PDA

Zobrazit normální verzi : Volume (urážky) --> Byznis



Volume
13-08-14, 02:09
Vypis z konzole:


http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=117439





Poznamka:






Ano, Volume dostal ban tak si hned musi jit poplakat na forko.

Mapa assault, jezdim autem za box abych hlidal aby nikdo neutekl, kdyz se pak chci odvezt do zbrojky protoze sem spadl tak sem se bugnul a Deal me musel jit odbugnout. Dalsi kolo delam opet to same, jedu za box, Deal, protoze spolu volame porad na skype, si dela srandu at dostanu presun ze si porad hraju, a smejem se tomu. Najednou presun. Myslite ze byl presun opravnenej ? Ja bych rekl ze nebyl opravnenej ani zdaleka, to mam snad zezadu ten box volne, at si nekdo utece ? Myslim ze ne. Rad bych aby Byznis prehodnotil hranici toho, kdy zacne presouvat a kdy jen slovne upozorni.

Niceho timhle tematem nedocilim, jen chci aby Byznis prestal davat presuny a bany protoze zrovna tamhleten mu neco rekl.

Ban je opravnenej, to uznavam i ja, omlouvam se, tim koko7em sem to mozna prepisk kvuli jednomu presunu. Neni to zadost o ub, jen se ti snazim objasnit jak to bylo, a aby sis konecne zacal tyhle veci i proverovat.

13-08-2014 01:50:36 STEAM_0:1:74751806 78.102.179.46 Volume si fakt koko7

Byznis
13-08-14, 02:30
2 kola jazdis na aute miesto toho aby si strazil simona - co je tvoja uloha ! a evidentne si s Dealom po ktorom si mi odkazoval veci iba jazdil po mape a srali ste na simona , aj ked si ho po tvojom presune Deal Dal a simonoval , sam simon hovoril ze jazdis na aute takze zato si mal ten presun kedze si tam bol aj dalsie kolo , a potom mi este povies ze som kkt , no tak co ta mam pochvalit ?

Volume
13-08-14, 02:37
Za koko7a sem se ti omluvil, ub nechci ban si za tohle zasloužim. Byly celkem asi 3-4 kola od začátku mapy. 1. - mód, 2. - nepamatuju si že bych nehlídal simona, stál sem u boxu na bedně pokud si pamatuju, pak se šlo na věž a vzpoura, 3. - ct team mrtvej (myslim), deal simonoval a jenom mě šel odbugnout protože sem jen do zbrojky si doplnit hp, to si nemůžu jít už ani doplnit aby to nebylo nehlídání simona ? 4. kolo, přesun za to že jedu hlídat za box.

Já jsem si všechno obhájil, teď mi nadávej že neviem nič iné ako klamať a všetkých ojebavať. - ano, tady je nanápadná narážka na ten fail ban z endoplazmiku za 1 neúmyslný mfk na 2týdny.

E: Ty si radši pudeš za svým a dělat tu ze mě koko7a co jenom lže než aby sis sám připustil chybu, protože bys pak už nebyl všemocný a neměl pravdu.

Byznis
13-08-14, 02:44
pozri ja si chybu pripustim , ale to ze ty si robis co chces u ct neni moja chyba ... na jb_assault sam stal simon na boxe a kde si bol ???? kde bolo dalsie ct ???? tak toto je ta moja chyba ze ti dam presun - ked nestrazis simona ? ok nabuduce budem za toto davat bany

Volume
13-08-14, 02:49
Kdyby tě doma naučili číst, tak bys vyčetl z mojí předchozí zprávy, že jsem BUGNUL NA AUTÍČKU. Ještě jsem Deala žádal ať mě jde odbugnout, jakmile se box zavřel, odjel sem si doplnit ty hpčka, bugnul jsem se, šel mě odbugnout a hrálo se dál bez žádný újmy na zdraví.

E: To další kolo, Deal říkal že jedu na autíčku, na základě toho že on řekl tak si mě přesunul ? Až ti někdo řekne sedni si do hovn@ tak si do něj sedneš ? Nebo do něj rovnou strčíš hlavu ? Používej to co máš v hlavě a nekoukej na to co ostatní říkaj.

Jen takovej malej vsuvík s Miruškou, taky dala přesun kvůli tomu protože simon řekl že mačkám tlačítka, ač jsem byl na střeše, sekundu na to co to dopověděl sem dostal hs scoutkou a přesunula mě. Narozdíl od Byznise má slušné vychování a omluvila se - vem si z ní příklad.

E2: Co je podle tebe "dělání co si chci" ? To že si vezmu auto a jedu za box abych tam byl co nejrychleji ? aha, ok, tak to potom jo vážený pán atmyn

Byznis
13-08-14, 03:11
nemam sa stebou ocom bavit to hlavne som ti vysvetlil , nabuduce ti dam ban k ct , "bugnul som sa v aute" nemas tam co robit mas strazit simona a hotovo , a nerad mi co mam pouzivat ,lebo ked to zacnem pouzivat tak si u ct nezahras.

Volume
13-08-14, 03:18
Tak já ti to vysvětlím ještě jinak.

Auto na začátku kola stojí před zbrojkou, když má T sekáček stihne utéct ještě dřív než tam ct dojde pěšky. Proto si beru to auto a dojedu rychle za box, abych ho stihl odchytit a nasolit mu jednu mezi oči. Vylezl jsem na kontejner, spadl, tak jsem nasedl na auto a mašíroval si to do zbrojky doplnit hp, při cestě sem se bugnul, houknul sem na Deala ať couvne, couvnul, a hrálo se v pohodě dál. Kdybych tam šel pěšky, trvalo by to déle (kdybych se nebugnul) a simon by byl delší dobu nehlídaný. Neprůstřelný, co ? :) A prosím, nevytahuj tu na mě že na autě nemám vůbec co dělat, když ho používám k tomu abych byl co nejrychleji za boxem.

E: Proč bych si neměl zahrát u ct ? Spíš to začni používat, ať nedáváš fail přesuny a bany. Já ti jen píšu jak to je, auto používám k uhlídání hry, je to snad někde v pravidlech zakázaný ? Až v pravidlech bude že ct má zakázáno hlídat simona před vězni/vězně před útěkem šachtou, pomocí auta, tak neřeknu ani popel a budu držet hubu. Měli jste spešla Chemistrymu nechat a tohohle trolla nechat zapadlýho na střílecích, kam si původně žádal.

Byznis
13-08-14, 10:01
jj dovezes sa na aute :D zato si tam bol cele kolo na aute , aj iny admini hracov na aute presuvaju , tak tu prosim ta uz netrep.A to ze ma nemas rad to si nespojuj stym ze mam prava aj na JB. Pozri si banlist , a spytaj sa inych hracov ci som pre JB uzitocny. To ze som neni uzitocny pre niekoho kto si na jb robi co chce - tak to ma ani tak moc nezaujima. A to ze sa chovas ako kar ked ta presunem je len tvoja vyzitka . Neni to prvy problem stebou a ako vidim ani posledny.

Britny
13-08-14, 13:26
Tys ale napsal, že to auto používáš k tomu, aby T nemohli utéct do zbrojky - což se taky může brát jako zabraňování vzpouře. Pokud to auto napereš k vrzačkám, které pak nejdou otevřít a T chtějí udělat vzpouru, je podle tebe v pořádku? Nebo to samé za box. T nemůže utéct, protože je tam naprané auto, při nejmenším ho to i zdrží, nebo musí obíhat. Na ty auta by nikdo lést neměl, protože se bud bugujete, nebo omylem či neomylem přejíždíte a ze 4 CT jsou nakonec 2 nebo dokonce 1.

Volume
13-08-14, 16:04
Aby nedošlo k mýlce - http://prntscr.com/4ceg0t, auto nikde nezavází, ani neni hned za boxem. Jo, k vrzačkám ho občas šoupnu, nebudu se tu odvolávat na to jak to dělaj všichni, jen bych schytal hate o tom že se tu řešim já né zbytek at z jailu :)

E: Není povinností admina/spešla nejdříve slovně upozornit a až potom přesouvat ? Pokud vím tak přesun a ban jsou jako poslední možnosti. Upozornění jsem si žádnýho nevšimnul, nebude to tím že bezchybný velmistr pán admin Byznis mě nemá rád. Nemám pravdu ?

E2: 6. Je zakázáno zabraňovat vzpouře - brát zbraně v bednách, které jsou určené pro vězně. Pravidla JB (http://csko.cz/forum/showthread.php?19429-Pravidla-JailBreak-servery)
To byla pro změnu narážka na Britny která mi tu psala že auto u vrzaček je zabraňování vzpouře - tím se nepřiznávám že to dělám pořád, aby se to tu zase někdo nesnažil překroutit v jeho prospěch! Pořád se tu odvoláváte na pravidla, která nikde nejsou napsaný, až někde bude že CT nesmí na auto a dělat s nim tohle a támhleto, tak pak to přestanu dělat. Ano, je tu pravidlo že CT musí strážit simona a hlídat aby nebyla vzpoura, ale já hlídám, nebo to že se rychleji dostanu k boxu je nehlídání simona ? Konečně se uvědomte a přestaňte si tu vymýšlet blbosti. Britny, sama si mi psala na steamu že se ostatní admini odvolávaj na pravidla který neexistují.

E3: Tímhle tématem moc nedocílím, protože Byznis si myslí že každej piďi přestupek musí bejt tvrdě trestán, ukřižuj mě za to že ti náhodou stojim na tkaničce. Většina spešlů, adminů aspoň podrží voice, otevřou hubu a upozorní, nebo ses jenom chtěl předvádět před děckama na serveru aby z tebe měli vítr ?

E4: Celé kolo ? Teď sis nasral do huby pořádnýho fešáka :) Nikdy jsem neviděl že by někdo bezhlavě přesouval protože "TÁMHLETEN MI ŘEKL ŽE TÁMHLETEN JE NA AUTĚ, TAK HO PŘESUNU A BUDU FRAJER"

E5: Vždycky, opakuju VŽDYCKY, když se zavřel box, šel jsem k celám, ale jelikož jsem se bugnul tak mě musel jít Deal odbugnout, a ty z toho děláš že jsem celý kolo na autě, píšeš blbosti. To co tu píšu já je neprůstřelná pravda, žádný pravidlo jsem vlastně ani neporušil. Jak jsem psal, až to bude v pravidlech tak teprve potom si to přesouvej a já neřeknu ani slovo.