PDA

Zobrazit normální verzi : Adminské práva



Stundiso
02-11-11, 17:46
Dobrý deň. Chodím na osemročné jazykové Gymnázium.Mám 14 rokov a chcel by som vás požiadať o práva na serveroch Jailbreak, Jailbreak2, Aim, Awp. Je pravda že na Jailbreaku je dosť adminov ale občas tam niesú žiadny, a stáva sa to že sú tam nemotorné CT . Občas ale málokedy si zahrám Deathmatch, Awp, Furien. Steam mám ale krátko ale brat mi to ukázal takže sa v tom vyznám, mám tam zatial paru priatelov. Stále som hrával bez steamu ale teraz som pochopil že zo steamom je to lepšie. Môj steam: STEAM_0:1:45529481

Counter Strike hrám 5 rokov cca s prestávkami a s toho 2+ rokov na Kotelne.

Admin chcem byť preto:

1. AWP,AIM = Ak je na servery "cheater" musim chodiť po serveroch a hladať adminov s právami na určitý server a tak by som chcel poskytnúť menšiu pomoc aby sa hráči nesťažovali na cheaterov. A ešte niekedy sa mi stalo že dokedy som zavolal admina ten hráč tam už nebol.

2. Jailbreak = Na Jailbbreaku by som chcel byť adminom preto lebo ako sa stalo napríklad predvčerom bol som na Jailbreaku a 1 CT čo nemalo mikrak si prehodilo na paralizér a káždého zabíjalo a nebol tom žiadny admin, prato by som chcel poprosiť o práva aby sa takéto veci nestávali častejšie.


S amx skúsenosti zatial nemám ale rád by som sa priučil.
Na fórum som zo začiatku nechodil ale po čase som začal, občas sa zapojím do nejakých činností.


Zo začiatku to bude troška náročnejšie ale možem vás uistiť že sa to časom zlepší.


Môj skype: patrick00124
Facebook: Paťo Ješen Štunda
Pokec:patrick0012


Ďakujem za vaše názory hoci budú dobré aj zlé.

Stundi

Luccy
02-11-11, 18:00
Členem od: October 28, 2011
Counter-Strike 16.4 hodin / 16.4 hodin
Málo hodin, steam máš 4dny a hned práva.... NE

Stundiso
02-11-11, 18:01
ja som mal steam davno ale zabudol som heslo a teraz som si kupil druhe...

Stundiso
02-11-11, 18:03
Luca? Umyješ mi auto? :DD

_AnGeL_
02-11-11, 18:05
:D Stundi za mna ANO poznam ta dobre si skoro kazdy den na CS

Krispo
02-11-11, 18:08
Steam mám ale krátko ale brat mi to ukázal takže sa v tom vyznám, mám tam zatial paru priatelov. Stále som hrával bez steamu ale teraz som pochopil že zo steamom je to lepšie. Môj steam: STEAM_0:1:45529481

a potom


ja som mal steam davno ale zabudol som heslo a teraz som si kupil druhe...

tak si vyber, jestli si měl steam dlouho, nebo ne...

za mě ne

slepice
02-11-11, 18:12
Luca? Umyješ mi auto? :DD


To ti hodně pomůže aby si dostal Práva...

EDIT: Piš sem spíš něco Inteligetního.Pokud teda chceš být admin.

Luccy
02-11-11, 18:16
Stundiso nepiš blbosti nevím co tím sleduješ moji pozornost tím nezískáš a můj názor nijak neměním. To že jsi zapomněl heslo je vidět jak si moudrý.

Stundiso
02-11-11, 18:39
luca vobec som tým nechcel získať tvoju pozornosť... teraz čo som si kupil steam tak mam kratko nie? Logicky

Karl0s
02-11-11, 18:51
FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FKFK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FKFK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FKFK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FKFK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FKFK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FKFK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FKFK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FKFK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FKFK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FKFK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FKFK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FKFK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FKFK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FKFK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FKFK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FKFK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FKFK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK VDVDVDVDVDVD (ne)

Stundiso
02-11-11, 18:53
čo znamená FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK FK ????

slepice
02-11-11, 19:13
To znamená že si Spamer....

Ciper
02-11-11, 19:22
HEJ! to je nějaký trent IN? že každý se vymlouvá že měl steam dříve? ne nemelsi ho proč tu lžeš.

AnnoyingGreg
02-11-11, 19:33
ja som mal steam davno ale zabudol som heslo a teraz som si kupil druhe...

http://s7.postimage.org/j71wucgiz/stunder.jpg

Zapomeneš ted i účet na foru?


EDIT: Ciper, nahod zpátky Flanderse a drž pusu a krok. On steam měl a z JB ho dost znám.

Stundiso
02-11-11, 19:38
Greg :DD heslo mam uložene takže... :D :)

Ciper
02-11-11, 19:38
:D nemluvím jen o něm, flenderse si tam pak možná hodím :D, takovýhle typ výmluvi je nějak často v žádostech všiml sis? jestli ne tak mlc ty.

Stundiso
02-11-11, 19:39
prečo by som mal byť spamer??

AnnoyingGreg
02-11-11, 19:43
prečo by som mal byť spamer??

nevšímej si ho, asi ještě neviděl ban list.

http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=8949

Stundiso
02-11-11, 20:00
jááj aha :D

SandyMan !
05-11-11, 14:34
Uš jak sem viděl navez Theardu tak sem si říkal ,:Ježiši kryste::- a tak zní muj nazor NE

AnnoyingGreg
05-11-11, 14:36
Uš jak sem viděl navez Theardu tak sem si říkal ,:Ježiši kryste::- a tak zní muj nazor NE
Už jak sem viděl Last Post By OranGe (New Smetak), tak sem si řikal, ,:Ježiši kryste::- a tak zní muj nazor na tvojí budoucí žádost o práva NE.

Flash
05-11-11, 14:55
Uš jak sem viděl navez Theardu tak sem si říkal ,:Ježiši kryste::- a tak zní muj nazor NE

Kdyz uz nekoho chces ztrollovat, tak se ten tvuj kryplpost snaz aspon napsat spravne, protoze tohle, co poslednich par dni predvadis, je uz presprilis... pises jen samy howna a urovnove tvoje posty dosahujou nekam k vranysovi, takze sou uplne ale fakt uplne pointless a vlastne sou dobry jen k tomu abych u nich moh kliknout na cervenej palec.

Radim ti dobre, vem ten svuj sud z kteryho nam sem sypes ty howna a di s nim nekam pryc... doporucil bych ti jit do cukrarny, protoze sem si jistej, ze tak stejne jako na tebe nejsme zvedavy tady, tak na tebe nebudou zvedavy ani nikde jinde, takze kdyz se uplne vymazes, tak udelas radost vsem.

Doufam, ze si me pochopil... diky za precteni a cau.

Rosi! xP
07-11-11, 11:34
Jakože ten spam to je pravda. Jsi v pohodě hráč, ale myslím že bys admin bý neměl.

Stundiso
09-11-11, 21:52
moju?

mrkvicka
09-11-11, 22:51
ne sry

Tino
09-11-11, 23:07
ne sry

Nástupca Oryndža?

grEy
09-11-11, 23:20
OranGe (New Mrkvicak)