PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva na classic by BambY



Bamby
01-11-11, 22:56
Nick ve hře - BambY :)

Je my 17let csko hraji od 1.5. Na Kotelně hraji něco přes rok jenže jsme se z rodinou stěhovaly takže sem neměl zrovna moc času.
S amx mam zkušenosti okolo 3-4let. Práva jsem měl na HS-NooB což tady asi nikdo nezná. :)

Práva chci hlavně kvůli tomu abych nemusel furt otravovat jiné adminy které mají plno jíne práce.
A také bych chtěl pomoct s lidmi kteří tam dělají bordel jako je vulgarita(hlavně nadávaní do rodiny) pouštění hudby do VOICE. A samozřejmně ten CHEATING !!!
Moje SteamId - STEAM_0:0:20796636
Skype - BambiCz
Icq - 464 074 056

Hraju skoro furt jelikož mam dálkovou školu. Z kotelny znám pár liďí ale vetšinou tam hrajem s GoldaQ :) Je to můj kámoš dost sme toho spolu Promixovaly :).

Jestly se budete koukat na steam ano mam nahráno málo hodin protože muj 6místní STEAM my hackly :( :( :(

PS --- PLAY HARD GO PRO !!!

MARTiii
01-11-11, 23:00
ze hry te nepoznam, takze odhaduju, ze tu hrajes kratce?

Ridik :D
01-11-11, 23:04
08:00:46 <STEAM_0:0:20796636><88.100.122.197> BambY Starej Ovladac low FPS : pico ty si hluchy

ou trcho kruty ne do admin chatu sem te jeste psat nevidel

kde hrajes nejcasteji ?

jak dlouho ze hrajes na kotelne ?

Bamby
01-11-11, 23:19
okolo jednoho roku jenže jsme se stěhovaly. Což znamená přerekonstruovat celý byt :) To není za 1h hotový :) Do admin chatu včera okolo 3hodin ráno tam bylo náký děcko a běhalo tam s nožem a samý hlavy. Asi tak před tejdnem sem tam psal ale to se my někdo ozval. Když práva nedostanu inu co :) svět de dál :) Já chtěl jen pomoct :) A nejčastěji classic :) někdy ten war3ft

Bamby
01-11-11, 23:21
!Marti ano neměl sem moc času když jsme předělávaly byt . A takdy když se tam chci napojit vetšinou plno

BiA Fz
01-11-11, 23:24
Jaké servery a jak dlouho tu si? Hraju tu dlouho a nějakej nick Bamby se mi vybavuje fakt jenom hodně hodně mlhavě hodně času dozadu- kdo ví jestlis to byl vůbec ty, skill už si nepamatuju; pokud je teda řeč o classicu...takže myslím že si žádost uspěchal, protože si zatím málokdo může udělat přesný obrázek....svoje vyjádření pro/proti zatím odkládám... jinak nechat si sebrat šestimístný steam, to je víc než jen škoda

Bamby
01-11-11, 23:24
Ridik_by_killer - A co že som hluchy

t.twisted
01-11-11, 23:24
A takdy když se tam chci napojit vetšinou plno

Takže by se ti práva hodily aby jsi se připojil co? V tom případě bych chtěl taky jedny :D

Bamby
01-11-11, 23:28
Nn :D :D Ale to bolo na to že mě nezná ze hry :D

Viem Viem :/ :( :( co sem měl dělat když se chci připojit incorret password chci si ho poslat a ono nic ? Stim už nic nenaděláš :(


Jaké servery a jak dlouho tu si? Hraju tu dlouho a nějakej nick Bamby se mi vybavuje fakt jenom hodně hodně mlhavě hodně času dozadu- kdo ví jestlis to byl vůbec ty, skill už si nepamatuju; pokud je teda řeč o classicu...takže myslím že si žádost uspěchal, protože si zatím málokdo může udělat přesný obrázek....svoje vyjádření pro/proti zatím odkládám... jinak nechat si sebrat šestimístný steam, to je víc než jen škoda

No plno liďi si mě plete z Bambi :) to je moj brat :D on má mněký já tvrdý :D :D Já hraju jenom na classic nák moc zrovna neobdivuju jiné mody až na JB a War3ft ty můžu :)

skill :D záleží s jakejma hraju lidma když hraju se svým klanem tak dáváme a neni to o skilu jednoho ale o celku :) když mix tak jenom se staršíma který když se řekne tenhle je taktik toho budete poslouichat tak to udělaj :).. Tky myslym že sem to uspěchal ale tak co už :) Já sem tam skoro furt když se tam najde pro mě místo lebo je tam fakt skoro furt plno :D

Charon35
01-11-11, 23:37
Nick ve hře - BambY :)

Je my ... Z kotelny znám pár liďí ale vetšinou tam hrajem s GoldaQ :) Je to můj kámoš dost sme toho spolu Promixovaly :).

PS --- PLAY HARD GO PRO !!!

1. Total Connection Time: 0d 02:43:19h
2. Příspěvky:6
3. Uvidíme, čo napíše Goldy.

Zatiaľ sa mi moc nezdáš a nechal by som ťa tu pobudnúť aspoň pol roka, nech si zvykneš na playerov a ukážeš sa na fóre.

BTW. nevieš použiť edit.

P.S. Martiiii koho to bola hláška? "PLAY HARD GO PRO" - niekto z Kotelne to písal na classe.
P.S.2 Dnes som ta tam videl 1. krat Bamby.

Bamby
01-11-11, 23:40
1. Total Connection Time: 0d 02:43:19h
2. Příspěvky:6
3. Uvidíme, čo napíše Goldy.

Zatiaľ sa mi moc nezdáš a nechal by som ťa tu pobudnúť aspoň pol roka, nech si zvykneš na playerov a ukážeš sa na fóre.

BTW. nevieš použiť edit.

P.S. Martiiii koho to bola hláška? "PLAY HARD GO PRO" - niekto z Kotelne to písal na classe.

Nwm koho je to hláška ale já MAM CPL GUI a mam to jako spray :) A když si to přeložíš :)

Vim teď sem se regnul nebpď už mě s prominutím sraly ty hackeři který tam su hlavně ráno

Já si počkám a budu se snažit :) No nwm když sem respawnem zkonči FT a oni začnou házet fleshe!!!'

Takže pochybuju že si na takovýdle hráče zvyknu

GoldaQ*
01-11-11, 23:45
Nejsem pro ....

Charon35
01-11-11, 23:46
Presne o tomto píšem. Takže ja osobne neodporúračam. na základe hore uvedených dôvodov a ich následným neodstránením a nevyvrátením zo strany žiadateľa. (fuj zbytočne komplikovane napísané :D)

GoldaQ*
01-11-11, 23:53
A radeji to dal uz rozvadet nebudu......

Bamby
01-11-11, 23:55
O.ki ďakujem a majte sa

Bamby
02-11-11, 00:01
A radeji to dal uz rozvadet nebudu......

Ďakujem Goldy ! Zachvilku se dostav na tsko pilsner jestly chceš dám mixa de kofi možná psyched

Charon35
02-11-11, 00:17
O.ki ďakujem a majte sa
Začiatok - Dnes, 21:56
Koniec - Dnes, 22:55
Takto rýchlo vyriešená žiadosť by mohla byť aj častejšie.

vedouci venny
02-11-11, 08:10
Nějaký hero co zjistil že jeho kamarád dostal práva tak doufal že se za něj připlsuje a ono hovno nasere ;D