PDA

Zobrazit normální verzi : Begrip



Superbongman III.
15-08-14, 04:45
Neni to problem ale strašne som zvyknutý na begrip a na kotelne sa mi všade zasekáva či už je to klasik alebo awp....nechápem kvoli čomu

Ridik :D
15-08-14, 05:54
na kotelne je begrip zakazanej.

Volume
15-08-14, 08:45
na kotelne je begrip zakazanej.

Jen na vybraných střílecích serverech. Na zm, surf, jump, hns, jb a další fun módy mají begrip povolenej

:D Dal Ta Bhoper:D
15-08-14, 12:41
A prečo je zakázaný?

DarwiN
15-08-14, 13:00
A prečo je zakázaný?

Podla pár mudrych hláv je to zvyhodnovanie oproti hráčom čo nebegripujú ;-)

lynx
15-08-14, 13:37
Podla pár mudrych hláv je to zvyhodnovanie oproti hráčom čo nebegripujú ;-)

tie mudre hlavy maju pravdu. Ono to je vyhoda /rozhodene hitboxy/, napr. strelis awom niekde do trupu do manika čo žhavi kolečko celu dobu co uteka, sanca ze mu trafis namiesto trupu len nohu je tak ovela vyssia, a tym padom mu ostane hp aj na protiutok. Naopak manik co nebegripuje to isto schyta na ranu do trupu. Tiez mi to nevadi, ze nie je povoleny, da sa s tym zit. Len som nikdy akosi nevychytal pointu, ze kde soudruzi udelali chybu. Tj. preco je begrip zakazany, ak nie je zakazany aj bhop. Lebo ono aj bhop je velka vyhoda, ked naberes v jumpe nezrovnatelne vyssiu rychlost nez ked len utekas, alebo pri preskakovani cez otvory a pod.

Avšak, celkovo by som povedal /moj subjektivny nazor/, ze ak je to kazdemu umoznene hrou, a ide len o to naucit sa to, malo by to byt povolene /i ked mozno nejak regulovane/. Je to sucast hry, rovnako ako bhop, longjump, diery, granaty z krkolomnych uhlov, hadzane cez diery v skyboxe, a pod.

IT IS NOT A BUG, IT IS A FEATURE!