PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva



Giussepe
04-11-11, 21:27
Zdravím, tak jsem se rozhodl že taky skusím nabídnout svoji maličkost, abych mohl pomoci kotelně.
Jmenuji se Vojta, je mi 16 let, pocházím z východních čech. Studuji na střední průmyslové škole obor IT a jsem v druhém ročníku.
Moje zkušenosti s CS... Counter-strike hraju už nějakých 5-6 let, začínal jsem na 1.5ce. Zušenosti s AMX nějaké mám, byl jsem admin na dnes už asi (pokud vím) zaniklém portálu SteadyNET. Ovšem už to nějaký ten pátek bude, takže bych si to musel trochu osvěžit a oprášit.
Na kotelně hraju už přibližně rok, ale na mém steamu moc nahraného času nebude poněvadž jsem ho nainstaloval až dnes, z důvodu že ho měl půjčený můj bratr.
Jinak nejvíce času na kotelně trávím na serveru War3ft, kde mě zná už mnoho lidí, ale rád také zajdu na server AIM.
Moje Steam ID: STEAM_0:1:10576153
Nick ingame: >>De$tInY<<
To bude asi vše, už mě nenapadá nic, co bych Vám mohl o sobě říct. Těším se na Vaše verdikty a pokud to nedopadne, tak nic. Chleba levnější nebude :)
S pozdravem Vojta

ZEUS
04-11-11, 21:47
Vulgarita na serveru skoro žádná, ale co mě doopravdy dostalo byla diskuse na serveru, zda jdou cheaty na steamu nebo ne a ejhle na co jsem nepřišel.

21:08:04 <STEAM_ID_LAN><77.236.192.102> *SPEC*>>De$tInY<< : uz ho nemam ale mal som multihack a ten ani VAC nepoznal

Možná by to chtělo trošku více komunikovat s fórem. Počkám si na kolegy.

Giussepe
04-11-11, 22:00
ano multihack jsem opravdu měl, ale věř nebo ne, použival jsem ho jen s BOTama. No abych pravdu řekl, jednou jsem ho vzal i na server ale americký abych českým hráčům nekazil hru. Prostě chtěl jsem si to ozkoušet jak ty hacky fungujou, jak to vypadá... protože skoro vždy se ve mě trochu začne vařit krev, když nekteří nezkušení hráči dostanu hlavu a hned vidim v chatu: Cheater! AB! apod... Tolik asi k mému využití hacku.

Ciper
04-11-11, 22:03
A od kdy máš steam, že si žádal o přendání nicku na steam a vip?

Giussepe
04-11-11, 22:10
Steam mám asi 2 roky jenže ho měl půjčený bratr tak jsem hrál NS. ale dnes jsem mu řekl ať mi ho vrátí a dnes jsem ho nainstaloval.

AnnoyingGreg
04-11-11, 22:10
Napiš sem tvojí IP. Takový Stundi zapomenutej steam s 6ti bany tu už byl. Takže si to ověřim. :)

Giussepe
04-11-11, 22:14
77.236.192.102

Giussepe
04-11-11, 22:33
Ja se žádný příspěvky nahnat nesnažím. Doteď jsem neměl žádný důvod být na fóru. A o práva žádám, protože tu už nějaký ten pátek hraju a pár lidí mě už taky zná a tento portál mám rád tak chci pomoci. A k tomu abych mohl podat žádost na fóru být musím a kdybych třeba ty práva obdržel tak bych samozřejmě svoji aktivitu na fóru zvýšil. Takže nějak nechápu smysl tvého dotazu a spíš to vypadá že nahnat příspěvky se tu snažíš ty. Přeji pěkný zbytek večera :)

Freiwyk
04-11-11, 23:25
Vranys, prosím, nepiš sem. Nemáš tu do toho moc co kecat a jedinej, kdo tu nahání posty, jsi Ty.
@Guissepe: na War3ft ani Aimu nehraju, ale jediná věc, která mě u tebe zaráží, je ten Steam .. neříkám, že ti nevěřím, jen sem podobnou historku prostě píše každej druhej, kterej žádá o prává a má steam chvilku (něco ve smyslu: měl jsem 6místnej Steam ale ukradli mi ho, fakt .. nebo: mám ho už fakt dlouho, jen až teď sem se rozhodl, že na něj budu hrát ..)

Giussepe
04-11-11, 23:39
no, napíšu to asi takhle, vím že mi to na duvěryhodnosti moc nepřidá, ale ono je to trochu složitější a nechtěl jsem se o tom rozepisovat, proto jsem to napsal tak jak jsem to napsal, takže teď to napíšu podrobněji jak to s tím steamem vlastně je. Je fakt že ho nemám 2 roky ale déle, viděl bych to asi tak na čtyři. asi půl rok po koupi díky bratrově důvěřivosti byl steam ukraden. tak si to pak vyřešil se steampowered.com a steam byl zpět. to jsem měl zrovna období kdy jsem CS moc nehrál takže jsem se o ten steam moc nezajímal a ani jsem nevědel kam brácha uklidil krabičku s novými přihlašovacími údaji. Pak když jsem si chtěl zahrát CS nemohl jsem to najít a tak jsem hrál NS. A do této doby jsem steam nepotřeboval. Ovšem když žádám o post admina tak steam potřebuju, proto jsem dnes promluvil s brachou a steam nainstaloval. Nevím zda mi uvěříte nebo si budete myslet, že je to pěkně vymyšlená pohádka. To už je na Vás. :)

SandyMan !
05-11-11, 14:11
Neznám tě ve hře tě vůbec nevídám l ... ) za mě Ne


Edit :
A mimochodem o tom Steamu taky kecáš

Giussepe
05-11-11, 14:14
Aby si mě mohl vídat musel by si hrát na serveru war3ft. A rád bych se zeptal z čeho usuzuješ, že lžu o mém věku? A ještě bych rád abys mi vysvětlil, jaký bych měl důvod k tomu abych říkal falešný věk? Pro mě je tvůj příspěvek naprosto zbytečný, protože obshauje snůšku keců, protože pro tvoje tvrzení nemáš naprosto žádný podklad na to jak suveréně to tvrdíš.

Svacinar
05-11-11, 14:24
Neznám tě ve hře tě vůbec nevídám l ... ) za mě Ne


Edit :
A mimochodem o tom Steamu taky kecáš

Přestaň psát kraviny. Mimochodem, kdy budeš žádat o práva?

AnnoyingGreg
05-11-11, 14:30
Aby si mě mohl vídat musel by si hrát na serveru war3ft. A rád bych se zeptal z čeho usuzuješ, že lžu o mém věku? A ještě bych rád abys mi vysvětlil, jaký bych měl důvod k tomu abych říkal falešný věk? Pro mě je tvůj příspěvek naprosto zbytečný, protože obshauje snůšku keců, protože pro tvoje tvrzení nemáš naprosto žádný podklad na to jak suveréně to tvrdíš.
AnnoyingOrange a Vranyse neber vážně. Brzo podaj žádost o práva, takže jenom honěj posty. Z fora/hry tě neznám. Takže to bude chtít víc aktivity a pak si požádat znovu. Podle vystupování v žádosti ale nevypadáš, že budeš mít v hlavě fridex. Na tvojí IP(pokud je teda tvoje) to nic nenašlo, takže asi budeš čistej, ale dal bych tomu chvíli čas na seznámení s komunitou.