PDA

Zobrazit normální verzi : kavak_CZ (sdílená IP) --> J3ZUsSs*



MattyCZ
19-08-14, 17:32
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 114600)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < kavak_CZ >
[AMXBANS] Tvuj nick: MattyCZ
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:1892773908
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:606472181
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 81.25.16.63
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 81.25.16.63
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < J3ZUsSs* >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Aim (aim_mp5_2004)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Dobry den,
dnes jsem si chtel jit zahrat jumpy a zombiky na servery od csko.cz a najednou vidim, ze zde mam permanentni ban. Otevrel jsem proto konzoli a docetl jsem se, ze mam ban za Wallhack Aimbot, Aimbot dokonce ani nevim, co to znamena... Myslim si, ze admin J3ZUsSs*, jenz me zabanoval, se asi spletl... Zabanovany nick vidim, ze je kavak_CZ, a ja se jmenuju na csku MattyCZ... Jmenuju se tak od te doby, co jsem zacal hrat csko, a to uz je delsi doba! Nikdy jsem si nick nezmenil. Nechapu tedy, proc zabanoval me a moji IP adresu. Nikdy jsem nepouzil zadny hack ani cheat, ja hraju ferove, jsem takova osoba, ktera by si vitezstvi podvodem neprivlastnila... Mrzi me to, protoze na servery od csko.cz chodim rad a bavi me. Jsou tu dobre mapy a kupa srandy pri hrani, a tak vas prosim, zda byste mi zrusili ban, ktery jsem si vyslouzil nepravem. Kdyztak vam dekuji!
S pozdravem MattyCZ

hofy
19-08-14, 22:10
Ahoj, tvoje IP je zablokovaná pro neoriginální verze hry od 12-08-2018, protože se z ní už 3x cheatovalo. Více informací a řešení: http://csko.cz/forum/showthread.php?18942