PDA

Zobrazit normální verzi : Apokalypsa - blok



Killer Bee
25-08-14, 20:08
Takže určitě ne jenom mě sere že když jste Hunter a chcete někam skočit a podobně tak Vás nějaký kkt s prominutím blokne před vámá -_- nepo když jste CT tak vás blokne ZM se silkem a už žádná šancé utéct takže bych poprosil aby se udělalo jako na ZM procházení jak CT --> ZM tak i ZM -----> CT aby se neblokovalo vůbec a + tak by se vyřešili i textury (bugování textur)

Romisak
25-08-14, 21:12
Je to pravda no. A najviac zboznujem, ked dam silko a nejaký tupec sa mi naschval postaví do cesty.Určite pridať.

Cip3r
25-08-14, 21:52
Já si myslim že to takhle je uplně nejlip..

Killer Bee
25-08-14, 22:01
Romisak nebo tenhle přípád taky nebo to samé i s Inf granátem hodím a nejaký kkt mi vletí do něj a 45 bodu v hají -_-

Itako
25-08-14, 22:29
Práve o tom je apokalypsa ;-) na začiatku tohoto topicu je napísané, že cez zm sa nedá prechádzať, lebo by to bolo podobné ako na zm 1 a 2

Romisak
26-08-14, 12:18
Aspoň ten inf nastaviť "nezastavitelným".

Killer Bee
26-08-14, 21:17
Jn nebo ten inf přeci jenom stojí 45 a když nějaký kkt ti do něj vletí a odrází ho tak to máš v píč* -_-

Grakon2702
26-08-14, 21:38
Naučte se neházet inf na jiné zombie a bude to v klidu. Bych spíš ještě povolil blok u CT... Ale to by tady lidi nepřežili. Akorát si tu hru chcete zlehčovat.

FreeShotCZ
26-08-14, 21:42
:DD:D: bože vy máte nápady :)

Killer Bee
26-08-14, 22:28
Grakon to je ale prdel hodíš Inf a vletí až bude Inf letět nějaký šašek ... sry jestli umíš házet Točený Infekčák tak to mě musíš naučit :D a + chceme zlehčovat ... ani bych neřekl ... a + tak co bys tam teda chtěl někdy měnít ? .... když to teda nechceš ulehčovat atd. aspoň ty bloky atd. procházení by se mohlo přídat a jestli ne pro hráče tak aspoň pro ZM granaty ... určo by to hráči uvítáli

Grakon2702
26-08-14, 22:31
Nikdy se mi nestalo, že bych to hodil a blokla mi to zombie a řekl bych, že to prdel je :D.

GyTTE
26-08-14, 22:58
Mno, mne sa to už stalo x krát, ale s bodmi problém neni, tie boli a budú..

Killer Bee
27-08-14, 05:10
prdel pro toho kdo do toho vletěl nebo blokl to věřím :'D ale pro toho kdo to hodil ani ne :D

halelujah
27-08-14, 09:01
Kvôli takymto kid-friendly zmenach je prec hard fun apo , nechcete na granat este aj navadzanie?Ak by bol noblok tak by sa mohli narhnúť 5zm naraz a clovek nemá šancu.

Romisak
27-08-14, 14:50
Kvôli takymto kid-friendly zmenach je prec hard fun apo , nechcete na granat este aj navadzanie?Ak by bol noblok tak by sa mohli narhnúť 5zm naraz a clovek nemá šancu.

Nové slovíčka si sa naučil (y) Ale nepridavajte Nič lebo potom zas všetky ovečky budú plakať na serveri.

Killer Bee
27-08-14, 18:29
Tak twl jeden píše abychom neulechčovali CT teď zase to pro CT pak bude nemožné tak se už rozhodněte ... aspoň na zkoušku twl udělat ne hnedka napíšete NE a máte v píč* -_- už to ale sakra štve ... jak vím tak Halelujo tak na Apokalypse jsem tě moc spíše vůbec neviděl hrát ... nebo hraješ když zrovná já nehrají ale to je jedno ... vše vyřešíte slovem NE jen kvuli tomu že to nechcete ulehčovat ZM a pak nadávate že některý změny moc lehký pro CT ... jako s tím granátem to je na nervy když vám ho bloknou 2x za kolo -_- ... a to určitě bude souhlasit každý že to hodně nasere ...

Dávál jsem několik návrhu na omezení granátu atd. = Pak by to CT měli moc lehký
Dávám sem malý návrh na no blok nebo aspoň nezastavitelný granát - a už je to pro CT nereálný tak twl. sry ale má se vyvíjet furt Apokalypsa ne že se na ní už nic dělat nebude jako FINISH hotovo Apokalypsa done ... jestli to bude takhle dál tak to přestane lidi bavit atd.

+ další návrh k CT přidat do EXP vylepšení že při střílení to s tou Gunou nebude tolik cukat (recoil) nebo jak se tomu nadává už nepamatují ... pak ještě přidat zbraň Glock a když se vylepší tak DMG +400 nebo nevím teď už ... podle Kotla by to už bylo ... pak nevím nebo nečetl jsem asi proč mi mizela vždy Sekundární zbraň v novém kole či byl nějaký update a nevšiml si ho a toť asi vše :)

Grakon2702
27-08-14, 18:37
Spíše bych přidal recoil i u zbraní za body.

Killer Bee
27-08-14, 19:47
Za body ? ... to je trochu blbost o.O za EXP jsi myslel ne a + už jsem psal aby byl ale mohlo by se udělat že bys rozklikl vylepšení zbraní a tam vybral zbraň kde bys vylepšoval Recoil z 1/30 na 30/30 1 lvl by stál 100 a vylepšování by se zvětšovalo o 400 takže z 2 lvl na 3 by to stálo 500 pak 900 atd. stejně pak hráči už nemají kam dávát EXP když už mají vše na max. + zbraně vylepšené :)

Kotel
27-08-14, 19:56
Další vylepšení jsou v plánu, ale teď mám jiné plány.

Grakon2702
27-08-14, 20:01
Ne myslel jsem zbraně, které si kupuješ za body. Že by se u nich přidal recoil.

Killer Bee
27-08-14, 21:14
Jo takhle třeba M4 už s max. recoilem a stojí třeba 60 bodů nějak podobně jsi to myslel ? :D

Kotel - ok :)

Grakon2702
27-08-14, 21:24
Zbraně, které si kupuješ za body, jako thunderbolt nebo minigun omdfg. Tohle jsem myslel. Na tyhlety zbraně by se měl přida recoil.

Killer Bee
27-08-14, 22:07
No twl nemohl napsat rovnou :D ale museli by se teda pak zdražit když už by na nich byl recoil ...

Grakon2702
27-08-14, 22:20
Víš vůbec, co je to recoil?

Michaela123
28-08-14, 02:12
Za mě určitě Proti .
Když to má být Apokalypsa tak se smiř stim že to takhle bude navíc kdyby CT procházely skrz Zm tak by byla mnohem menší šance že CT umře od toho tě můžou zombie blocknout ve skupince aby jsi jim neutekl a nebo chod jako Rambo na otevřeném prostoru kde tě zombie těžkou blocknou :)

A stim Silkem se mi to občas taky stává ale když máš za CT plasma gun tak si nasyslíš body hned.

Killer Bee
28-08-14, 06:14
Ano těžko bloknout jednou seknou a zastaví tě a seš v píč* nebo brouk po smrti vyleti kousne tě a zastaví což mě sere když jsi poslední a nějaký šašek má toho brouka ale stěžovat si nebudu protože ho taky používám.

body hned:Mno s plasma gunem ... ale taky když vyplýtváš a budeš mít kolem 20 bodu ... ale i tak body nejsou problema není moc těžké je získat :D

menší šance že CT umře .... hele když máš kolem 120 HP a máš max. drápy + hunter :D tak zabiješ na jednu ránu pravým pokud vím a ještě když do hlavy tak kolem 500 HP či kolik a + natrénuješ reakci na Sek za ZM

slender
28-08-14, 09:52
Killer Bee já myslím že zrovna ty a tobě podobní budou mít skore vždy dobré a není tudíž potřeba nic měnit...
ZM se blokovat musí (to by pak v nějaké rouře dopadlo... Vidím 10 ZM v sobě jak buší do hráče...)
Když hážu granát. stoupnu si tak abych měl před sebou volno. NENÍ to zas tak velký problém...
Je pravda že kdyby někdo koupil "šilko" tak by mohl procházet skrz ZM.
Grakon - CT se blokovat skutečně nemůžou. Lidi sou zlí - úplně vidím nějaké hráče jak stojí na okraji kempu a blokují ostatní... A navíc přeci jenom jsou některé kempy malé...
Další vylepšení by bodla...
Takže závěrem, Killer Nic nevymejšlej teď je to "téměř" dokonalé...

Grakon2702
28-08-14, 11:01
Recoil je to, jak zbraň cuká při střelbě. Porovnej cukání AK a MP5. To jediné bych přidal společně s blokem mezi CT. Ono to není zase takový problém. Vezmi si mapu dust. Častokrát si tam borci udělají skoro nedobytný kemp přes celé B, protože tam mají pouze dva vchody na hlídání, které mohou v klidu zaminovat. Není to jen o přidaných kempech kajsik nahoře, spíše o udržení místa.

Michaela123
28-08-14, 13:08
Právě proti tomu bloku máš dvojskok , no a když tě zombie seknou tak tě na chvíli zastaví ale pokud budeš poslední tak si kup dobré zbraně a Zm nemají šanci se k tobě ani přiblížit navíc když máš vše na max tak to pak jde úplně vpoho.
A když budou další úpravy a pak nepůjde ani blokovat tak ztoho máš zase normální Zm a bude to nuda , nech to jak to je takhle je to zatím dobré.

Killer Bee
28-08-14, 18:13
B kemp na dustu aha .... problém je že nikdy ho neudělali nedobytný vždy ho dobili protože se spawnují zm i na B pokladně takže blbost.

Dvojskok je ti napíč* když ze všech stran když jsi last do tebe sekají i při dvojskoku se nepohneš z místa :D takze FAIL max. ten dvojskok když utíkáš před 2-3 zm či trochu víc ale když už do tebe jeden sekne či brouk po smrti tak se zastavíš na místě což je nanic.

Hrál si někdy normal ZM ? ... tam to vypadá uplně jinak a jiné mapy.

Koupíš silko a procházíš podobu silka Zm = Jo to bych souhlasil hodilo by se to ale silko moc nepoužívám :'D i bez něho zabijím.

Romisak
28-08-14, 22:30
B kemp na dustu aha .... problém je že nikdy ho neudělali nedobytný vždy ho dobili protože se spawnují zm i na B pokladně takže blbost.

stáči, keď som tam ja s kludasom a neprejde nič :D