PDA

Zobrazit normální verzi : DM



Jarny ^|
24-08-14, 10:25
Čaute,neprišiel som s nápadom ale s návrhom ,za ktorý by bolo PRO viac Kotelny(si myslím),dnes ráno sem si len tak zašiel na DM ráno a zapol som si ESP,po 10 minutach uplne nahodneho spectovania som natrafil na troch Whčkarov :-) Boli tam priebežne max 5 minút,nestihol by som ani demo (ALE CHCEL SOM ! :mad: )
Každý den som na forku a čítam rozne príspevky,sťažnosti atď. ,mám pocit iba ja alebo aj vy že DeadMatch je favourite server pre Cheaterov ?
Mám na Vás adminov prosbu,síce na DM niesom moc často ,ale zo šťažností čo čítam,by ste mohli posilniť DM,aby tam boli častejšie admini ,som jediný kto si to myslí ? Jarny ^| :thanks:

Grakon2702
24-08-14, 10:51
Nábor je momentálně uzavřen.

Zoyer
24-08-14, 11:24
kdyby ste pouzivali !, tak tam admin prijde. na dm hlaseni se chodi furt. mel jsi tam 3 chetery, ale hlaseni slo jen jedno z DM za dnesek a to ani ne od tebe a na to hlaseni admin prisel

DelteN
24-08-14, 14:30
kdyby ste pouzivali !, tak tam admin prijde. na dm hlaseni se chodi furt. mel jsi tam 3 chetery, ale hlaseni slo jen jedno z DM za dnesek a to ani ne od tebe a na to hlaseni admin prisel

Oni vedia len buzerovať že admin nepríde.. Ale že by ho nahlásily to nie..

Killer Bee
24-08-14, 15:00
Mno ... není náhodou na DM HLTV ? o.O jestli je tak není problém stáhnout mapu kterou si hrál a hodit jí sem s nickem hráče a čas tak nevím na co si tady stěžovat ... + až budeš žádát o Admina (jestli budeš) tak už budeš mít nějake cheatery nahlášene atd. takže i pro tebe +

Zoyer - mno trochu mimo DM ale když jsem byl na JB tak jsem psal furt ! atd. že u CT (4 CT) byli samí děti co ani simonovat nevěděli ani brát ho jen simonovali a dáváli FK a po 5 či kolika minutach ani jeden admin akorát Grakon myslím ... (jsem mu napsal na steamu) přišel ale už se měnila mapa takže FAIL .... ale aspoň přišel a přez ! někdy nemá ani smysl psát -_-

E:Psál jsem (jestli budeš) zkus číst pozornějí. :)
E2:Tak si stáhní HLTV té mapy kdy byl cheater vyčasuj časy dej sem HLTV + časy, jméno (nick) hráče + údáje VID nebo SID atd.... prostě jako hlášení na fórko a hotovo :D
E3:Hele názor atd. může projevit/napsat každý takže ... a pak admini nejsou online 24h/denně ale přez ten ! to je pravda jen ve výjmečních přípádech příjdou do dvou minut ale i tak cheater pak vypadne ze serveru proto jsem ti psal aby ses naučil natáčet dema či HLTV používát abys jakože Kotelně "pomohl" a jestli se ti něco tady nelíbí nikdu tě tu nenutí být. Peace

Jarny ^|
25-08-14, 14:40
Kde je napisane ,že chcem byť admin ? :-D :-D čitaj pozornejšie :-)
Mate plno adminov ,ale cheaterov tam je viac ako normalnych hračov :-)

Aha,včera večer na Mega Pube bol cheater , a admin prišiel po 15tom napsani cez "!" ,taže asi tak :-)

Killer Be
po 1. neviem kto sa ťa čo pytal
po 2. neviem načo mi tu vypisuješ tieto ****** ,keď ja riešim niečo uplne ine ! čital si si vôbec poriadne čo som napisal ?
POPROSIL SOM ABY NA DM CHODILO VIAC ADMINOV , A NIE ŽE ČO TU NIEKTORY ODPOVEDALI NA MOJ DOTAZ ZE : Nabor uzavren,uplne mimo temy..Druhy zacne riesit HLTV,a čo ja som admin či čo ? To su vaše servery a to pišem pre vaše dobro,aby tu stale chodili hrači aby tento server neupadol ..Killer Be..ps..Vtierka Castle,,bye