PDA

Zobrazit normální verzi : Setěry Good Hlášky A Vtipy ... :D



SandyMan !
05-11-11, 13:00
<a> Na TS mi nejde zvuk...
<b> A máš sluchátka ve správném jacku?
<a> Mě to tam strčil profík.
<b> To ti moc gratuluji. A máš sluchátka ve správném jacku?
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
<a> dobrý den
<a> dost jste mě včera překvapil v té anketě
<a> přijďte za mnou, až budete moct, chci si s vámi promluvit
<b> Myslíte třeba o různých významech pojmu "anonymní dotazník"?
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
<Trinity> Pavle, na help desk prave volala nejaka zmatena zenska, ze prej uz pred hodinou zavreli skolku a jestli si teda vyzvednes dceru?
<Pavel> dopr!
-!- Pavel has quit
-!- Jirka has quit
-!- Pepe has quit
-!- Kenny has quit
-!- Server has quit
-!- Big_boss has quit
-!- Jirka has joined #support
<Jirka> Trinity, prosim te posli nam sem sitare, Pavel se prerazil o kabel od switche a vytrhl zasuvku ze zdi

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

<on> Jdu k Tobě s compem, vysvětlím Ti to názorně
<ona> to budes tahat cely comp? =D=D
<on> Myslím ntb
<ona> Já na tebe taky :-*:-*

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

<a> ty vole, ja nechapu, zes nas se segrou neseznamil uz driv, od vcerejska mi stoji klacek :D
<b> Pavel šel nakupovat, ale ráda mu to vyřídím. Sestra ;)

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

<a> Mám problém. Jmenuju se Josef Novák
<b> Omlouvám se s tímto problémem vám nepomohu

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

<tom> minule som si tak odlozil bicykel, aby som videl keby ho kradli
<steve> a?
<tom> videl som..

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨


<a> Ahoj, jsi teď u nás v kanclu?
<b> Jo jo, kde se flákáš?
<a> Ale prosím tě, dělám pro šéfa nějakou trapnou prezentaci pro absolventy kurzu. Ale to teď neřeš. Potřebuju pomoc, nutně!
<b> S prezentací? Na to ti kašlu.
<a> Ne, už ji skoro mám. Mnohem důležitější. Počkej.
<a> Vidíš u mě v hrnku na stole propisky? Žluté s bílými kroužky? Musíš je co nejdůsledněji zničit. Spálit, zakopat nebo tak.
<b> Jop. Jsou to maskované rezervy heroinu? :D
<a> Ne, původně rafinované pasti na zloděje kancelářský potřeb. Teď nebezpečný důkazní materiál.
<b> Koho jsi zabil propiskou? :D
<a> Stalo se něco mnohem horšího. Ředitel právě vlastnoručně podepsal 80 certifikátů inkoustem, který do půl hodiny zmizí.
<b> Ty jseš magor... :D :D :D
<b> Počkat. Ty zvíře! Chceš tím naznačit, že jsem včera vrátil firmě XY úplně prázdný dotazník?!
<b> Zabiju tě!
<a> :D
<b> Balím zbylé propisky do bublinkové obálky a odesílám na ředitelství.
<b> Pod tvým jménem!

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

<Royce> Tak jsem byl v alfacompu reklamovat zdroj. Vyhazoval pojistky
<Royce> Přijdu tam, říkám že ten zdroj vyhazuje pojistky, tak chlápek že to zkusí
<Royce> vzal kabel, připojil zdroj, rána jak z děla, celý alfacomp zhasl :-D
<Royce> lidi kolem výbuch smíchu se slovy "on to říkal", všude začaly pištět UPSky
<Royce> Chlápek potom neřekl ani slovo, a dal mi nový zdroj
<Royce> zítra jdu zkusit reklamovat monitor, snad si mě bude pamatovat :-D

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

<pavel> hele už mě to s*re. nebudu s tebou chodit kalit.
<hobbit> proč?
<pavel> protože pak ráno přijdeš do práce, a všem tam navykládáš ty svý lži o tom, co se tam dělo!
<pavel> a pak jim je ještě pustíš na videu!

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

<a> Cest, je tu někdo kolem 14ti?
<b> jj
<c> jj
<d> jj
<a> tak děte do prdele, tohle je pro dospělý!

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

<a> myslíš, že je brzy po měsíci známosti mít dítě?
<b> pokud myslíš narozené, tak docela jo
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

<a> cus, tak jsem ze sebe vcera udelal totalniho dementa
<a> vlezu na Letny na tom parkovisti jak se otacej taga do taxiku a koukam, ze ridic nikde
<a> auto na blikackach, tak vevnitr cekam a za par minut fakt manik nabehl
<a> tak na nej z poza alkoholoveho opojeni houknu ze chci na Zizkov. Manik nejdriv blbe cuci a pak vlezem do auta a jedeme.
<a> kdyz dorazime tak se ptam kolik dluzim
<a> a manik nato "Mas to zadaco, docela jsi me pobavil, ja delam rozvoz pizzy :)"

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

<Big_boss> Kenny, muzes prosim te zjistit, kdo ma kartu s ID Z12U3? Podle logu vcera odchazel posledni a nezavrel okno v prizemi. Uz me to stve, nedostane premii.
<Kenny> Jo, mmnt
<Kenny> To je tvoje karta
<Big_boss> Vsichni se hned prestante smat nebo tu premii nedostane nikdo!

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

To je pro zatím vše pěknou podívanou :DDDDDDD

SandyMan !
05-11-11, 13:02
Kdyby něco všechny stěry sou ze stránky Lamer.cz ... :) http://www.lamer.cz/

UFOusek
05-11-11, 13:03
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD super

Freiwyk
05-11-11, 15:22
Jsi fakt Kůl, když jsi sem zkopíroval první 2 stránky nejlépe hodnocených hlášek z Lamera .. příště si odpusť ten 1. post a hoď sem jen odkaz; nebudeš projednou vypadat jako post hunter (opět jsi nezvládl použít Edit).