PDA

Zobrazit normální verzi : Masz Dicks | Ferda (sdílená IP) --> K1lleR_[]RiG1N4L_!!



Tura
22-08-14, 11:02
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 111872)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Masz Dicks | Ferda >
[AMXBANS] Tvuj nick: Hov4Do' :D
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:1508389531
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:933287516
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 176.12.115.203
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 176.12.115.203
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < K1lleR_[]RiG1N4L_!! >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Capture the Flag (de_dust)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.





Poznamka:






Dobry den :-) Chtel bych pozadat o unban, protoze jsem dostal ban nepravem kvuli sdilene IP adrese jineho hrace. Vim, ze to jde vyresit koupenim hry na Steamu, ale ja mam Windows 8 a Steam mi nejde nainstalovat... proto prosim o unban :-)
Dekuji za pochopeni :-)
Tura ( Hov4Do' :D )

hofy
22-08-14, 11:05
Ahoj, Steam cs na Windows 8 by mělo fungovat. Bohužel unban není možný, protože by se připojil i cheater.

Tura
22-08-14, 11:26
No ale musím si nainstalovat Steam ... ale ten na windows 8 neni :-(

hofy
22-08-14, 11:49
Zkoušel jsi to? Je tam nějaký konkrétní problém?

Podle http://www.microsoft.com/en-us/windows/compatibility/CompatCenter/ProductDetailsViewer?Type=Software&Name=Steam&ModelOrVersion=1&Vendor=Valve&Locale=&LastSearchTerm=&BreadcrumbPath=&TempOsid=Windows+8 by mělo fungovat.

Tura
22-08-14, 11:58
Zkusim to a ozvu se ... snad už to jde :-)

Tura
22-08-14, 12:02
https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=1313-QIPD-5381 tady píšou že to neni na Windows 8 :-(

hofy
22-08-14, 12:04
Vím, že to ještě oficiálně nejde, ale co jsem tak procházel fóra, tak se to lidem zprovoznit podařilo.

Tura
22-08-14, 12:17
Tak jsem to zkusil nainstalovat a nejde mi to zapnout ... :-( zkoušel jsem to vyřešit ale neúspěšně
Mohl bych se přimluvit za ten unban prosím :-) když se připojí cheater tak zase dostane ban a já s nim, ale třeba už půjde steam ... :-) prosím ... dejte tomu poslední šanci :-)

Tura
22-08-14, 19:10
Prosím :-) ten unban je jediná možnost jak si můžu zahrát :-) a ten cheater bestak už po 2 měsících ani neví co je kotelna ... jen ví že tam už má ban a třeba ho to zlepšilo a už necheatuje ... prosím tedy jestli by jste mi mohli dát ten unban :-)
a až půjde Steam na 8 tak si klidně hru koupím ... :-) vaše servery jsou totiž nejlepší ... jiné mě nebaví ... všude to mají jenom pro peníze za "VIP" a "EVIP" ... opravdu jinak nevím jak dál ... děkuji za pochopení :-)

Gregyy
24-08-14, 23:50
Steam na win8 jde úplně bez problému, win8 mám a nikdy nebyl žádný problém, jede to úplně stejně jako na win 7(XP apod.).
Pokuď máš problém, udělej screen, nebo srozumitelně popiš.
Sdílená IP je daň, za neoriginální(kradenou) verzi hry.

Tura
25-08-14, 08:03
No já mám Windows 8.1 64bit a Steam mi nejde :-( ... normálně jsem šel na jejich stránky a stáhl jsem si ho, pak jsem ho otevřel a dal nainstalovat. To bylo bez problému ... ale když jsem spustil Steam tak mi naběhli aktulizace ale Steam se nezapnul...zkoušel jsem ho nainstalovat nejméně 3x a ani jednou mi to nešlo ... pořád se mi nechce zapnout ...
Koukal jsem i na různé stránky ale zatím Steam na Windows 8 nebo 8.1 není podporován ... ale někomu to i tak jde ... bohužel mě ne
Zkoušel jsem si i změnit IP adresu ... bohužel také bez výsledku ... když jsem si jí změnil tak mi nešel internet :-(
takže já nevím jak dál ... jedinně ten unban :-)

Gregyy
25-08-14, 11:53
Máš tento problém? https://www.youtube.com/watch?v=K9tB1pH0ZEE
Zkus tohle
Ovladaci panel - Programy a sucasti - Zapnut alebo vypnut sucasti systemu Windows (v ponuke v vlavo) - odskrtni .NET Framework 3.5."
Řešení určitě je, stačí nebýt líný a hledat..
Unban není možný, protože by se připojil i cheater, to už tě bylo řečeno.

Tura
25-08-14, 13:11
Já hledám ale marně ... už jsem zkusil pár tipů ale žádný nefungoval ...
a k tomu problému ... tenhle problém mám ( jak byl na videu ) a jsi si jistý že bude fungovat odškrtnutí toho .NET Framework 3.5 ? Aby mi to něco nedělalo s pc ...

Gregyy
25-08-14, 14:23
Hodně lidí píše, že se to tím vyřešilo, záleží na tobě, jestli si chceš zahrát na serverech.
Jestli si chceš zahrát, musíš najít řešení, jedno jsem ti poslal.

Tura
25-08-14, 19:39
Jo :-) já to zkusim ... tak děkuji :-)