGINS PROMIN ˇ!!!! VIRGINS PROMIN ˇ!!!! VIRGINS PROMIN ˇ!!!! VIRGINS PROMIN ˇ!!!! VIRGINS PROMIN ˇ!!!! VIRGINS PROMIN ˇ!!!! VIRGINS PROMIN ˇ!!!! VIRGINS PROMIN ˇ!!!! VIRGINS PROMIN ˇ!!!! VIRGINS PROMIN ˇ!!!! VIRGINS PROMIN ˇ!!!! VIRGINS PROMIN ˇ!!!! VIRGINS PROMIN ˇ!!!! VIRGINS PROMIN ˇ!!!! VIRGINS PROMIN ˇ!!!! VIRGINS PROMIN ˇ!!!! VIRGINS PROMIN ˇ!!!! VIRGINS PROMIN ˇ!!!!VIRGINS PROMIN ˇ!!!! VIRGINS PROMIN ˇ!!!! VIRGINS PROMIN ˇ!!!! VIRGINS PROMIN ˇ!!!! VIRGINS PROMIN ˇ!!!! VIRGINS PROMIN ˇ!!!! VIRGINS PROMIN ˇ!!!! VIRGINS PROMIN ˇ!!!! VIRGINS PROMIN ˇ!!!! VIRGINS PROMIN ˇ!!!! VIRGINS PROMIN ˇ!!!! VIRGINS PROMIN ˇ!!!! VIRGINS PROMIN ˇ!!!! VIRGINS PROMIN ˇ!!!! VIRGINS PROMIN ˇ!!!! VIRGINS PROMIN ˇ!!!! VIRGINS PROMIN ˇ!!!! VIRGINS PROMIN ˇ!!!! VIRGINS PROMIN ˇ!!!!

Flash
31-10-11, 19:39
stfu & gtfo...
nejdriv tu vsechny posles do pici a pak des este brecet, ze mas ban... radsi drz hubu a bud rad, ze ti ho nikdo za ty tvoje detsky emo vylevy neprodlouzil

Ja bejt tebou tak zalezu nekam do rohu a soupu nohama po takovym megatrapasu, co si tu dokazal pred 10 minutama predvist.

Lukatu
31-10-11, 19:42
Uvedomil jsem si to :/ je mi trapne a už brečim ted že nemužu hrat tejden CSKO :( PROSIM

72 Virgins
31-10-11, 19:43
Nebudu tolerovat to, že se vydáváš za Kotla ani omylem ještě vyhrožuješ adminovi banem a za další lžeš, nejsi žádnej nováček moc dobře víš kdo jsem a kdo je Kotel.
Unban nebude maximálně ti ho zvýším pokud založíš ještě jedno vlákno.