PDA

Zobrazit normální verzi : GRANDMOTHER & spol.



GRANDMOTHER
26-08-14, 00:19
https://www.youtube.com/watch?v=pADw4Or53T8&feature=gp-n-y&google_comment_id=z12nzxdygtvgy33ds222tv3pvxefshqb p04

Zdravím, kdo ještě neviděl, podívejte se. LIke, sub., comment ......

elMagico
26-08-14, 15:47
Pekné :) ale na môj vkus až moc efektov

Rixie
26-08-14, 19:39
Z toho velocity jsem dostal rakovinu

wejn
26-08-14, 20:51
Z toho velocity jsem dostal rakovinu

tak už něco editni zase ty, ty línej debílku :D

Rixie
26-08-14, 20:52
tak už něco editni zase ty, ty línej debílku :D

Ne.

GRANDMOTHER
26-08-14, 23:39
Z toho velocity jsem dostal rakovinu

hej, som strašný úchyl na toto .. :D ale nevjem, prostě se to do stylu hudby hodí, ale pro příště to omezím ..

Pekné :) ale na môj vkus až moc efektov

ďakujem, kedže nepočítám velocity, tak je tam len 1. effect, a to ta barva..

Hoppe
29-08-14, 00:33
Kto vie či tam je aspoň jeden jump čistý :/ (ten v 1:21 nepočitam, to nie je jump...), len ten dever a electro maju na kotelne dokopy 10 permanentné bany a pokiaľ viem tak su už všade zabanovaný čo týka tých populárnejších HNS serveroch. Ja by som s nimi nikdy nespravil spoločné video su to len ubohý cheatery a hlavne ten electro čo si kupuje steam každý mesiac a furt zapne cheaty a myslí si že mu bany prejdú ...:slap:
no a pokiaľ ide o video(nech nie som OT) tak Coloring videa a hudba.....hrozné

Kebabko
29-08-14, 12:13
Kto vie či tam je aspoň jeden jump čistý :/ (ten v 1:21 nepočitam, to nie je jump...), len ten dever a electro maju na kotelne dokopy 10 permanentné bany a pokiaľ viem tak su už všade zabanovaný čo týka tých populárnejších HNS serveroch. Ja by som s nimi nikdy nespravil spoločné video su to len ubohý cheatery a hlavne ten electro čo si kupuje steam každý mesiac a furt zapne cheaty a myslí si že mu bany prejdú ...:slap:
no a pokiaľ ide o video(nech nie som OT) tak Coloring videa a hudba.....hrozné

to bude asi preto ze ten dever ani electro nejsu original v tom videu ;d ale rozjebane fejky co sa hraju na pro
minimalne ten electro je fejk retard v tom videu

GRANDMOTHER
29-08-14, 21:53
to bude asi preto ze ten dever ani electro nejsu original v tom videu ;d ale rozjebane fejky co sa hraju na pro
minimalne ten electro je fejk retard v tom videu

Sa pozri na komentáře , ty "fejku" .. pochybujem že by na fake Electra písal original electro .

Hoppe , to si vážně odomňa čakal dajaků hvězdnů pěchotu ? Hlavně všade blbý komentáre , ale aby dačo spravil sám ...

A ano, určitě si budu dávat do videa fejky ..

Hoppe
30-08-14, 04:02
Asi si zlé pochopil mne je to absolútne jedno pridavaj si do videa koho chceš a rob si videa aké chceš :)To video si zverejnil a všade píšeš comment,like... tak som si myslel, že očakávaš aj nejaký feedback či nie ? Takže je to len môj názor, no h8 m8 ;)
btw pridavám sem demo (ktoré si mi poslal ty), aby si mohol každy spraviť vlastný obraz o tomto, (nech tu nepíšem bez nepredložených dôkazov :P).
Electrov "jump" v 1:06 (https://www.youtube.com/watch?v=pADw4Or53T8#t=66) - http://csko.cz/dema?UPD=GlhYWDlN .