PDA

Zobrazit normální verzi : Hunger games



SGP_
13-08-14, 20:30
Takže napadlo mě, že by se mohl udělat server HUNGER GAMES.

O co by tam šlo?
Na začátku by se vedle sebe spawnulo (do kola) ''kupřikladu'' 12 hráčů.
Proti nim by byly bedny s různými věcmi (zbraně, obrana, lékárnička..).
Po odečtení 10 sekund (zmrazení) by se hráči rozběhli k bednám a rozbili by je.
Kdo dřív příde, ten víc bude mít.
Poté, by se začala odečítat časomíra, takový 2 minuty a to by byl čas, kdy hráči nemají možnost se zabít, ale můžou se někde schovat, nebo chodit po mapě a hledat další bedny s věcmi.
Po 2 minutách by se mohlo už zabíjet a bude to na hráčích, či počkají nebo půjdou hned do všech.
Jakmile by se odečetly 2 minuty tak by se začalo znova odečítat, ale tentokrát 5 minut.
Je to proto, že někteří hráči už s tich tajných míst nemusí nikdy vyjít.
Po odečtení 5ti minut, by se všichni žijící hráči spawnuli na nějaké (stejné) určité místo - na život a na smrt.
Vyhrál by pokaždé jenom jeden + by se mohl udělat i rank.. 1 výhra = 10 bodů do ranku.

Pár detailů pro zlepšení:
V bednách by nebyly zbraně s plným zásobníkem, ale bylo by to náhodě - 5 kulek, 7 kulek nebo taky žádná.
Mohl by se přidat item jako lékárnička. Ta by se také dala najít v bednách. Bylo by to jako na L4D2, že by jste se částečně ošetřili.

Co se upravilo v detailách..?





Zde můžete zkouknout video, kde je to krásně udělané. (http://www.youtube.com/watch?v=6oAar--xUCk)
Kdo někdy hrál HUNGER GAMES na Minekraftu, asi ví oč jde.

Joseph
13-08-14, 20:47
napad good, mne by sa to pacilo bez strel. zbrani, ale pouzilo by sa nieco z jb, hajzlovy zvon,sekacik,trubka atd. nejake potunene knife,motorovka :D

MarcelloR
13-08-14, 20:53
Nato by trebalo aj dosť rozsiahle mapy.

Grakon2702
13-08-14, 20:58
csko.cz:27801

Pouze test server. Mapy jsou rozsáhlé a tak se stahují pomalu (mnohem víc jak na jailbreak). Ale jinak je to zatím pecka :). Chtělo by to nějakou reklamu, aby tam chodilo víc lidí :D.

SGP_
13-08-14, 21:34
Supr, ale na 1.6 to nebude?

Kotel
23-08-14, 01:20
Pro 1.6 se nedá udělat taková mapa.

Bastien
23-08-14, 13:48
proč? se nedá udělat?

Grakon2702
23-08-14, 13:58
No myslím, že by se dal, ale nikomu by se to nechtělo robit. Cs 1.6 pomalu stárné a mladší a mladší generace táhne na novější věci. Lidi ti spíše budou dělat mapy právě na novější hry. A osobně si myslím, že hungergames se lépe hodí na cs:go, celkově to prostředí ze source enginu prostě k tomu ladí.

Volume
23-08-14, 20:14
Na tom csgo to vypada dobre, jen by to tam chtelo vic nez jen jednu mapu :)

E/ Aha tak to sorry, já sem tam byl už asi 7x a pokaždý ta samá mapa :)

Kotel
26-08-14, 13:21
Je tam 5 map.
Server na 1.6 by se dal udělat za den a možná by to s některými mapami vypadalo dobře, ale nevejde se tam tolik hráčů.

SGP_
26-08-14, 15:47
Na 1.6 jsou mapy a CS:GO se mi nechce kupovat.

Volume
26-08-14, 15:48
Na 1.6 jsou mapy a CS:GO se mi nechce kupovat.

To je ale tvůj problém :taunt: