PDA

Zobrazit normální verzi : Steam- MAS STARE CSKO



mucinak
20-08-14, 21:27
CAUTE,
dnes jsem si koupil steam csko, a hadejte co? chci se pripojit na kotelnovej server a bac MAS STARE CSKO BEZ NA STRANKY CSKO:CZ A STAHNI SI NOVE.
lidi nevite co s tim?...

Toy
20-08-14, 22:17
Též mi to dělávalo, stačí se připojit na jinej server, než na ten, kde ti vypisuje tuhle hlášku.

Připojiš se na jinej server , vybereš si team atd. a pak se připojíš zpátky na ten server kde ti to vypsalo tuhle hlášku a mělo by ti to jít.

Nevím, možná to jde něják fixnout na stálo, já to dělal vždy takhle a pomohlo to vždy.

Klimax
21-08-14, 23:20
Mne všetko ide, ale keď sa pripojím na server píše mi dole že mám starú verziu cs 1.6 ...

zENK
22-08-14, 10:18
Dělá mi to taky, hlavně na ZM apokalypsa, taky se mi stává že se mi nenačte sid a pak nevidim ani svůj obrázek na steamu...


Mne všetko ide, ale keď sa pripojím na server píše mi dole že mám starú verziu cs 1.6 ...
To mi píše taky... snad na všech serverech.

altonex
22-08-14, 15:50
CAUTE,
dnes jsem si koupil steam csko, a hadejte co? chci se pripojit na kotelnovej server a bac MAS STARE CSKO BEZ NA STRANKY CSKO:CZ A STAHNI SI NOVE.
lidi nevite co s tim?...

Ak mas original cs-ko skus si ho cez steam aktualizovat

hofy
22-08-14, 15:54
Ak mas original cs-ko skus si ho cez steam aktualizovat
Pokud jde o Steam, tak v tom problém není, jen se nenačetlo SteamID. Mělo by stačit připojit se na jiný server a pak zase zpět, případně ještě vypnout a zapnout cs.