PDA

Zobrazit normální verzi : Zadost o Prava na classic



Marcelo
31-10-11, 19:32
Dobry den jmenuji se Marek je my 14let....


Tak ted reknu vice,,.... na csku se Jmenuji .FuN MarcelQ <3LovE :-* ' ,csko hraji uz 7let a ztoho na kotelne 2 roky :) ...v ranku jsem 25,,,.... chtel bych pomoct na classicu je tam hodne cheateru a nekdy tam neni zadny admin k dispozici.... muj steam STEAM_0:0:41531140,z Amx mam hodne zkusenosti byl jsem hodne krat admin na jinych serverech,,,,,rozeznam cheatera.....,,,mel jsem i svuj vlastni server tak otom hodne vim :....,,,, to je asik vsechno


Porozmyšlejte o me


Zatim nashledanou :)

dtr
31-10-11, 19:35
Táhle....žádost......se.......fakt.........povedla .............. Editni to dřív než sem příjde nějaký ten troll.

bones
31-10-11, 19:36
pro cheatera kazdy cheater

hatlos
31-10-11, 19:41
:DDD jaka lama

NeOn
31-10-11, 19:41
7let? to si dám snad do podpisu :D

ZEUS
31-10-11, 19:42
Jsem proti,
-: věk, gramatika, málo nahraných hodin na steamu, rank nás nezajímá, nedozvěděli jsme se, kde si dělal admina dříve
+: Je ti 14 let a z toho hraješ CSko 7 let. CG

UFOusek
31-10-11, 19:51
hustyyyyy,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,prave,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,nabirame,,,,,,,,,,,,,,,,,14tky,,,,,,,,,, ,zeptej.........,,,,,,,,,,,,se,,,,,,,,,,,,,,,,,,la r0dara56..........!!!!!!!!!!!!!!!

Marcelo
31-10-11, 19:52
Admina jsem delal na Gamesector.eu ,Gamesites.a Shifters.eu

Flash
31-10-11, 19:56
Cim dal vic nad tebou a tvou apply premejslim, tim se me zda jako vetsi a vetsi fail... tohle snad ani nemuzes myslet vazne ne?
Jo a asik sem zapomelQ ,,,,,,....... ......,,,,,,,,,,,,,,. ...............,,,,, ,,,,,,,..................................... ....,,,,,,,,,.......... :-*

No a na zaver bych to osobne videl spis na "S bohem" :)

Svacinar
31-10-11, 19:57
Jo, tak tohle je něco strašnýho. Prosimtě editni to, aspoň to "je mY 14let..." Za mě NE: Věk, to jak píšeš a další věci, je toho dost.

UFOusek
31-10-11, 19:58
Admina jsem delal na Gamesector.eu ,Gamesites.a Shifters.eu

zajimavy ty gayko, a co? to jako myslis, ze mas jeste sanci ty prava dostat? ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,................°°°°°°°°°°°°°° nemas--------.:::::::::::::l

Marcelo
31-10-11, 20:02
Admina jsem delal na Gamesector.eu ,Gamesites.a Shifters.eu

znedlob
31-10-11, 20:02
Admina jsem delal na Gamesector.eu ,Gamesites.a Shifters.eu

Žádost se zamítá a vypadni!

Pikii :D
31-10-11, 20:07
.......asi ......ne...

Krispo
31-10-11, 20:47
NÉÉÉ

dEEEEEEEEEEL
31-10-11, 20:49
Ked vidím jeho avatara mám chuť vraždiť !! A asi najskor teba krispo !

MARTiii
31-10-11, 20:49
Žádost se zamítá a vypadni!

neznas ho tak easy j?

cheatery mi hlasi, uspesnost kolem 75%

znedlob
31-10-11, 20:56
neznas ho tak easy j?

cheatery mi hlasi, uspesnost kolem 75%

Jako sorry no, ale já nemám přeběhlíky z gayshites a shifters rád.

BiA Fz
01-11-11, 10:04
Asi takhle, když dostane práva, bude banovat jen opravdový cheatery ;) Vaše předsudky a hloupé narážky a poznámky založené na tom že ve 14i dělal admina jinde a na demu kde řádí jak černá ruka a není tam žádný důkaz wallhacku sou....trapný. Já pořád čekám na ten slíbený důkaz "jednou ho chytím." S prominutím, ale "Hovno hovno slavný soude" a jenom ste na Marcelqa naházeli špínu, kterou ste sami pokrytí, pokrytci.
K věci, problém vidím v tom věku, ale to by snad až tak nevadilo, jinak jako hráč na serveru je dobrý a jak říká Martiii, cheatery hlásí, takže za mě spíše PRO

Charon35
01-11-11, 11:16
Marcel je v hre v pohode. O tom hlásení som nevedel, ale je to len +. O jeho údajnom cheatingu pomlčím, kým sa niečo fakt nepreukáže. To môže aj mňa niekto natočiť keď zrovna zahaluzím ako včera a trafím úplne iného hráča na akého som mieril..... (resp hráča vedľa neho, za ním)

Dosť veľký mínus u mňa začína byť v poslednej dobe s príspevkami na fóre. Z príspevkov na fóre sa o niekom viacej dozvieš ako z hry. Čiže -
A trochu mínus je aj vek, ale ten by sa dal prehltnúť. Inak na class teraz pribudol ďalší admin, čiže nvm aké máš šance.

Nerozhodne.

SandyMan !
01-11-11, 21:34
KONEC DIZUKZE TATO BLBOST MUSÍ PRYČ AKORÁD(T) TO SPÁMUJE FORKOOO :) (Sry za caps)