PDA

Zobrazit normální verzi : W3ll (WH) --> fnyy



W3LL
16-08-14, 10:01
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem 123
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Wallhack'
[AMXBANS] Delka: 'permanentne'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:1894332354'
[AMXBANS] Tvoje IP: '195.168.210.13'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
name lame killed kajnsmetke, kozmeker with awp
Requesting tempdecal.wad from server
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konz





Poznamka:






Dobry den... tomuto banu nechapem ... chcel by som videt demo za co som dostal ban ... za ten udajny walkhack ...neviem ci hranie podla zvuku je proti pravidlam alebo dierovanie ... aj ked mam podozrenie ze to dierovanie bude mat vyznam tak preco ne ? ... dakujem :)...Priznavam ako zaciatocnik som WH aj skusal ale na Kotelne som hral poslednu dobu velmi casto a aj s adminom AxessCZE a pokial viem nemal dovod ma podozrievat ... dakujem a rad by som bol ked pri prehliatke dema budete davat pozor a pozornost najma na zvuk lebo podla neho sa riadim ... dakujem za skore vyriesenie tochto problemu

fnyy
16-08-14, 10:33
uz jenom veta "Priznavam ako zaciatocnik som WH aj skusal" .....

demo:http://csko.cz/dema?UPD=3VOdN3Ui

EDIT:jenze pouzival si wh i na kotelne...musis pockat az to potvrdi nejaky jiny admin.

tocil sem te i pak dalsi mapu,demo se mi nekam vytratilo,tak sem dam hltv:http://leteckaposta.cz/935620446

W3LL
16-08-14, 10:55
A co je natom ze sa priznam ze v minulosti som WH skusal ? ... to neznamena ze som s nim hral ... o.O ci snad ano ? ... skusat som ho mohol hocikde hockedy hoc na akom servery aj proti botom :) ...

Maaaaaaaaaaja
16-08-14, 11:50
Z koho tady zkoušíš dělat blby ? Máš jasné WH.

Jsi jasný z dema, kdyby někomu nestačilo, tak tu je HTLV (csko.cz/hltv/27049/27049-1408160853-de_dust2.zip) - napojení 277:00

3necky
16-08-14, 19:27
Potvrzuju WH.