PDA

Zobrazit normální verzi : tomazho (sdílená IP) --> SENO *_*



NRmoto
18-08-14, 20:04
Vypis z konzole:



Couldn't open file overviews/fy_pool_day.txt. Using default values for overiew mode.
Couldn't open file overviews/fy_pool_day.txt. Using default values for overiew mode.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 107006)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < tomazho >
[AMXBANS] Tvuj nick: AkraPov
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:1413477676
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1448475378
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 78.41.168.14
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 78.41.168.14
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < SENO *_* >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Mega pub 2 (de_inferno)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ===============================





Poznamka:






Dobry den.
Ziadam o unban nakolko som sa vobec neprevinil!! Hram dlhe roky CS hlavne na tomto servery a nikdy sa mi nestalo aby mi niekto dal BAN za WH, ktore som zivote nemal. Ked si dotycny mysli ze sluchatka a pocuvanie krokov je WH tak nech neriesi taketo veci. Preto ziadam hlavneho admina, ktory tu je nech presetri video za, ktore mi dalo toto individum ban a ziadam aby bol zbaveny funkcie admina udelujuceho bany!! Dakujem
S pozdravom AkraPov

Eust.
18-08-14, 20:14
Ahoj,

máš sdílenou ip adresu s cheaterem, unban není možný, kdyby jsme tuto ip odbanovali, připojil by se i cheater. Nejlepší možností je zakoupení originální hry na steamu nebo u nás v shopu http://csko.cz/shop/ . Další možnost je počkat na zrušení banu, což je 1 rok. Jinak Seno už admin není.

NRmoto
18-08-14, 20:23
Takze za volakeho cheatera ja nemozem hrat?? a teraz si ako mam kupit steam?? to nemyslite vazne toto!! tak nech sa to posunie dalej a nech mi udelia Unban ked je to neopravneny ban! Ved ja som sa nicom neprevinil!!!

Eust.
18-08-14, 20:29
To je hold nevýhoda kradené(warez) verze, za kterou se pyká. ;)

NRmoto
19-08-14, 18:00
takze za vazho debilneho admina, ktory tu uz nema prava mam ban na rok lebo bol kreten.. dakujem teda vsetkym adminom co su tu ze mi nedaju unban lebo by sa nahodou ten trapny cheater co bol na mojej ip adrese znova nenapojil a ja teraz mam rok sa pozerat do steny.. ESTE RAZ DAKUJEM ADMINOM KOTELNE ZA TO ZE NIC NESPRAVILI MATE APLAUS UMNA!!!!!!!!!!!!!!:splachnout:

hofy
19-08-14, 22:08
Na tvoji IP jsou 4 permanentní bany za cheaty od 4 různých adminů, takže i kdyby se zrušil ban od Sena (k čemuž není důvod), stejně by ses nepřipojil. Jedinou možností je originální hra - http://csko.cz/shop.