PDA

Zobrazit normální verzi : dostal sem ban na serveru na kterém sem nebyl.



LuCiF3R
01-11-11, 20:17
LuCiF3R connected
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas 29 tydnu , 5 dnu , 7 hodin , 10 minut a 15 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu : ' reklama na gs '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 0 ) : Gamesites.cz
[AMXBANS] Tvuj nick : LuCiF3R
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 0 ) : STEAM_0 : 1 : 42054319
[AMXBANS] Tvoje SteamID : STEAM_666 : 88 : 666
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 , 0 ) : 79.141.241.21
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 79.141.241.21
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : karl0s
[AMXBANS] Server : Kotelna - JailBreak 2 | csko.cz ( jail_crime )
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na

Na jail sem nikdy nebyl, používám nick LuCiFeR admin johny pampeliska mi může dosvědčit že hraju Fy nebo classic. Csko mám stáhnuté z kotelny. Na Jailbreak nemám ani stáhnuté modely a mapy. Takže požaduji unban. Na kotelně hraju už asi půl roku.

Karl0s
01-11-11, 20:22
zkus to teď, máš stejnou IPinu s hráčem, co má ban, jen mám takovej pocit, že ban padl na steam ID, takže tu něco asi nehraje

LuCiF3R
01-11-11, 20:58
píše mi to ban, ale já jsem NS. hraju na tom csku od kotelny, i proto hraju na kotelny serverech mám je tam co sem to stáhl.

mám asi 3 různé cska ale všechno ns. Já měl steam před 2 rokmy z mojí blbosti mi ho ukradli. Zkusím jiné csko.

LuCiF3R
01-11-11, 21:00
No pustil sem jiné csko taky ns, tam mi to funguje. Ono jsou patche co se tváří jako steamy. Ten mám z uložta, pokud ho někdo stáhl taky od tamtud tak se nedivím, jen mě sere že na tom druhém csku vždy když vypnu a zapnu cs hodi se původní jméno, nastavení myši atd...

MARTiii
01-11-11, 21:01
toto neni csko z kotelny
zkus csko z kotelny (VALVEID)
na uloz.to je taky csko z kotelny
jinak si zalohuj svuj config, kterej mas v cstrike

LuCiF3R
01-11-11, 21:11
csko mám ale dával sem si patch, tím to bude.

Ridik :D
01-11-11, 21:12
jaky patch ?

LuCiF3R
01-11-11, 21:19
p48 a s tím bannem už se mi to tu jednou stalo.

SandyMan !
01-11-11, 21:26
Jn Lucifere Lucifere xD :D :strongbench:

LuCiF3R
01-11-11, 21:49
ty aby si se neozval :D

znedlob
02-11-11, 14:58
Na ulozto jsem kdysi upnul csko z kotelny... byl to rar a v nem hra a patch.

To sis stahl?

LuCiF3R
02-11-11, 16:49
Možno už je to dlouho co mám, každopádně teď sem si stáhl přímo z kotelny. Na jiném csku ban nemám jen na tom jednom. Já mám ještě jedno na hns a jump server. Mám tam upravený bindy.

A pak jedno mám když mi opravdu jede net proti botům. Atd.... :D

No uvidíme.

SandyMan !
02-11-11, 17:01
Lucifere to vis musim byt vsude :D

LuCiF3R
03-11-11, 20:29
Stáhl sem si csko přímo z kotelny můžu na servery ale nemám vip které sem si čerstvě zaplatil než seostal ban, jde s tím něco dělat?

Karl0s
03-11-11, 20:35
zkus ho obnovit nebo na hlavní straně kotelny www.csko.cz si rozklikni vip ( http://csko.cz/?strana=vip ) a tam najdeš icq na provozovatele, tomu napiš

LuCiF3R
03-11-11, 21:02
jenže já ten kod už nemám, i z ranku sem vymazaný měl sem na fy 5500 bodů a 49 pozice.... to je v háji vip nemám.. jen kvůli nějakýmu adminovi. a koukám tuse to neřeší.

Karl0s
03-11-11, 21:23
neni to kvůli nějakýmu adminovi (mně), my nemůžeme za to, že hraješ na neoriginálním ukradenym klientovi, kterej nemá svůj unikátní kód a tak slízneš i bany, který ti nenáleži
napiš Kotlovi, on ti určitě pomůže...

LuCiF3R
03-11-11, 21:28
každej nemá peníze na steam.

Karl0s
03-11-11, 21:37
2 eura tě o vánocích nezabijou, to máš jako 2 vip, a tak chudí zas lidi nejsou, aby nemohli vypláznout 50-200kč za hru, kterou pravidelně hrajou a na který jim záleží

MARTiii
03-11-11, 21:48
každej nemá peníze na steam.

reknes mame, ze se chces uskromnit v jidle

Karl0s
03-11-11, 21:57
čau dwandy, takhle si získáváš hráče? :D

MARTiii
03-11-11, 22:02
chytri sme a proto tam nehrajem

znedlob
03-11-11, 22:10
omg budte chytří
Říká pravej.


podte hrat na Gamesites.cz
Jdi tam sám...


62 CS 1.6 serverů a jeste servery na jine hry
To nejsou servery, ale továrna na bankovky...


Jb na urovni a ne jak ten vas
Máš pravdu uroven se dela podle demence hráčů, takže GayS vede na plné čáře...


admini jsou STEMACI a ne jako tady NS boti
Tím si mě nejvíc pobavil!!! :DDDDDDDDDDD Ti NS kidonlinehírous co ti za adminovaní platí jsou fakt na urovni! Nejvíc steam admini! Takové nikde nemaj!
Jo počkat a mi tu máme NS adminy? Že o žádném nevím, Jo aha, víš u nás neni to že když někdo požádá, tak je automaticky má :).


VIP navzdy a ne jako tady ze kazdy mesic platit VIP
To jo no. Platit 400 za VIP na furt no. Pak tě nákej NS kid admin abanuje a tobě nezbívá nic jiného než VIP=UNBAN no....


kotelna je na kokot
Ty správná čechja co..... Dwandy jdi dokončit aspon ZŠ a pak tu někde něco piš jo...dík...


Gamesites je hodne krat lepsi portal
Hm... tak takhle vymýváš mozky těm 8 letým dětem? aha OK.... Jsi BOREC!!!

LuCiF3R
03-11-11, 22:13
reknes mame, ze se chces uskromnit v jidle

uskromnit v jídle? pochybuji že máš postavu jako já. Maximálně tak ve snu. Já se v jídle nepotřebuji krotit.

Jinak ke karlosovi cena je 250 kč. Mě se to zdá dost. A není nikde zakázáno hrát ns. To že nedáváte ban na ip je váš problem...

znedlob
03-11-11, 22:14
uskromnit v jídle? pochybuji že máš postavu jako já. Maximálně tak ve snu. Já se v jídle nepotřebuji krotit.

Jinak ke karlosovi cena je 250 kč. Mě se to zdá dost. A není nikde zakázáno hrát ns. To že nedáváte ban na ip je váš problem...


Tak si stáhni CS z hlavní stránky a takové kraviny nemusíš řešit....

LuCiF3R
03-11-11, 22:17
Já sem měl csko z hl stránky. ale dával sem si tam patch v36 p48. Mě nedošlo že mi udělá takový id cska. a už mám nové csko z kotelny ale řeším tu že jsem si zrovna prodloužil vip.

znedlob
03-11-11, 22:22
tak ještě jednou.. ty jsi měl VIP a stahl jsis novou verzi a do ně jsi dal ten patch 36 48? Ta hra to v sobě už má ale..... Kvůli VIP napiš kotlovi na ICQ obnoví ti ho... nějak..

EDIT: Moje nepozronost pardon...

LuCiF3R
03-11-11, 23:49
ne přesně co sem udělal: začal sem hrát na kotelně, kupovat si vip, akorát mi blbou csko tak sem si stáhl z kotelny na ulozto si stáhl patch 48.

u toho jsem měl vip stále ale předevčírem sem si kupoval na další měsíc, no a včera ban. Zjistil sem že na jiném csku ho nemám a ten ban ani neměl být mě. Na tom serveru jsou nebyl. hraju fy/clasic/maxi/gun game/ awp a ban sem dostal na jail myslím. kde sem nebyl, někdo měl stejný id cska páč měl taky ten patch z uložta.

když mám teď čistě jen csko z kotelny nemám tam vip, nemám ani rank ani body na fy. vše mi jede od znova. ale to vip mě štve nejvíc.

MARTiii
03-11-11, 23:50
Říká pravej.


Jdi tam sám...


To nejsou servery, ale továrna na bankovky...


Máš pravdu uroven se dela podle demence hráčů, takže GayS vede na plné čáře...


Tím si mě nejvíc pobavil!!! :DDDDDDDDDDD Ti NS kidonlinehírous co ti za adminovaní platí jsou fakt na urovni! Nejvíc steam admini! Takové nikde nemaj!
Jo počkat a mi tu máme NS adminy? Že o žádném nevím, Jo aha, víš u nás neni to že když někdo požádá, tak je automaticky á :).


To jo no. Platit 400 za VIP na furt no. Pak tě nákej NS kid admin abanuje a tobě nezbívá nic jiného než VIP=UNBAN no....


Ty správná čechja co..... Dwandy jdi dokončit aspon ZŠ a pak tu někde něco piš jo...dík...


Hm... tak takhle vymýváš mozky těm 8 letým dětem? aha OK.... Jsi BOREC!!!

tak toto se mi libi, jdes do podpisa :DD

MARTiii
04-11-11, 00:01
ne přesně co sem udělal: začal sem hrát na kotelně, kupovat si vip, akorát mi blbou csko tak sem si stáhl z kotelny na ulozto si stáhl patch 48.

u toho jsem měl vip stále ale předevčírem sem si kupoval na další měsíc, no a včera ban. Zjistil sem že na jiném csku ho nemám a ten ban ani neměl být mě. Na tom serveru jsou nebyl. hraju fy/clasic/maxi/gun game/ awp a ban sem dostal na jail myslím. kde sem nebyl, někdo měl stejný id cska páč měl taky ten patch z uložta.

když mám teď čistě jen csko z kotelny nemám tam vip, nemám ani rank ani body na fy. vše mi jede od znova. ale to vip mě štve nejvíc.

ale ani to nezname, ze mas vyhrano, muzes mit stejny valve id a problem se bude opakovat, jde o to, ze kdyz dame unban tak se znovu napoji i ten cheater a bude se to opakovat
jestli si kupujes vip tak ho vysad a kup si po case steam
nebo me posli doprdele at uz sem nepisu, bo tve premysleni nikdy nepochopim

EDIT: ne cheater ale reklamar no vyjde to skoro na stejno

AnnoyingGreg
04-11-11, 00:30
bo tve premysleni nikdy nepochopim


Taky nechápu. Je hezký že kupuješ VIP..to steam CSko bude stat ted na Vanoce dost směšný peníze. Vim že ta hnusná česká vlastnost co si na netu neukradnu, to nevlastnim je silnější. Ale takovýhle problemy potom neřešíš. Ban na valve id byl dobrý system, aby se zabranilo problemum se sdilenou IP. To by přineslo daleko víc naštvaných hráčů s banem po nějakem jinem mizernem cheaterku.

LuCiF3R
04-11-11, 12:46
Může mi někdo dát vědět co bude na vánoce stát steam? nebo kde se bude dát výhodněji koupit? Já ho měl, z mé blbosti mi ho ukradli. A pak i když sem měl reg. klíč domluvit se se steam comunity, aby měl člověk vysokou školu.

Vip si platím z důvodu abych nemusel čekat na volné místo a když ho člověk nemá a najde volné místo pak ho to stejně vyhodí kvůli nějakýmu co má vip.

bones
04-11-11, 13:38
So steam supportom sa dohovoris asi aj s google translatorom, urcite ak im zasles cd-key, ktory mas na obale, tak ti zresetuju heslo a zapnu ti steam guard (steam guard si vypyta vzdy kod, ked sa prihlasujes na pc z noveho miesta).

Steamove csko stoji cez vypredaje 2 eura.

LuCiF3R
04-11-11, 14:48
A to prosím kde? já co vím tak steam stojí na cz 249 kč. Levnější sem neviděl.

kashpi
04-11-11, 16:37
Protože to je výprodej přímo na http://store.steampowered.com/app/10/ u českých "obchodníků" se tyto akce nepromítnou

Karl0s
04-11-11, 19:59
z čeho by pak měli mít zisky, když už to zprostředkovávají