PDA

Zobrazit normální verzi : Práva na server Kotelna-Classic



Sallen
03-11-11, 20:08
Tak na steamu hraju zhruba rok:)),na Kotelně hraju zhruba rok a půl :)),hraju jen na serveru Kotelna-Classic nikde jinde.Proto žádám o admin práva protože většinou tam není žádný admin :)) su tam každý den nejmín 2-3 hodiny :)).
Moje zkušenosti:) dělal sem asi 2 roky admina na Corps.sk :)) později sem delal na WARU:) zkušenosti mám si myslím bohaté :)) Proto žádám o práva chtěl bych aby servery byly bez cheaterů..Je mi 17 let a mám toho docela dost za sebou:))

Moje Steam ID STEAM_0:1:34152222

Kdyžtak můj steam vobi12345

Děkuji za odpověd :)

TheFinrod
03-11-11, 20:13
První příspěvěk a hned žádost o práva?

Sallen
03-11-11, 20:16
Hoj :)) jo protože sem se díval a není moc adminu na serveru kdysi bývali ale tedka to je spatny :)) a hraju tam docela dlouho takže vím jak to tam chodí :) byl bych rád za práva :)

Sallen
03-11-11, 20:18
Sallen<3Pajusku

Sallen
03-11-11, 20:30
kámo však tedka sem k tomu sedl :))

AnnoyingGreg
03-11-11, 20:33
a hraju tam docela dlouho takže vím jak to tam chodí
...

kámo však tedka sem k tomu sedl :))

Smaž se. Píšeš nesmysly.

Sallen
03-11-11, 20:35
jo a registrovanej su odedneška protože sem si řekl že zkusím ty práva :))

Freiwyk
03-11-11, 20:38
Jen tak bych se zeptal, na tom WARu jsi si práva koupil, nebo jsi je dostal?
btw; nikdo, opakuju NIKDO, nemáte právo tvrdit, že admini na serverech nejsou. Hráč bez práv nevidí, kolik adminů je ingame a na steamu všechny adminy předpokládám nikdo nemá. Navíc, změnit si nick snad není až takovej problém. Víte, kolik se denně rozdá banů? To, aspoň myslím, svědčí o nějaké aktivitě ze strany adminů, tak si prosím vymyslete něco jiného. (tohle není jenom na tebe, do žádostí to píšou všichni --> podle mě jenom proto, že ani neví, proč ty práva chcou, tímhle tu jenom dělají jakýsi ''dojem'' na ostatní)

BiA Fz
03-11-11, 20:41
Myslím že poslední dva příspěvky zarazili uchazeče do země takže je to na lock :-)

UFOusek
03-11-11, 20:42
bla bla bla, uz ani nevis, co vlastne lzes, a tak pises uplny blbosti.. Hlavni je, ze <3 Pajusku, ne a cau

vedouci venny
03-11-11, 21:16
Opravdu nedostaneš kladné body za to že napíšeš tunu smajlíků a k tomu že neumíš ani lhát.. Ne ahojw0w~

MARTiii
03-11-11, 21:29
no my s biou, dtrem, trsakem, goldagem tam vubec nejsme no to mas pravdu

t.twisted
03-11-11, 21:56
Na servru sem tě viděl tak 3x, i když i to je moc, navíc Martiii, Gdq, Bia nebo dtr sou tam pečení vaření a když ne, tak není problém admina zavolat. Navíc podle mě by měl mít admin nějaký ten skill a brain, který ty zrovna nemáš..

SandyMan !
05-11-11, 14:30
Tato žádost je jeden celý velký nesmysl ., Zároven tím chci podotknout že s tím věkem trochu lžeš ... :) tvoje žádost úbec není gramaticky srovnaná ... : .... rychle tam něco dobrýho editni aby to mělo děj ... to je jako štrudl bez jablek

UFOusek
05-11-11, 14:39
Tato žádost je jeden celý velký nesmysl ., Zároven tím chci podotknout že s tím věkem trochu lžeš ... :) tvoje žádost úbec není gramaticky srovnaná ... : .... rychle tam něco dobrýho editni aby to mělo děj ... to je jako štrudl bez jablek

ty vole chcipni, tvuj level demence hraje na jinejch mapach uz, takze pozdravuj a muzes jit