PDA

Zobrazit normální verzi : Unban



hobo
01-11-11, 12:58
Ahojte prosim zase o UNBAN zase som dostal za nejakeho lamaka čo nevie hrať v ramci pravidiel prosim teda ak sa da unban. Ďakujem :)


Requesting tempdecal.wad from server
Requesting tempdecal.wad from server
Hobo :) se pripojil
Couldn't open file overviews/fy_snow.txt. Using default values for overiew mode.
Couldn't open file overviews/fy_snow.txt. Using default values for overiew mode.
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas 29 tydnu , 4 dnu , 6 hodin , 44 minut a 3 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu : ' Wallhack '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 0 ) : Mamba
[AMXBANS] Tvuj nick : Hobo : )
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : VALVE_0 : 0 : 344592313
[AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 344592313
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 0 , 0 ) : 95.102.11.42
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 95.103.247.5
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : BiA Fz
[AMXBANS] Server : Kotelna - Classic | csko.cz ( de_inferno )
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi a klavesami ctrl+c ho zkopirujte a pak s ctr

BiA Fz
01-11-11, 14:36
Hmm, takže zhruba kolem vzdálenosti 100 km od tvého bydliště bydlí nějaký chlapík, shodou okolností taky Slovák, shodou okolností má úplně stejný VALVE id, poskytovatele internetu a zrovna včera hrál na stejném serveru a vůbec to nejsi ty.

Demo cheatera: http://csko.cz/dema/upload/dir/mamba.dem

Děkujeme pane, odejděte... tohle nemám jak řešit, mrkněte na to hlavní administrátoři, já bych mu unban nedával.


EDIT: Ani bych ban neupravoval. Maximálně ti můžu doporučit kup si steam, teda originální hru csko- s tím se na Kotelnu připojíš, a na tom už necheatuj, tam se ti takovýhle "omyl" nemůže stát :) Až se budeš ptát jak převést vip ze svého starého účtu na nový, tak se neptej adminů ve hře, ale napiš si ve hře /vip a tam najdeš postup, jinak bys musel kontaktovat přímo Kotla pokud by ti info co tam je nestačilo.

hobo
01-11-11, 14:55
kamo mne sa to stalo už 3 krat a vždy my ten unban dali kedže som to enbol ja nemam dôvod cheatovať nikdy som to nerobila ni nebudem lebo podla mna to už potom enam zmysel ta hra či ty maš iny nazor?

BiA Fz
01-11-11, 15:00
No jasné že cheatovat nemá smysl, nevím co bylo předtím, asi jsem Tě ještě nebanoval já. :P Ale chápeš, že aby to byla shoda, tak ani ne 100km od tvýho baráku bydlí typ co taky hraje na kotelně, má od tebe zkopírované csko, stejného poskytovatele netu...tak nám tu nevěš bulíky na nos, ta šance je asi jako vyhrát ve sportce a jestli si už dostal 3x unban, tak to tu pěkně ochcáváš. Taky bylo vidět, že "ten" hacker už se s haluškou potkal, protože se snažil nejprve nereagovat. Dál se s Tebou nebudu hádat, můžeš maximálně počkat na vyjádření od vyšších, jestli se nad tebou smilují
zase EDIT: což bych nedoporučoval a kup si steam :P

kashpi
01-11-11, 17:12
No jelikož je to jejich T-com.sk tak IP je možné že jsou kousek od sebe. Ale i tak bych na to nevsázel pořád. Je zajímavý, že už 3x ti to prošlo.
Fakt bych obětoval těch 8€ a koupil si originálku. Budou vánoce, aspon máš dárak :)

d3r0v4c
01-11-11, 17:19
podle videa rozhodne cheater...... Pokud to nejses ty jak tvrdíš a stalo se ti to už poněkolikáté tak bych vážně uvažoval o koupi original hry tam se ti to nestane..... ale jak říká BiA, ta pravděpodobnost je hoooooodně malá že bys to ty nebyl. Za mě NE!