PDA

Zobrazit normální verzi : |*---> WiFi <---*| (sdílená IP) --> Justin Hermouth



Larger
22-08-14, 11:39
Vypis z konzole:



Larger se pripojil
Couldn't open file overviews/jail_crime.txt. Using default values for overiew mode.
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 96924)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < |*---> WiFi
[AMXBANS] Tvuj nick: Larger
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:2131287072
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1309639000
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 82.99.180.126
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 82.99.180.126
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Justin Hermouth >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Deathmatch (de_dust2)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontrolu





Poznamka:






Cau,
Chtel bych pozadat o unban, protoze je naprosto neopravnenej. Nechapu proc a vlastne kdy jsem ho dostal, kdyz vcera v 9 hodin vecer jsem si v klidu hral na jednom z vasich serveru a tim byl JailBreak. Pote jsem normalne vypl counter strike i pocitac a sel spat. Me cheatovani bylo kdysi pred peti lety kdy jsem to jen zkousel a vzhledem k tomu ze tahle ajpina je moji pritelkyne (jsem ted u ni a hraju na jejim PC), je mi to celkem sumak, ale vadi mi, ze kdyz si bude chtit zahrat ona, nebude moci. Perma ban je prisaham bohu nespravne udany a timto zadam o unban. Me jmen ve hre od posledni hry je Larger. na JailBreaku me i mozna znaji, napr. Kajus nebo tak. NECHEATUJI.

hofy
23-08-14, 20:41
Ahoj, na tvoji IP jsou dva bany za cheaty. Patrně sdílíš IP s někým, kdo vícekrát cheatoval. Připojíš se pouze s originální hrou. http://csko.cz/forum/showthread.php?18942-Sd%EDlen%E1-IP