PDA

Zobrazit normální verzi : Diskuze o LoL



Slunicko
27-08-14, 16:42
Ahoj, nenašel jsem tu nikde vlákno, kde se dá normálně diskutovat o lize, tak to tady zakládám.

Co říkáte na nový vizual update clienta? :)

Také by to mohl nějaký mod přištípnout do důležitých témat, aby to bylo furt nahoře :)

Company
27-08-14, 16:51
Vyzera to pekne len chat je trosku nepriehladny :( sa mi nepaci ze sa mi myska nezmeni na ruku ked ju posuniem na chatovacie okienko, taktiez sa neda mininalizovat chat kliknutim na hornu listu to mi u toho noveho chyba. Este mi bude trvat kym sa v tom znova zorientujem. Ten patcher je mega :O ze sa v nom daju otvarat okna bez toho aby ma to zahalo na prehliadac. Kazdopadne dalsi velky krok vpred pre LoL a uz sa tesim na tu novu mapu kedze vraveli ze je optimalizovana pre starsie PC co je moj pripad. BTW. tie avatary co dali pre shyvanu a vayne su hnusne..

Slunicko
27-08-14, 17:07
No, nelíbí se mi na tom jen to, že nic není ohraničeno, tudíž je to zlehka nepřehledné, ale to je asi jen o zvyku, splashart pro vayne je hnusnej, protože dali pryč náhrobek urfa! :D A Shyvana se mi celkem líbí, prostě se jim to povedlo. :)

SliZo
27-08-14, 22:46
Jsem zvědavý na toho nového champa, co jsem koukal na videa tak nevypadá zle. Dále jsem celkem zvědav na koho bude ten nový ultimátní skin a jak bude vypadat, vím že se spekuluje že to bude na Kha'zixe :clap: , tak uvidime :)

zyx
28-08-14, 00:02
Patcher před přihlášením OK. Po přihlášení se mi to moc nelíbí. Hnusné ikonky a ten chat je fakt něco :D

DarwiN
28-08-14, 00:41
Ten nový champ mi príde celkom op a ta jeho pasivka s tými vežičkami. Pekná je ta shyvana .
Menu je podla mna nepriehladné jak už písal Sluníčko tak mi tam chýba to oddelenie jednotlivých "usekov"?

Company
28-08-14, 03:04
Co som cital na reddite ze vraj to bude asi najtahzsi champ na zahranie. Bude nam treba ruky korejcov... Lebo s tymi vojakmi a to pritahovanie take playe mozes robit :O ability ma OP uvidime jake bude mat prepocty ale riot ze vraj vravi ze to bude AP mag takze nejake AP carry na mide. Kazdopadne instabuy.

Mr.N0b0dy
28-08-14, 09:56
Nový klient je celkem v klidu, na toto si dokážu zvyknout. Vayne je hnus, Shyvana se jim celkem povedla.

Každopádně co říkáte na ten nový Victorious skin? Kdo si myslíte, že to bude? Já aspoň doufám, že to nebude ta Morgana, ale byl bych mnohem radši za takovou Dianu nebo Zyru...

Ten Azir bude dobrý na komba, ale možná těžší.


https://www.youtube.com/watch?v=FTf9XJKd1qA

SliZo
28-08-14, 10:30
https://www.youtube.com/watch?v=4Fry9w8IIdw
Tak je to tu, nevím ale jestli to bude ultimate skin, nevypda to zle, hlavně se mi líbí když ma evolvnute Q a E, efekt ultiny taky není špatný.
Jinak Victorious skin bude na Morganu, celkem se zviditelnila v s4 a je to jeden z nejhranějších supportů, takže proč ne :)
E: Taky se celkem těším na ten nový mod co bude na dominionu, zase nějaké oživení trochu :)
E2: Tak nakonec ten skin bude stat 975, takže asi nebude ultimate. viz. http://www.surrenderat20.net/2014/08/827-pbe-update.html

pweredbytvaroh
28-08-14, 22:14
Z nového šampiona jsou sice všichni vystříkaný, ale zas tak OP nebude, jelikož ho valná většina hráčů prostě dobře nezahraje.. imho se nejedná o jednoho z nejtěžších šampionů na zahrání, ale nýbrž o nejtěžšího v celé hře. Ani po několika desítkách hodin nebudete vědět, co jeho spelly dělají, natož abyste věděli, v jaké sekvenci je použít:sad: Když ho ale zahraje někdo, komu padne do oka, můžete dát v první minutě surrender:laughing1:

zyx
11-09-14, 18:14
Pánové, ovlivňuje nějak rozlišení obrazovky hru? Kromě toho, že vám to vnižším rozlišení zvýší výkon.

KING Inaqp
03-10-14, 19:22
Pánové, ovlivňuje nějak rozlišení obrazovky hru? Kromě toho, že vám to vnižším rozlišení zvýší výkon.

Nope,možno len na menším rozlišeny nebudem mať taku vzdialenosť obrazovky .
Ale pokiaľ ti ide o zvyšenie fps tak all quality : very low a shadows "off" .

SliZo
07-01-15, 08:47
Tak co, jak jste dopadli na konci sezony? Ja bohužel jen g2, ale aspon v preseason jsem stihl platinu :)

Company
07-01-15, 13:58
to ked nehram v preseason rankedy vobec nema to ziadny vplyv ze padnem nizsie z dovodu neaktivity ze?

Bezdak
07-01-15, 14:24
to ked nehram v preseason rankedy vobec nema to ziadny vplyv ze padnem nizsie z dovodu neaktivity ze?

V preseason se prave aktivita neresi. A tvoje umisteni v preseason ma i vliv na to jak se umistis v novy sezone.

<3 dnb
23-01-20, 15:07
ja sem ted od nove sezony jeste nehral :D :D bojim se co dostanu za team :D