PDA

Zobrazit normální verzi : Úprava - Free hry na Steamu / Originu



Swagrid
27-08-14, 09:55
Nebylo by od věci sem hodit subforum s názvem "Vypršelé", kam by se dávali ty rychlovky zdarma, který už vypršely.. čistě pro přehlednost.

Safe.config
27-08-14, 10:02
Určitě PRO.. A taky by nebyl úplně nejhorší nápad přesouvat ty Free2Play hry do "Jiné hry", aby se to nemotalo.

3necky
27-08-14, 16:04
Nebo když se udělá subforum Vypršelé (ale klidně i tak), šlo by udělat i subforum F2P, kde by uživatelé házeli tyto hry zadarmo, s kterými mají třeba dobré zkušenosti a můžou je doporučit. Možná se tady najde i někdo, kdo o F2P hrách na steamu neví.
Už se jich tu stejně pár připletlo, co jsem viděl. Teď si vzpomínám, že jsem už o tom jednou psal, ale zapomněl na to. Ujmu se toho a takové vlákno založím, když nebudete proti.

\\E: Tedy buď subforum, kde se budou zakládat nové topicy s F2P hrami nebo připíchnutý thread nahoře, kde se budou F2P házet formou příspěvků.

Kyblík Hnoje
27-08-14, 17:02
To to pak ale bude muset někdo pravidelně čekovat, zda to již nevypršelo a vlákno pak případně přesunout. Podle mě zbytečnost, nejnovější vlákna se stejně drží nahoře a když už si je někdo rozklepne, tak si hru ve většině případů stáhne ihned. Uživatel navíc vidí již přečtená vlákna. Kdyby zde probíhala nějaká další diskuze, tak by mohla vlákna zapadnout, ale to se zde neděje. Rozlišení, co je steam a co je Origin, je imho úplně dostačující, zbytek jsou kraviny...

znedlob
28-08-14, 00:54
Hlásím se o to že bych to moderoval :D. Jen by mi musel někdo z vyšších dát práva na celou sekci offtopicu :).

Bezdak
30-08-14, 19:13
Dělat sekci na free hry které chce někdo doporučit a jsou free furt je kravina. Od toho tu je sekce Jiné hry (http://csko.cz/forum/forumdisplay.php?36-Jin%E9-hry) kde si můžete vesele doporučovat a diskutovat k jednotlivým hrám.
A dělat sekci na vypršelé mi přijde zbytečné. Zas tak hodně tam toho neni.


Hlásím se o to že bych to moderoval :D. Jen by mi musel někdo z vyšších dát práva na celou sekci offtopicu :).

Chcípni.

3necky
30-08-14, 23:26
Sice si nemyslím, že to je kravina, ostatně spadalo by to pod popis daného subfóra dokonale, ale argument, že na to jsou tady "Jiné hry" je férový. Pak teda, aby v tom nebyl zmatek, by to chtělo přesunout tyto thready: http://csko.cz/forum/showthread.php?31478-Steam-Robocraft, http://csko.cz/forum/showthread.php?31049-Steam-Heroes-amp-Generals. Navíc je tam několik dalších, které neodpovídají myšlence akce dočasně bezplatné hry.

Edit by Zoyer: všechny free hry na steamu jsem přesunul do "Jiné hry". ( snad jsem něco nevynechal. kdyžtak PM )

halelujah
31-08-14, 17:49
A nech sa spravi subforum trash , kde by sa dali hovna ako posledne slovo, vojna o kopček ,nekonečny pribeh atd.

Tukan
31-08-14, 18:02
Absolutně nechápu, proč se vlákna ze složky ''Free hry na steamu / orginu'' přesouvají do složky ''Jiné hry''. Co potom má za význam zmíněná složka (''Free hry na steamu / orginu''), když právě ty F2P hry na Steamu/Originu přesouváte stejně do složky ''Jiné hry''.
Když jsem si všiml těchto 2 složek, přišlo mi, že ve složce ''Jiné hry'' bude probíhat konverzace globálně o všech hrách a ve složce ''Free hry na steamu / orginu'' se budou dělat minirecenze právě na F2P hry. Aktuální forma postrádá logiku věci.

Když už chcete zkopat ty dvě složky, tak fajn. Hoďte je do hromady. Ve složce ''Jiné hry'' udělejte další složku, ve které budou F2P hry a ty co nejsou F2P, tak ty házet volně do hlavní složky ''Jiné hry''. Stejně, tak jak to je doposud, tak se mi to zdá dobře udělaný. Nevím, proč by se to mělo překopávat. Je fakt, že vypršelé klíče a jiné časově omezené věci by se sem-tam mohli promazat a přesunou do nějákého Archívu. Nicméně pro přehlednost a aby se to tu nemotalo, by měli být právě F2P hry oddělené od komerčních. Až si osobně budu chtít zahrát nějákou F2P hru, vlítnu do složky ''Jiné hry'' ve které budu hledat mezi triliardou dalších komerčních blbostí několik F2P a naopak což mi příjde, jako pro uživatele fóra, absolutně nepřehledný a zbytečný. Posuďte..

E: mimo téma, co chcete potom udělat se složkou ''Hudba, filmy, seriály'' když to je směska těchto tří obrovských skupin? Stejnej případ, tak ve složce ''Hudba, filmy, seriály'' založte další složky (subfóra chcete-li) oddělené od sebe.

Zoyer
31-08-14, 18:53
Absolutně nechápu, proč se vlákna ze složky ''Free hry na steamu / orginu'' přesouvají do složky ''Jiné hry''. Co potom má za význam zmíněná složka (''Free hry na steamu / orginu''), když právě ty F2P hry na Steamu/Originu přesouváte stejně do složky ''Jiné hry''.
Když jsem si všiml těchto 2 složek, přišlo mi, že ve složce ''Jiné hry'' bude probíhat konverzace globálně o všech hrách a ve složce ''Free hry na steamu / orginu'' se budou dělat minirecenze právě na F2P hry. Aktuální forma postrádá logiku věci.


"Hry, které můžete po určitou dobu zadarmo aktivovat na Steamu nebo Originu a poté vám zůstanou navždy."

e: nevadi :D

Bezdak
31-08-14, 19:05
Jsem to teď upravil :D

hofy
05-09-14, 13:23
Pročistil jsem to a locknul již neaktivní kampaně na klíče zdarma. Můžu je klidně hodit do centrálního archivu, protože nepředpokládám, že by se k nim někdo chtěl vracet. Co říkáte? Protože třeba na třetí straně mezi locked thready je ještě jedno aktivní, což teď asi nikdo nezjistí.

Proti subfóru FTP v "Jiné hry" nic nemám, teoreticky se to ale může třídit i podle tagů. Jeden thread pro všechny FTP hry se mi zdá jako hodně nepřehledné řešení, to asi jedině jako nějaký seznam (+ odkazy na jednotlivá vlákna k nim v "Jiné hry", kde by se mohlo případně diskutovat), to by ale musel někdo udržovat.
Jako nejlepší řešení se mi tedy zdá vytvoření subfóra FTP v "Jiné hry" a možná i rovnou přesunutí fóra "Free hry..." do fóra "Jiné hry" v podobě subfóra.