PDA

Zobrazit normální verzi : Prosim o unban :(



grandom
04-11-11, 15:36
Ahoj.

[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas 28 tydnu , 6 dnu , 18 hodin , 2 minut a 45 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu : ' Wallhack '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 0 ) : <*-**[G]rando[M]**-*>
[AMXBANS] Tvuj nick : <*-**[G]rando[M]**-*>
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : VALVE_0 : 0 : 1635987954
[AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 1635987954
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 , 0 ) : 62.240.164.142
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 62.240.164.142
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : dtrrr
[AMXBANS] Server : Kotelna - Classic | csko.cz ( de_dust2 )
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi a klavesami ctrl+c ho zkopirujte a pak s ctrl+v vlozte na forum
Prosim o unban a chci se omluvit.Ano měl sem Wallhack,ale už ho nemam a když sem ho použil tak sem ho použil jen protože sem ho chtěl skusit a byly asi 4hodiny ráno a na serveru byly 2hráči,tak sem to chtěl skusit.Nevěděl jsem že 1 z nich je admin.A poučil jsem se Wh jsem smazal,stejně to kazí hru jak ostatním hráčum tak i mě.Použil jsem ho 1 a to na kotelně jen na zkoušku a už sem prošel 1týden mího banu.Jen vám chci říct a poprosit o unban už týden sem nehrál a to musim ještě 28 tydnu , 6 dnu , 18 hodin.Je to ňák půl roku a půl roku je docela dlouhá doba.
Prosím.Děkuju za přečtení a za pochopení.
Přeju hezký den. :)

kashpi
04-11-11, 16:32
Tady je čekací doba na vypršení banu 30 týdnů :) ještě ti zbývá 29:)

Jinak pokud jsi chtěl cheaty zkusit, tak si měl proti botům a ne tady, aspoň vidíš, že na serverech jsou admini pořád, i brzo ráno :)

edit: A pokud dobře vidím, tak bylo 2:31, to má do 4 ještě daleko

ZEUS
04-11-11, 16:33
Ahoj,
bohužel, to sis měl rozmyslet dřív, než si to zapnul.
Napíšu ti přesně, jako jsme to napsal Tvému kolegovi, kterej má stejnej problem.

Hodně štěstí při hledání nového portalu.