PDA

Zobrazit normální verzi : Lol



REDTIGER JE PAN
02-11-11, 22:55
grEy dal si asi BAN tomu nespravnemu TIGEROVI...My jsme byli u CT dva TIGERI =NMP=.:BLUE:TIGER:.Dance a ja sem umrel a odesel sem...mezitim si asi chctel dat blue tigerovi ban za blokovani pri pp coz nikdy nedelam a omilem si ho dal me...ja tam ale uz ani nebyl a zjistil jsem ze jsem dostal ban na 3 dny az ted...myslim teda ze to tak bylo nebot bluetiger je takove decko co furt blokuje...takze bych chtel aby si mi to vysvetlil popripade dal unban dik:lookaround:

grEy
02-11-11, 23:02
Chcel som ti dat zakaz, ale ty si sa odpojil, takze sa mozme dohodnut, ze mi zajtra napises, ked budeme obaja online, dohodneme sa na case, ja ti dam unban, ty zbehnes na jail a dam ti zakaz tak na tyzden. Blokoval si ty a bolo to umyselne, blue tiger mal vtedy duel a ty si bol ten, co blokoval. Na servery robis okrem tohto aj ine hluposti, takze by si sa mohol trosku skrotit. Zajtra to vyriesim, pisem cez mobil. (esteze mam qwerty klavesnicu)

AnnoyingGreg
02-11-11, 23:04
Mam takovej dojem, že jeden tiger dostal ode mě banán. Byl na 14 dní a to ještě asi neuběhlo. Takže ban obchází, nebo kolik vás celkem tigeru je?

REDTIGER JE PAN
02-11-11, 23:21
Aha ja sem ale nevedel grEy ze mi chces dat BAN vis...proste sem uz chtel jit a kdyz sem tam pak prisel tak sem to nechapal ze mam ban :D...a co se tyce kolik nas je - SILVERTIGER, BROWNTIGER, GREENTIGER, GOLDTIGER, PINKTIGER, PINKTIGRICE, PURPLE TIGER, BLACKTIGER, AQUATIGER a ja...o vic tigrech nevim...prvni sem je chtel nahlasit za kopirovani nicku a pak sem si rikal ze je to vlastne jedno a povolil sem jim to :D

tdown
03-11-11, 07:48
aha ja sem ale nevedel grey ze mi chces dat ban vis...proste sem uz chtel jit a kdyz sem tam pak prisel tak sem to nechapal ze mam ban :d...a co se tyce kolik nas je - silvertiger, browntiger, greentiger, goldtiger, pinktiger, pinktigrice, purple tiger, blacktiger, aquatiger a ja...o vic tigrech nevim...prvni sem je chtel nahlasit za kopirovani nicku a pak sem si rikal ze je to vlastne jedno a povolil sem jim to :d

wtf!

REDTIGER JE PAN
03-11-11, 14:45
coe?...

REDTIGER JE PAN
03-11-11, 14:45
Mas neco proti me rodine tigru? :huh:

UFOusek
03-11-11, 15:31
SILVERTIGER, BROWNTIGER, GREENTIGER, GOLDTIGER, PINKTIGER, PINKTIGRICE, PURPLE TIGER, BLACKTIGER, AQUATIGER

Cela 7.A

Aimb00st
03-11-11, 15:37
3.b :)

REDTIGER JE PAN
03-11-11, 17:42
wtf?!? a ohledne toho ze me chces grEy skrotit banem to na me nefunguje ale naopak me to vic rozdrazdi a davam pak hry typu Temny rytir ci chleba a maslo

UFOusek
03-11-11, 17:48
wtf?!? a ohledne toho ze me chces grEy skrotit banem to na me nefunguje ale naopak me to vic rozdrazdi a davam pak hry typu Temny rytir ci chleba a maslo

neser REDTIGERA ze sedmicky, nebo bude zlej!

REDTIGER JE PAN
03-11-11, 17:49
! presne tak uz ted cenim zuby a tesim se az mi vyprsi ten BAN :strongbench: :cool:

UFOusek
03-11-11, 17:51
! presne tak uz ted cenim zuby a tesim se az mi vyprsi ten BAN :strongbench: :cool:


no ty ses krypl :D ono to vlastne ani neni vtipny, ale co..

Dejf
03-11-11, 18:50
wtf?!? a ohledne toho ze me chces grEy skrotit banem to na me nefunguje ale naopak me to vic rozdrazdi a davam pak hry typu Temny rytir ci chleba a maslo
Ak to berieš takto to u teba by som to videl aj na perma alebo taký mesiac aby si sa ukludnil... a nie ako hovoríš ešte viac rozdráždil

REDTIGER JE PAN
03-11-11, 19:09
Lol dejfe ty zase zales se bezvyznamne snazit o prava :D todle je moje valka

Svacinar
03-11-11, 19:44
wtf?!? a ohledne toho ze me chces grEy skrotit banem to na me nefunguje ale naopak me to vic rozdrazdi a davam pak hry typu Temny rytir ci chleba a maslo

Těšim se až tě potkám na serveru, uděláš jednu tuhle cypovinu nebo nějakej jinej shit a pak budeš mít hodně času na učení, protože dostaneš ban mnohem delší. Radil bych ti aby jsi si to rozmyslel.