PDA

Zobrazit normální verzi : Přečtené vlákno



Giussepe
21-08-14, 21:36
Mám to rozbité jen já, nebo to nefunguje i vám?

Dříve po double-clicku na tento obrázek:
http://s14.postimg.org/ofo4wwe41/Bez_n_zvu.jpg
se vlákno označilo jako přečtené, nuž teď mi to nende.

edit: respektive nejde to už dýl. Odhadoval bych to tak cirka měsíc.
Zkoušel jsem jestli to není prohlížečem, ale nešlo mi to ani na iExprdel ani na chromu.

Bezdak
21-08-14, 21:52
To jsem ani nevěděl že jde :D. Každopádně mi to teď nejde.

hofy
21-08-14, 21:57
Taky jsem o tom nevěděl. :D Ale dělám to přes "Možnosti => Označit za přečtené", to funguje.

Charon35
21-08-14, 22:07
daj este nejaky tip :D

Kotel
21-08-14, 22:35
Co jsem dělal před měsícem si už nepamatuju, ale na webu přestávaj z ničeho nic fungovat některý věci, takže pořád něco opravuju.

Kyblík Hnoje
26-08-14, 18:14
Ono je tu více problémů, například s přílohami. Sice to jede, ale časem asi stejně bude muset přijít upgrade systému či přechod na nejnovější phpbb, který je již do velké míry automatizovaný... Důležitější je oprava chyb na serverech.

Kotel
26-08-14, 18:44
Tohle ale neni phpbb...
Jestli něco nefunguje, tak se musí opravit.

Kyblík Hnoje
26-08-14, 21:08
Tohle ale neni phpbb...
Právě :-) Proto si říkám, zda by někdy v budoucnu nebylo špatné zvážit přechod. Ta nejnovější (RC) verze je již velmi dobře použitelná a systém je prý již plně přepracován...

Kotel
26-08-14, 23:16
Přecházet na free forum určitě není lepší řešení. Hlavně když většinu problémů způsobuje nový php. Tohle forum používá valve, travian, EA, NASA. Pokud by se mělo změnit řešení, tak spíš na IPB forum, který má možná (opravdu jen možná) stejný možnosti jako vbulletin. Když jsem kupoval tohle fórum, tak byl vbulletin podle všeho lepší. Měl jsem možnost plně otestovat obě verze. Možnosti nastavení phpbb jsou oproti těmhle tristní. Zadarmo je to samozřejmě dobré.
Chtěl bych vědět, kdo by si dal tu práci dostat fórum do týhle podoby, předělat přihlašování na webu, vip systém a další věci (není to za 5 minut ani za 5 hodin).

Giussepe
30-08-14, 12:12
pecka, už to zas funguje. Lock