PDA

Zobrazit normální verzi : AFK Simon



Nixvan
24-08-14, 12:14
Ahoj, párkrát se na jailu stane, že simon je zrovna afk a tím pádem nejsou příkazy, nešlo by tam dát např něco jako /votekill pro CT? Muselo by se shodnout tak půlka CT teamu bylo by např /votekill Chcete zabít simona? ANO/NE Když by bylo 6 CT tak aspon 4 aby se shodli, Jste pro?

Tupelko
24-08-14, 12:15
S tím vote by se to hodně zneužívalo podle mě.

Zoyer
24-08-14, 12:21
všechny /vote se budou zneužívat, protože tu hrají samí dementi

Volume
24-08-14, 14:05
Co třeba pro simona dát afk time 30sekund, pak by ho server zabil/přesunul ?

E/ ÚŽASNÝ NÁPAD Shiawuo, napsal jsi přesně to co já !! Líp bych to neřekl !! ;)

Koprakek
24-08-14, 14:19
Přesně… udělat to jako na dust2 only… pokud se hráč nepohne s bombou nějakou dobu tak bombu dostane jiný hráč… Jen se simonem :D

SGP_
24-08-14, 14:47
Pokud se simon nepohne 30 sekund tak dostane simona někdo jinej a daného hráče to zabije.

A to by bylo jenom na začátku, nebo kdyby ten simon byl aktivní a normálně simonoval, dal atrakci při které se 30 sekund nebude hýbat, aby ho to taky nekoplo.

Tensa Zangetsu
30-08-14, 15:52
30 sekund je podle me moc, zvedl bych to na 45.

Nihilia
02-09-14, 07:21
Tensa - 30 sekund je podle tebe moc a zvedl bych bys to na 45? :-D

Jinak těch 30 sekund by bylo naprosto adekvátních. Pokud jsi ingame, tak je dost i 15 sekund.

Mr.ADIO
02-09-14, 11:09
Dal bych to na těch 15-30 sekund. Jestliže se simon nepohne (bude AFK), tak ho to nepřehodí do spektu / k T či nevyhodí, ale dá mu to pouze kill.

hofy
02-09-14, 11:36
Osobně bych dal přesun po 30 vteřinách. Pokud někdo chce, aby podle něho hrál celý server, tak by si na to měl vyhradit čas nebo se prostě přesunout, když musí odejít na delší dobu. Kill neřeší jádro věci, potom zbytečně chybí CT pro uhlídání daného poměru vězňů, samozřejmě neberu v potaz ''CT skill''.

Pat_
02-09-14, 12:41
30 sekund je podle me moc, zvedl bych to na 45.
45 sekund je veľa. Niektorý "menej" rozumnejší, keď vidia, že je Simon AFK tak otvoria cely aby ho zabili. A potom už je po kole. Úplne by stačilo 15-20 Sekund.. A potom presun.

Tensa Zangetsu
02-09-14, 19:05
Presun je zbytecny, nejdrive by to melo dat jedno kolo kill a az to dalsi kolo presun, protoze si treba nekdo odbehne pro jidlo, vrati se a je presunuty.

qvsaa.
02-09-14, 19:23
Padol tu super nápad, dal by som to na 30sekund, +padlo tu niečo o otvárani cieľ, ak by sa pridalo toto, tak by CTčka nemali dôvod to otvárať, jednoducho by počkali 30sekund.

Swagrid
02-09-14, 22:46
Za 30 sekund se stihne rozmístit elitní CT team, nikoliv tým plnej Ferdů, Kubelasů a tak dále :D

mrkvicka
02-09-14, 22:56
Vote kill nastaviť na spešlov ktorý to odhlasujú.Vybavené

Zoyer
02-09-14, 23:02
Vote kill nastaviť na spešlov ktorý to odhlasujú.Vybavené

kdyz uz tam bude spesl, tak mu da rovnou presun ne ? :D

Swagrid
02-09-14, 23:05
kdyz uz tam bude spesl, tak mu da rovnou presun ne ? :D

navíc když jsem byl spešl, nakliknul jsem si afkera, přesunul, rychle zmáčkl čudl na přesunutí zpátky k CT a přesunul ho.. věc trvala cca vteřinku :D, takže se to dá..
Neplatí teda, pokud je špatnej poměr vězňů a dozorců. V tomhle případě jsem raději přikázal, ať CTčka otevřou cely a nechaj nás zabít simona :D

mrkvicka
02-09-14, 23:41
kdyz uz tam bude spesl, tak mu da rovnou presun ne ? :D

Nevedel som že spešl má taku právomoc a ked má tak nechápem prečo sa tu toto rieši :O

Volume
03-09-14, 00:58
Nevedel som že spešl má taku právomoc a ked má tak nechápem prečo sa tu toto rieši :O

Lebo nie vždy je na serveri

mrkvicka
03-09-14, 06:16
Lebo nie vždy je na serveri

Tak treba spraviť nábor a bude.hihi

Indian0
03-09-14, 10:07
Vote kill nastaviť na spešlov ktorý to odhlasujú.Vybavené
A naco ako? Ved mu rovno daju presun. Ja by som dal skor ak by sa dalo adminom schopnosť pridavat simona ctckom. Pretože niektoré Ctcka maju simona u riti a ked su sajmoni tak daju mota a z 6 ctciek si celu mapu odsimonuje len jedno.

Bastien
03-09-14, 16:35
co přidat věc že když simon musí někam jít(wc atd.) tak klinke na předání simina a předá to jinému hrčí

ZeMi7
04-09-14, 07:34
Vote kill nastaviť na spešlov ktorý to odhlasujú.Vybavené

Blbost...určitě vždycky bude na serveru spešl co?

Ještě k tomu spešl ho teď rovnou přesune a je konec. Takže tak

Mr.ADIO
04-09-14, 12:48
co přidat věc že když simon musí někam jít(wc atd.) tak klinke na předání simina a předá to jinému hrčí

Toho se podle mě bude zneužívat.

Nixvan
04-09-14, 14:35
Toho se podle mě bude zneužívat.


Co by se zneužívalo? Napíšeš např /afk potom to vymění simona někomu jinému a pohodička.. Když simona nechce je to jeho vina a je to debil, tak ho ct jednoduše zabije..

Swagrid
04-09-14, 15:50
Myslím, že neni problem naprogramovat to, ale už vidim jak nějakej Killerzabijak nebude chtít simona, tak napíše danej příkaz a je z toho venku, takže by to chtělo řešení. Co takhle ten příkaz nějak omezit tipu 1 za mapu na hráče. Šlo by to?

ZeMi7
04-09-14, 15:58
Ach jo... funguje to tu tak 3 roky... nikdy s tím nebyl problém...

Počkat Kotel má moc práce? Tak mu nějakou ještě vymyslíme ne?



Jediný rozumný návrh bylo nastavit 30sek AFK dobu.

Indian0
04-09-14, 22:29
Po najnovšom sa CTcka zabíjajú hned na začiatku kola keď majú byť simonom a ich to hneď oživí a samozrejme simona dostane hráč 2 v poradí...

Mr.ADIO
04-09-14, 23:10
Ach jo... funguje to tu tak 3 roky... nikdy s tím nebyl problém...

Počkat Kotel má moc práce? Tak mu nějakou ještě vymyslíme ne?



Jediný rozumný návrh bylo nastavit 30sek AFK dobu.

Naprosto s tím souhlasím... Nějaké výmysly jako předání simona atd... Co bude potom ? Povolen příkaz na myš ? Lidi, nechte to tak jak je.

Nakladana Okurka
06-09-14, 22:50
Zneuzivalo by se to tak, ze nemalo lidi se chce dostat k CT, ale nechce Simona, i když je to jeho povinnost,... Zkratka by přišel typek, "nechtelo" by se mu simonovat, tak udělám, ze sem afk...
Co by se zneužívalo? Napíšeš např /afk potom to vymění simona někomu jinému a pohodička.. Když simona nechce je to jeho vina a je to debil, tak ho ct jednoduše zabije..
Jak říkají ostatni, nejlepší je ten afk time 30 sekund;)

Charon35
06-09-14, 23:15
Zneuzivalo by se to tak, ze nemalo lidi se chce dostat k CT, ale nechce Simona, i když je to jeho povinnost,... Zkratka by přišel typek, "nechtelo" by se mu simonovat, tak udělám, ze sem afk...
Jak říkají ostatni, nejlepší je ten afk time 30 sekund;)

Všetky varianty, ktoré ste tu napísali, sa dajú zneužiť. Tomu sa nevyhneš, blbci sú najviac vynaliezavý druh homo stupidus.

Takže spraviť kompromis. 30 afk, zabije ho to, simon sa tak posune ďalej. ALE s tým, že toho AFK hráča to hneď znovu automaticky pridelí do /simon na koniec fronty, aby sa potom nevyhováral, že bol afk, tak si to nemohol napísať. Ak bude "afk" 2-3 kolá po sebe, tak presun. Nie hneď presun len preto, že išiel na WC.

BTW prečo každého hráča u CT nenahodí automaticky do zoznamu /simon? Vypíše mu koľký je v poradí a tak sa nikto nemôže sťažovať "berte si simona, ja som bol už 5 krát po sebe"... hmmm?

Volume
06-09-14, 23:25
Všetky varianty, ktoré ste tu napísali, sa dajú zneužiť. Tomu sa nevyhneš, blbci sú najviac vynaliezavý druh homo stupidus.

Takže spraviť kompromis. 30 afk, zabije ho to, simon sa tak posune ďalej. ALE s tým, že toho AFK hráča to hneď znovu automaticky pridelí do /simon na koniec fronty, aby sa potom nevyhováral, že bol afk, tak si to nemohol napísať. Ak bude "afk" 2-3 kolá po sebe, tak presun. Nie hneď presun len preto, že išiel na WC.

BTW prečo každého hráča u CT nenahodí automaticky do zoznamu /simon? Vypíše mu koľký je v poradí a tak sa nikto nemôže sťažovať "berte si simona, ja som bol už 5 krát po sebe"... hmmm?

Po připojení k ct tě to automaticky zařadí do fronty, bohužel jen jednou.

Grakon2702
07-09-14, 08:14
Taky dost mě štve, když je vzpoura a zůstane poslední CT, které má naspěch, protože se to kolem něj hemží T. On prostě nemá ten čas si napsat /simon. Mohlo by se to u posledního CT zařadit automaticky. To, co navrhoval charon, je nejlepí řešení. Taky by se mohlo upravit /presun menu. Jednou se mi stalo, kdy byl jeden z těch lepších simonů afk. Měl jsem v plánu ho přesunout k T a rychle zpět k CT. V momentě, kdy jsem ho ale přesunul k T, se přesouvací menu posunulo, já nestihnul správně zareagovat, protože jsem to nečekal a k CT jsem přesunul úplně někoho jiného, který byl navíc naživu -_-.