PDA

Zobrazit normální verzi : Problém se steamem



Johny Pampeliska
04-11-11, 12:10
Kluci už jsem z toho hotovej, zkusil jsem snad všechno vypnout při hře, odinstalovat tunu věcí , přeinstalovat , ale pořád mi to blbne .....
Vždycky jsem hrál na ns csku od Kotla a maximálně super , a od tý doby co jsem přešel a nainstaloval steama , mi to sice ukazuje ping málo , ALE seká se mi to, když mířim na palici, byť i na camplýho člověka, tak ho trefim až na 7 ránu třebas,...nemáte s tim někdo podobnou zkušenost ? Nějaký nastavení nebo něco ? :wacko:

BiA Fz
04-11-11, 12:17
Mám podobnou zkušenost v tom, že když du třeba na nějakej shitserver hrát mix nebo podobně, tak vystřílím 7 nábojů z deaglu a ne jen že mu tam nepadnou tři hlavy co mu trefím, ale ani za ním ve zdi nejsou díry po střelách, takže si fakt připadam, že mi ládujou slepý.

t.twisted
04-11-11, 14:13
Zkus si pohrát s nastavením rate. viz -> http://www.playzone.cz/forum/counter-strike-16/rozbor-nastaveni-rate-by-tom

MARTiii
04-11-11, 16:35
vyzkousej oskaruv cfg. sem s nim 100% spokojeny

kashpi
04-11-11, 21:18
Mám podobnou zkušenost v tom, že když du třeba na nějakej shitserver hrát mix nebo podobně, tak vystřílím 7 nábojů z deaglu a ne jen že mu tam nepadnou tři hlavy co mu trefím, ale ani za ním ve zdi nejsou díry po střelách, takže si fakt připadam, že mi ládujou slepý.
Tento problém jsem měl teď na playzone :D asi mají taky shit servery :D

Giussepe
04-11-11, 21:30
Něco podobného jsem taky zažil, ale nastavil jsem raty a bylo to OK.

danaca
04-11-11, 21:31
na pz netrafis s awpckom do brucha nie dglom do hlavy

Johny Pampeliska
07-11-11, 01:47
Kluci tak se s tim pořád peru a je to šílený , zkoušel jsem od T.twisted to nastavení, hrál jsem si s tim snad 2 hodiny a nic....
Jinak s těma hitboxama to vim, z ninejch serverů.....

Martiii : jakej config od oscara ?

Tino
20-11-11, 00:01
http://www.gamingcfg.com/cfg/oskar

len si radšej aj zalohuj svoj.

Fearless
20-11-11, 00:19
A aké máš FPS?

Johny Pampeliska
20-11-11, 00:22
stálejch 60 ... ale říkám , je to hrůza na tom steamu....koupil jsem novou myš, přeinstaloval celej pc, hral si s cfg a už nevim prostě. NS csko od Kotla funguje na výbornou, ale steamu se nechce no.heh

wravec.style
20-11-11, 01:47
stálejch 60 ... ale říkám , je to hrůza na tom steamu....koupil jsem novou myš, přeinstaloval celej pc, hral si s cfg a už nevim prostě. NS csko od Kotla funguje na výbornou, ale steamu se nechce no.heh
Tak si skus nastavit 100 FPS

Fearless
20-11-11, 08:52
Skús to čo hovorí mravec.

UFOusek
20-11-11, 09:43
Kluci tak se s tim pořád peru a je to šílený , zkoušel jsem od T.twisted to nastavení, hrál jsem si s tim snad 2 hodiny a nic....
Jinak s těma hitboxama to vim, z ninejch serverů.....

Martiii : jakej config od oscara ?

60fps? jestli mas kartu od nvidie, tak klikni rmb na plochu, "Ovladaci panel NVIDIA", nalevo mas 3D nastaveni, tak jebni na tu druhou moznost, "Spravovat 3D nastaveni". Vyleze ti tabulka s 2 zalozkama, jebni na druhou "Nastaveni programu", vyber z nabidky hl.exe a jestli ho tam nemas, tak ho pridej. Najdi si "Vertikalni synchronizace" a vypni to, ULOZ TO a ve hre si nastav max fps na 101.

Napis sem svoji sestavu, bez na speedtest.net a hod sem screen, jak si dopadl. Laguje ti i kamera, chuze nebo tak?

shrkn
21-11-11, 16:07
Kluci tak se s tim pořád peru a je to šílený , zkoušel jsem od T.twisted to nastavení, hrál jsem si s tim snad 2 hodiny a nic....
Jinak s těma hitboxama to vim, z ninejch serverů.....

Martiii : jakej config od oscara ?


Todle se stává hodně lidem, většinou sou to raty. Mě to taky dělalo.. přetáhní si config z NSka do steamu. A když to snaž se zvýšit fps. Koupením nové myši nic nevyřešíš.A seká se ti třeba i Death Camera ? Config si stáhneš kdekoliv. Například http://www.gamerconfigs.com/ je výborná stránka,ale zálohuj si pro jistotu i svůj.

Tino
23-11-11, 14:38
Mam ten istý problem, a to dokonca ak mam aj 60 fps ... :D
Včera mi začali lagovať ale nehorázne zvuky,skoro som prišiel o sluch...