PDA

Zobrazit normální verzi : Sťažnosť - Ridik



AndreSchurrle
18-08-14, 00:21
Zdravím, žiaľ na prvú časť "hry" nemám demo, takže to normálne objektívne napíšem - Prišiel som na soccerjam, bol tam nejaký rusák so speedhackom, tak som automaticky napísal do "!" že hráč "sup" ma speedhack... Potom som len tak mu napísal, že "off cheats" a on to na moje počudovanie vypol, neskôr prišiel spomínaný admin "Do not shot spectrator please", kde som mu v specte normálne vysvetlil, že už to vypol, on na mňa dosť agresívne vybehol so zapnutým caps lockom, že či viem rozoznať skill od speedhacku. Ok pripojil sa do hry a po menšom pokračovaní rozhovoru (o tom, že si myslím, že práva na soccerjam by mali dostať ľudia, ktorí tam chodia a pod.), ok hralo sa, nejaký hráč dal umyselne gol do prazdnej brany - kickhol ho, urobil to ďalší - kickol ho, potom to urobil ďalší, ale bolo vidieť, že to neurobil naschvál, proste nahrával a jeho spoluhráč nezachytil prihrávku, ospravedlnil sa, reakcia admina? Dal mu ban na 3 hodiny. //*Možno to bral tak, že to už bol tretí v poradí tak mu dal ban = úplne necitlivá reakcia - vidieť, že to nehráva a nedokáže rozlíšiť, čo je úmyselné a čo nie.*//... Hra pokračovala a chýbal jediný gol na ukončenie zápasu, jeden hráč, ktorý už predtým dostal kick, sa stále opätovne pokúšal o skorovanie touto zakazanou metodou - napísal som, že posledný gol, tak to určite dá prázdnu a následne sa odpojí a tak sa aj stalo. Žiadna reakcia admina (hrač mal steam)... nasledujú videá:
https://www.youtube.com/watch?v=6yZS2VW-5mQ EDIT: Teraz pozerám, že v 9:00 dal vlastne on gol do prazdnej brany, ale to je "nase chyba" "mali sme tam byť"
https://www.youtube.com/watch?v=7ZS6zXyM9v8
http://oi58.tinypic.com/2zi66n4.jpg

Odporúčam dávať práva emočne vyrovnaným ľudom, a nie, takým, ktorí by mali *vyhľadať odbornú pomoc.

Trey
18-08-14, 01:03
Hmm, ten týpek dostal ban za SH http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=117970 (meno ani ID neni rovnaké ale IP hej, a pochybujem že by tam prišli dvaja s tou istou IP a SH v jeden deň. Každopádne ban je na IP čiže ho asi majú obaja)
Na SH ja moc nehrám ale keď dal 2 kicky za gól do prázdnej, tak proste tretiemu dal ban, ak stál zo zlého uhla možno nevidel že chcel nahrať. Nepovedal by som, že to nehráva, po adminovi "yo!", ktorý je asi only SJ admin tam má odohrané druhý najviac z admin teamu. Väčšina adminov by ti za toto ban nedala ale máš smolu že si natrafil na toho, čo do väčšiny nepatrí. Potom upozornení si si to mohol s "My life is Music" dopísať aj na steame a nikto by nemal problém. Inak ten ban bol len 30 minút, čo neni také hrozné a posral si si to tým idiotom.

cFc|Lu!z
18-08-14, 01:09
Ačkoliv je tvá stížnost možná oprávněná, tak se s tím už nedá nic dělat.
Omlouvám se za OT, ale chválím nick :)

AndreSchurrle
18-08-14, 01:18
Dostal, o 50 minút neskôr, vtedy som tam už nebol. Ja moc nerozumiem, čo také zle sme si písali s Music, normálna diskusia, keď neprebiehala hra, ja som nenadával, nikoho som neurážal a práve, keď ten rozhovor už končil, tak tam on vytiahol niečo s provokáciou. Možno mu dnes zhorel dom, zistil, že nie je otcom "svojich" detí a ešte mu včera prehral Man. United, tak preto to správanie... alebo pravdepodobnejšie je to proste idiot, je to porucha, nie urážka, aj takí ľudia sú na svete.

EDIT: Delat sa s tým dá možná, že mu odoberieme práva a dáme ban, alebo sa mi ospravedlní a už nikdy na ten soccerjam nepríde.
OT: dik, žiaľ, ty sa asi musíš zaregistrovať nanovo :D

Ridik :D
18-08-14, 02:16
ok. stezujes si na neco ? dostal si ban na 30 minut aby ses uklidnil a hned nez te to koplo si jeste napsal idiot ? to si myslel vazne ? ta tvoje stiznost je jen malickost prvni si stezujes ze neco nebanuju a pak kdyz zacnu tak zasnes delat ramena jakej nejsi pan ? good idea man

btw prvni a druhy dostaly varovani 3-ti uz ban a kdybych tam hral casteji jako driv tak tam nikdo nehraje protoze vas slovnik je jak hospodska rvacka zadne pravdila hodne nadavek.

btw dik za to demo vidim tam dalsi ban pro tveho "kamarada my life is music" jelikoz jeho slovnik je taky prekrasnej

dale k tve strele prej na prazdnou v brankovisti jste byli oba tak bohuzel

AndreSchurrle
18-08-14, 12:10
Ja som sa vážne potreboval upokojiť? Nezdá sa mi, že by som bol nejak agresívny alebo čo, to skôr ty a tvoje nepríjemné správanie hneď od začiatku. Kto by čakal, že ten rusák to vypne ak mu niekto napíše. Ja chápem, že behať zo serveru na server a riešiť hlásenia (a zvlášť, keď "už nie je čo riešiť") nie je až tak príjemné, ale bezdôvodne bany slušným ľudom rozdávať by si nemal.

Btw. ten tretí to určite neurobil naschvál, neviem z akého uhlu si to videl, ale také veci sa proste každému občas stane, zhoda náhod jemu v tom najhoršom čase.

Boli sme v brankovisku, ale obidvaja sme to dobiehali, my gentlemani v rámci akýchsi fair-play, vždy počkáme, kým je golman v bráne a má šancu to chytiť.

A ak načrtnem ešte takú vec, že sám si videl a bol si tam len pár desiatok minút - rusák mal sh, 2 chlapci dávali úmyselné prázdne, a povedzme, že Music nemal práve najidealnejší slovník (aj keď situácia si to vyžadovala + mne osobne to nevadí), takže ak by som bol "najvzornejší" hráč, tak by som tu ani za nie hodinu hrania hodil 4 demá, "sťažnosti", nebolo by jednoduchšie niekoho prijať, kto ma soccerjam, ako "najhlavnejší" mod?. /Nemyslím seba, ale "niekoho"./

EDIT: To vážne si mu dal ten ban na deň? Ešte s popisom "future te natocil jak nadavs :)" Ja som točil tvoje nevhodné správanie a ešte viac nevhodný ban, ale ok, pohonil si ego.

Ridik :D
18-08-14, 13:49
zabavne cteni :D natocis si tveho kamika a hodis to na forko a pak se divis ze dam takovej reason ?

k tem golum prvni a druhej dostal kick treti dostal ban a ze se omlouval ze nechtel to jsem nejak nepostrehl.

ZeMi7
18-08-14, 13:59
Za to provokování od hráče ve spectu bych dal ban klidně.

Hráč porušil pravidla tak dostal kick...admin nejspíše počítal s tím, že když to ostatní hráči viděli, tak že se z toho poučí. Poté třetí dostal za tuto věc ban. Nevidím na tom nic špatného.

A pokud někdo nesouhlasí s banem, tak ať si založí žádost o unban a ne stížnost na admina.

AndreSchurrle
18-08-14, 14:42
Tak mne zas až tak srdce netrhá, že ten dostal ban, z CS považujem za "kamoša" možno 3 ludí a Music tam nepatrí.
Nedivím sa, že si nepostrehol, že sa omlouval (možná 2x napísal "sry"), když si si nevšimol ako Music nadáva a že nebolo toho málo :D

Neviem, ktoré provokovanie v specte myslíš. (Trebárs na začiatku, ja som bol pri CT, ale to video je nejak bugnuté, že mám sivú farbu ako v specte). A s banom nesúhlasím, ale o polnoci žiadať, aby mi niekto zrušil ban, keď o 2 hodiny končí, to už mi bolo jedno. Takže preto sťažnosť, lebo ak sa za toto banuje (myslím môj ban), tak som zvedavý čo sa stane tým, ktorých tu dám večer.

Byznis
19-08-14, 11:45
neviem naco sa tu stazujete , ked zbytocne provokujete. A neviem naco hlasis cheatera - ked mu pises nech vypne - to prave povazujem za dmnci a nemam to tak isto rad. X krat som prisiel niekam na server kde hrac hlasil cez ! ze tam je cheater a rovno mu pisal do chatu nech vypne. Rovno som pisal tomu hracovi nech si ho toci sam. Naco vola admina ? a este aj ten Music sa potom ukazal natom videu co to je za ....... . Len ste tam zbytocne riesili nieco , a ten Music len urazal a provokoval tiez

AndreSchurrle
19-08-14, 19:24
Je zakázané písať do chatu? :O A tvoje historky ma nezaujímajú.

matis
19-08-14, 20:01
Je zakázané písať do chatu? :O A tvoje historky ma nezaujímajú.

ok - lock