PDA

Zobrazit normální verzi : Moc serverů ?



Swagrid
23-08-14, 18:08
Zdravíčko,
podle názvu threadu vám to asi cvaklo.. jedná se o to, že serverů je na počet hráčů moc a servery vypadají asi takto;


Jail 1 - 20 lidí
Jail 2 - 15 lidí
Jail 3 - 13 lidí
Jail 4 - 10 lidí
Jail 5 - 7 lidí

Koneckonců je konec prázdnin a na servery už nechodí tolik lidí, jako na začátku, což je dost znát.
Můj návrh tedy je zrušit Jail 5, co vy na to?

E: To mě napadlo taky, uvidíme co na to porota :D

Mr.N0b0dy
23-08-14, 18:10
Zrušit i rovnou Jail 4 at se ostatní zaplní.

GyTTE
23-08-14, 18:17
Síce JB vôbec nehrám, ale súhlasím s tým návrhom, donedávna bolo niečo také podobné aj na zombie .. ZM 1-2 bol počet ludí znesiteľný, ale 3 a 4 bolo máličko.. tu je to asi tak isto.

Volume
23-08-14, 18:52
Zrušit jen JB 5. Když je na serverech 25+ lidí tak někomu se tam nemusí chtít protože je to zkrátka moc..
Lepší 3 plny a 1 poloprazdnej než 3 úplně přecpaný že se nikdo nepřipojí ani s vip. Ikdyž mě to třeba takhle vyhovuje jak to je teď :)

E/ Hlavně je konec prázdnin, tak děcka ještě jezdí za prarodiči nebo se učí na zářiové zkoušky, tak v půlce Září to bude určitě zase všechno po tý 14. hodině :)

Kotel
23-08-14, 19:15
Pokud hrac nechce jit na plny server, protoze mu to treba pc nezvlada, tak tam nepujde ani kdyz nebude jiny volny. Pujde proste na jiny portal.

Volume
23-08-14, 19:38
Nemyslel jsem slabý pc, ale že někdo třeba nemusí když je server nabouchanej až po strop. Někteří hrajou radši na serveru kde je tak do 15ti vězňů, patřím mezi ně. Nechat aspoň ty 4 JB, nebo nejlíp nic neměnit.

The Frisco
23-08-14, 19:52
Nechal bych to tak jak to je.. stejně za chvíli začne škola a vše se dá zase do pohody. Já mám taky radši server s méně lidmi. To už prostě záleží na jednotlivci jestli se napojí na plný nebo poloprázdný server, nemůžete nikomu vnucovat jednu variantu.

Tupelko
23-08-14, 20:12
Radši hraju na serverech kde je míň lidí :happy:

Nakladana Okurka
23-08-14, 23:25
Tam kde je méně lidí je vždy větší pohoda, podle mě:) Taky bych to tak nechal..

Killer Bee
24-08-14, 00:14
Méně lidí atd... právě je to že příjdeš na server kde je míň lidí a hned tam nalezou další za jednu minutu už plný server což se mi stáválo často ale jsem taky pro zrušení JB5 ani nevím proč JB5 udělali ale to je jedno.

Volume
24-08-14, 00:28
Méně lidí atd... právě je to že příjdeš na server kde je míň lidí a hned tam nalezou další za jednu minutu už plný server což se mi stáválo často ale jsem taky pro zrušení JB5 ani nevím proč JB5 udělali ale to je jedno.

Kvůli prázdninám, na začátku července byly všechny jb plný okolo tý čtvrtý odpo :)

Britny
24-08-14, 02:27
Padl tu návrh od Tupelka, že by se z 5 udělal server spíše z nových map, kde by se ty staré a ohrané odstranily. Takže bych spíše byla pro tento návrh, jak pro vymazání.

Chemo
24-08-14, 08:46
Nevyriešilo by sa to tým, že by sa dalo na servery menej slotov (napr. teraz tam je 28, mohlo by sa to upraviť na 22 - to bude presne pre 17t a 5 ct) ? Alebo tak, ako Tupelko niekde spomínal ? Načo hneď rušiť servery ?

Cip3r
24-08-14, 09:33
Stejný připad furien, 6 serveru k ničemu, proto mě to uplně přestalo bavit přijde hrač který si to tam dáva a nakonec z full serveru skončí na 10 hračích, protože utečou jinam, dřív to tak nebylo a bylo to lepší...

DarwiN
24-08-14, 10:07
Stejný připad furien, 6 serveru k ničemu, proto mě to uplně přestalo bavit přijde hrač který si to tam dáva a nakonec z full serveru skončí na 10 hračích, protože utečou jinam, dřív to tak nebylo a bylo to lepší...
Toto iste som chcel som napísať . Uplne by stačili 4 serveri . Lebo cez školsky rok to bude asi tak že na každom serveri po 10 hráčov a to bude a je o ničom .

Giussepe
24-08-14, 11:02
hh, a když jsem navrhoval já už asi před půl rokem, že JB servery mají moc slotů, žě bych udělal méně slotů a víc serverů, tak jsem byl půlkou JB AT pohaněn. Přitom dle mého názoru to je mnohem lepší. Kola netrvají třičtvrtě hodiny, 20 lidí se nemusí půl hodiny koukat jak zbylí čtyři vězni hrají olympiádu, při menším počtu mohou být zaplé mikráky, atd...

Kotel
24-08-14, 11:05
Je 11 hodin a je online 83 lidí ze 140. Na jB 5 můžu snížit sloty, ale rušit server je nesmysl.

muzikant
24-08-14, 11:09
Já mám zas rád plný servery, takže doufám že se nesníží sloty.

halelujah
24-08-14, 13:45
Na zm to bolo to iste 1 bola väčšinou plna ale vecer ani jeden server ,mohol by sa nejam upravit mod na 4 a 5 co by prilakalo hracov a tym co by sa páčil stary by boli na 123. Podobne by sa mohol poriesit aj furien.

Volume
26-08-14, 15:17
27 24 24 25 18 Stav JB teď, takže kdyby se náhodou odebral tak by se za chvilku musel hodit zpět.

Swagrid
26-08-14, 16:04
Koukám, že přes všední den je na serveru víc lidí, než o víkendech :D
Když jsem zakládal tento thread, byl jsem PRO, aby těch serverů bylo méně a byly více zaplněné, ale Giussepeho názor vůbec není na škodu a dává smysl víc, než ten můj návrh :D

Tensa Zangetsu
30-08-14, 15:56
Padl tu návrh od Tupelka, že by se z 5 udělal server spíše z nových map, kde by se ty staré a ohrané odstranily. Takže bych spíše byla pro tento návrh, jak pro vymazání.
Like

Cdelkove to zalezi na situaci. 5. server by mohl byb yt i uzitecny.
Taky radsi hraji na serverech, kde je vice lidi.

Indian0
04-09-14, 22:18
Nerušil by som server JB 5 ale robil by som na ňom "pokusy" ako to čo písala Britny tie sloty alebo by som spustil Only steam jb 5. Zo začiatku by to mohlo fungovat- menej detí, a potom ak by si decká kúpili csko na steame tak ak sa dá, tak jb od počtu odohraných hodín na steame...
Tak by sa urobil jb server kde je to trošku menej "decké"...

Cream.
05-09-14, 07:36
Nerušil by som server JB 5 ale robil by som na ňom "pokusy" ako to čo písala Britny tie sloty alebo by som spustil Only steam jb 5. Zo začiatku by to mohlo fungovat- menej detí, a potom ak by si decká kúpili csko na steame tak ak sa dá, tak jb od počtu odohraných hodín na steame...
Tak by sa urobil jb server kde je to trošku menej "decké"...
steam jb sa tu už riešil a ak mi povieš jak chceš spraviť jb podla počtu odohratých hodín tak ťa budem uznávať.

Tensa Zangetsu
05-09-14, 12:27
Muj bratr, kdyzhral CS:GO, tak tam nasel i JB servery, ktere byly urceny specialne jen pro decka.

Indian0
07-09-14, 21:53
steam jb sa tu už riešil a ak mi povieš jak chceš spraviť jb podla počtu odohratých hodín tak ťa budem uznávať.
Ak sa dá...

Cream.
07-09-14, 23:47
Ak sa dá...
Tak todle je ťažký prípad.

S0b0ta
24-09-14, 00:48
Nechat tak jak to je :) myslim si ze takhle ma kazdy pravo zahrat si bud na plnem nebo z poloviny zaplnenem serveru :) tak jak to ma rad on sam :D :)

Mr.ADIO
26-09-14, 21:42
Nechat tak jak to je :) myslim si ze takhle ma kazdy pravo zahrat si bud na plnem nebo z poloviny zaplnenem serveru :) tak jak to ma rad on sam :D :)

Přesně tohle si myslím i já. Nechat to tak jak je. S tím, že JB5 bude ten "testovací" --> nové mapy, mody, atd.. :)