PDA

Zobrazit normální verzi : Omluva cele kotelne !!!



Lulek
02-11-11, 15:55
PROMINTE všechny co jsem urazil nevim co me to popadlo,choval jsem se jako kkt a ted me to mrzi.Jen sem se vam chtěl omluvit PROMINTE !!!

Hráč LuKaTu

MARTiii
02-11-11, 15:57
a co si provedl?

Lulek
02-11-11, 15:59
Už se ani o tom nechcu rozpravat choval jsem se jako kkt.Nejvetši omluvu davam Hlavně VIRGINSOVI ...promin kamo ..:)

SandyMan !
02-11-11, 18:16
Marti hned zasáhl . Coo coo byl si vulgárnii coo coo přiznej se !!! :DDD Ale jinak omluva se přijímá.. :) (I Když Tě Neznám ) :))

UFOusek
02-11-11, 18:34
Marti hned zasáhl . Coo coo byl si vulgárnii coo coo přiznej se !!! :DDD Ale jinak omluva se přijímá.. :) (I Když Tě Neznám ) :))

hej ty koste, to ze mas oranzovej avatar neznamena, ze musis postovat do kazdyho threadu, tak se toho zdrz, dik

72 Virgins
02-11-11, 21:04
Prohřešky

Vydávání se za Kotla a vyhrožování jinému adminovi banem - 1 týden ban
Založil vlákno o unban nebylo vyhověno
Založil několik dalších vláken byl upozorněn, že jestli založí další trest se mu zvýší.
Stalo se dostal 14 dní.
Mezitím v chatu machroval a lhal o důvodech banu. Zakládal si jiné přezdívky na foru.
Pak napsal vlákno Kotelna je na Píču tři tečky a trest mu byl zvýšen na měsíc a byl zabanován na foru.
Ale to mu nebylo málo. Obešel ban přišel na DR a posměšně mě zdravil - obcházení banu po dohodě s moderátorem fora dostal perm.

Lulek
03-11-11, 16:51
Jake obchazeni BANU,vubec jsem te sesmešnovane nezdravil jen sem byl u kamose a ted ti psal až mi aspon odpovidaš na forum'..tak nevim ajke obchazeni BANU!!!

REDTIGER JE PAN
03-11-11, 19:00
lol omluva se prima :DDD great story

72 Virgins
04-11-11, 00:40
Jake obchazeni BANU,vubec jsem te sesmešnovane nezdravil jen sem byl u kamose a ted ti psal až mi aspon odpovidaš na forum'..tak nevim ajke obchazeni BANU!!!

U kámoše?. Připojíš se se stejnou IP a tvrdíš žes byl u kámoše? To si fakt myslíš, že je každej imbecil jako ty? Už se ti povedlo mě nasrat.

Lulek
04-11-11, 14:20
Tak to už je fakt moc :D:D PREJ STEJNA IP a jak asi když si mi dal BAN jak bych to mohl udelat ??:D co tu napišeš teĎ ?

Lulek
04-11-11, 16:25
ji chcu se ospravedlnit ale když se tu dozvidam věci že mam BAN za to že jsem nic takoveho neudelal..!!

GoldaQ*
07-11-11, 21:49
Ale no tak, sam vis, ze to tak neni.:mrgreen:

72 Virgins
08-11-11, 03:45
Jistě že to ví, zaměstnává několik lidí už několik dní. Tady na foru má nicků už skoro jako Anonyme neustále obchází bany, prudí, provokuje, lže a spamuje soukromejma zprávama.
No je to jelito dostal tejden za prohřešek za kterej se dává i víc.
Všechno je podloženo jeho IP adresama Valve ID čkama a ještě je takovej blbec, že jde na server a chlubí se, že je Lukatu, člověk by ani nevěděl, že obchází bany, kdyby mlčel a sekal dobrotu.