PDA

Zobrazit normální verzi : Prosím o radu - S. Galaxy Ace



Piner
28-08-14, 13:37
Čyz lidi.
Na google play jsem objevil hru swamp attack. V požadavcích je napsáno, že vyžaduje verzi Androidu 2.3.3. a starší. A já mám přesně 2.3.3. Hra mi jde stáhnout bez problémů, ale když ji spustím, naběhne černá obrazovka a pak to padne.. Ať jsem googlil jak jsem googlil, nenašel jsem nic až na pár warez stránek, odkud to lze též stáhnout. Taky nic. Stávalo se mi to i u některých aplikací. Je nějaký způsob, jak to napravit ? Děkuji předem.

A pokud jsem to zařadil do špatné kategorie, tak se omlouvám. Nemám tucha kam jinam to dát.

Kyblík Hnoje
28-08-14, 21:23
Snad 2.3.3 a vyšší, ne? Měla by ti jet. Ukonči nepotřebné aplikace na pozadí. Nebo napiš vývojáři.

Piner
28-08-14, 22:02
Měla, ale nejede. Zkusil jsem a bohužel nic, ale díky, cením si toho.

Kyblík Hnoje
28-08-14, 23:22
Není vůbec zač :-)
Vývojář musí zohlednit spoustu věcí, včetně takových hardwarových odlišností jako počet a typ tlačítek, velikost displeje, typ paměťového uložiště, verze OS, nadstaveb a modifikací, RAM, CPU, GPU,...holt ne vždy vše funguje jak by mělo...jediný, kdo s tím může něco dělat, je vývojář. On nemůže otestovat reálné chování na všech zařízeních...
Proto, pokud máš pocit (nebo i ty, milý čtenáři), že má nějaká aplikace nějaký nedostatek/chybu či máš nápad na její zlepšení, neboj se mu napsat.Já to dělám skoro každý den a s některými není problém si i normálně pokecat ;-)