PDA

Zobrazit normální verzi : p4N' (WH) --> Mirous



p4N
11-08-14, 22:00
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 117300)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < p4N' >
[AMXBANS] Tvuj nick: p4N'
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:17697032
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:17697032
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 188.123.104.115
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 188.123.104.115
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Mirous >
[AMXBANS] Server: csko.cz | GunGame (gg_dusted_houses)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






:D Tak toto som nepochopil :D na servery je ABckar a ja poctivy hrac co mam na csku nahratich 3000 hodin dostanem ban za WH? si robi admin srandu.. rad by som videl demo. Popis k situacii :) Pripojim na server a akurat nova mapa hram nie normalne hrac z Abckom dava z kazdou zbranou Hlavu sriela cez steny a ja co som dal ledva 10 kilov dostanem ban za Wallhack ... tak prosim kompetentnich o unban lebo take deti co mi daju ban za WH ma dost urazaju :) Maju nahratich ledva 400 hodin a myslia si ze ked niekto da nahodny kill napr cez stenu hned ma WH AB speed hack

mirous
11-08-14, 22:21
Mě zase uráží děti, co se chovají jako arogantní hovada.

Čistě ze zvědavosti, kdo byl podle Tebe ten ABckar?

Demo: http://csko.cz/dema?UPD=oa2SP8Tk

p4N
11-08-14, 22:30
:D čisto zo zvedavosti, kde tam vidíš WH? demo som posunul aj jednemu Turnaj adminovi a nič tam neni :)

J3ZUsSs*
11-08-14, 22:40
Za mňa clear.

+marfo
11-08-14, 22:49
Clear

mirous
11-08-14, 22:52
.Ok, necht' se podivá ještě někdo ať dám co nejdříve UB, asi jsem se unáhlil. Vubec se mi nezobrazilo, že má steam, jinak bych si ho alespoň nejdříve projel googlem. Což jsem udělal až potom a zřejmě umi. Ke konci dema se mi prostě zdálo, že přes ty stěmy moc vidí a následně přesně míří.

E: ok, omlouvám se za mou chybu a máš samozřejmě UB.

Btw: první fail ban na GG za dva roky, teď z toho neusnu. Ale to jen aby si příště zvážil ta ostrá slova o kompetentnosti. Ono splést se může každý.

p4N
11-08-14, 22:58
ďakujem že si uznal chybu :) všade som Čístý FairPlay vŠetky ligy atd.. a aj čo mám bany všade som dostal UB :) A inač ked sa tak pozerám na to demo dost slaby výkon :D dávam aj lepšie :)

mirous
11-08-14, 23:01
Jo ja se pak podíval na google a hned mně bylo jasné, že tady jsem asi vedle. Dobré reflexy :).

Můžeme lock.

p4N
11-08-14, 23:03
:) a ide sa hrat dúfam že tu už nebudem musiet pisat :) reflexi ako slimák :) som tam dostával dobre čočky ): majte sa :)

Zoyer
11-08-14, 23:07
google negoogle, ligy neligy, zapnout může kdokoliv :D

ale demo je clear a příjde mi že jsi byl při té hře tak trošku zmatený :D, ale tak kdo asi není zmatený na GG :D

ub už máš, tak to zavírám.