PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o unban



ugo
01-11-11, 16:42
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem * MR.Safari *
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Obchadzanie banu'
[AMXBANS] Delka: '3 dnu'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:39157049'
[AMXBANS] Tvoje IP: '178.72.220.237'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] =======================================
Byl jsem na serveru Jailbrak 2 ,byl jsem CT a * MR.Safari * mi řekl at napíšu /simon tak jsem to napsal a další kolo sem byl simon a chtěl jsem dát příkazy a všichni říkali že mi nejde rozumět tak sem si dal kill skoušel jsem to opravit po tu dobu co jsem DEAD a přepnu na CSKO alt+tab a dostal jsem kick připojím se na JB 1 a tam jsem se přepojil na 2 všichni říkali že jsem dostal Ban a ja že o ničem nevím , poté asi hraju 10-15 min a příde * MR.Safari * a dostanu ban za obchazení BANů takže prosím UNban mam VIP a chci hrát ! děkuju . Muj nick : uGO :)

znedlob
01-11-11, 16:59
Pokud měl BAN, jak se mohl napojit na JB 1?

kashpi
01-11-11, 17:04
To musela být asi nějaká chyba v banech. Neobešel to pomocí jiného CSka, takže to asi tak bude. Ale pokud se normálně připojil a nepsalo mu to že má ban (zákaz k CT), tak to musí vyřešit Kotel. Nevím jak to tam na JB chodí. Ale rozhodně bud rád, že si dostal jen 3 dny za obcházení banu. Za to se dávají podstatně delší bany

boxolop
02-11-11, 14:59
to sa aj mne stalo ze somm dostal ban,a v pohode ked som dal recconect som hral dalej.a kvoli chyba na kotelni som mal z tyzdnoveho banu asi 15 dnovy.bol som tam ked dostal ban a ak ho obysiel tak ne naschval

grEy
02-11-11, 16:47
Ked videl, ze dostal zakaz k CT a potom sa tam znova napojil, tak to je obchadzanie. Navyse v pravidlach je napisane, ze sa hrac nesmie pripajat k CT, pokial to ma zakazane. (ak to Kotel nevymazal)